KU (klaipedos universitetas)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:26:38 | Nuoroda

Ar yra dar jaunųjų politikų į kompaniją? :D malonu susipažint būtų :]

Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:01:04 | Nuoroda

Gal kas įstojo  į Vaikystės pedagogiką su ankstyvąją užsienio (anglų) kalba? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:23:14 | Nuoroda
EIKTUSAU rašė:

Greta Sin, o tu į psichologiją įstojai?

 Aš įstojau ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:27:24 | Nuoroda

Sveiki, istojot kas i Ekologija ir aplinkotyra? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-30 15:57:10 | Nuoroda

Sveiki. Gal yra bendraminciu istojusiu i informatikos inzinerija ? Su kokiais balais istojot ? 

 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-30 17:13:19 | Nuoroda
Gabrielele rašė:

Sveiki, istojot kas i Ekologija ir aplinkotyra? :))

 Sveika.Aš ir čia įstojau :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-30 22:25:24 | Nuoroda
Vytaut_ė rašė:
Gabrielele rašė:

Sveiki, istojot kas i Ekologija ir aplinkotyra? :))

 Sveika.Aš ir čia įstojau :)

 Labai saunu :) o i vf ar vnf istojai? norejai cia studijuot? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-30 22:43:32 | Nuoroda
V123 rašė:

ar tikrai Klaipėdos universiteto studijų lygis prastesnis, kaip daugelis sako? Ir ar šiame universitete yra privaloma kūno kultūra studijuojant statybų inžineriją?

 KU puslapyje tikrai rasi savo specialybės aprašyme pdf failuose ką ir kokiuose kursuose mokomąsi. Šiaip daugumoje spec. pirmame kurse yra kūno k. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-31 11:51:38 | Nuoroda

Sveiki. Gal kas gali papasakoti apie KU bendrabučius? Ar tikrai jų tokia bloga būklė kaip visur kalbama? Dar įdomu kokios kainos ten yra?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 76
Žinutė parašyta: 2011-07-31 12:09:24 | Nuoroda
vingrida rašė:

Sveiki. Gal kas gali papasakoti apie KU bendrabučius? Ar tikrai jų tokia bloga būklė kaip visur kalbama? Dar įdomu kokios kainos ten yra?

 Trukt už vad-ių vėl iš pradžių 130lt

Žinutė parašyta: 2011-07-31 12:31:43 | Nuoroda
Tinker-bell rašė:
vingrida rašė:

Sveiki. Gal kas gali papasakoti apie KU bendrabučius? Ar tikrai jų tokia bloga būklė kaip visur kalbama? Dar įdomu kokios kainos ten yra?

 Trukt už vad-ių vėl iš pradžių 130lt

Tai kaina ne tokia ir didele, pats galvojau eit i bendrabuti, bet sake kad kainos prasideda nuo 200lt o be to gyvenimo salygos nekokios

 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-31 15:49:50 | Nuoroda
DdEoO rašė:
Tinker-bell rašė:
vingrida rašė:

Sveiki. Gal kas gali papasakoti apie KU bendrabučius? Ar tikrai jų tokia bloga būklė kaip visur kalbama? Dar įdomu kokios kainos ten yra?

 Trukt už vad-ių vėl iš pradžių 130lt

Tai kaina ne tokia ir didele, pats galvojau eit i bendrabuti, bet sake kad kainos prasideda nuo 200lt o be to gyvenimo salygos nekokios

 

 Gal dabar pakilusios, bet abejoju ar didesnės nei 150lt gali būti, aš mokėjau 150lt, nes buvau ne studentė tuo metu kai gyvenau

Žinutė parašyta: 2011-07-31 17:00:44 | Nuoroda

Ku bendrabutis kuriame as gyvenu, man atrodo atitinka tai uz ka moku, o ir administratore viena geriausiu, o universitetas uz 10min pestute. vidutiniskai 120 litu i menesi. siltu metu maziau -80 , ziema sausio, vasario menesiais issoka kaina iki 160 del sildymo. Koridoriai kaip visur, svarbiausia kaip pats kambari susitvarkysi. Gi studentavimo metai turi buti nerupestingi, per gyvenima spesit savo busta pasaugoti sienas nuo purvinu pirstu ar ispilto alaus [; Kosmetini remonta pasidaryti nera sunku su tapetais, ar labai pigia kilimine danga is ermitazo :) Siulyciau kaip tik eiti i bendrabucius, nes tik ten gali nuostabiai praleisti laika studentaudamas.

Žinutė parašyta: 2011-07-31 18:07:02 | Nuoroda

Kiekvieno studento skirtingi poreikiai, vieni nori pastudentauti ir pašėlti, o kiti nori mokytis ir gauti aukštus balus, tad jei visi ten bendrabučiuose šėlsta, nemanau, kad ką ir pasimokysi

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-31 19:06:55 | Nuoroda

Na o cia del poreikiu tai kitas reikalas.

Jei tau neitinka pabreziu pigus bustas ir pats nenori ideti pastangu kad paciam kazkaip ji pasigrazinti, tai galima net neziureti i bendrabucius (vien apibudinimas sako kad vienisas ten nebusi, o teks gyventi su kazkuo), tokiu atveju adaptuojiesi i buta,  imi brangu busta ir griauzi duona. Vistik manau jei tevai jau islepina vaikus, tai tegu ir perka buta, uz kvailus ju rodomus ragus.

Taip pat galima ir kitaip pagalvoti, ar tarkim psiaudo-situacija gauni ribota suma ¬800 litu menesiui,  atiduodi geriau 400-500 uz kambariuka bute, kur esi su keliais zmonemis kurie gali greit igristi, ar 150,  plius susipazini su daug skirtingu interesu zmoniu ir kiek pinigu lieka tai cia tavo asmeninis reikalas. Tusini, dedi indeli i banka, taupai kelionei, atostogom, butui ar .... 

O del mokymosi, tai visada yra zmogiska pakalbeti su triuksmadariais. Vakarais bendrabuciuose yra atsakingas budintysis, kuris turi nutildyti juos. Tik va jei jau tusai vyksta per ilgai, galima kviesti ir policija norint sudrausminti.

Nors yra nemazai man zinomu pavyzdziu, kurie gailisi kad nenorejo i bendrabuti kraustytis, o gyveno bute. Kiekvienam puiki ideja pamastyti. Ypac istojusiems i mokamas vietas.

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:23:52 | Nuoroda
DdEoO rašė:

Kiekvieno studento skirtingi poreikiai, vieni nori pastudentauti ir pašėlti, o kiti nori mokytis ir gauti aukštus balus, tad jei visi ten bendrabučiuose šėlsta, nemanau, kad ką ir pasimokysi

Nereikia taip galvot, kad į barakus eina tik alhašai, kuriems rūpi tik pasitūsint. Mano sesuo perėjo į baraką po dviejų metų, prieš tai gyveno bute. Tai jos balai ženkliai šoktelėjo į aukštyn, kuomet pradėjo barake gyvent, kursiokai šalia, jei ko nesupranti visada viską paaiškins ir šiaip, matai, kad draugas mokosi, tai ir pačiam kyla ūpas daryti tai, o namuose sėdint dažnai galima ir kokiu tv ar pc susigundyt, žiek ir praeina vakaras, o prie knygų neprisėdai... Plius visokių šperų laisvai susiveikt galima. Žodžiu, tik už baraką

Žinutė parašyta: 2011-08-01 18:01:06 | Nuoroda
blackmeadow rašė:
EIKTUSAU rašė:

Greta Sin, o tu į psichologiją įstojai?

 Aš įstojau ;)

 EIKTUSAU, nee, neįstojau per 1 etapa, pritrūko. Gavau kitur :)

blackmeadow, šaunu ;> su kokiu kb įstojai? į vf?

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 63
Žinutė parašyta: 2011-08-01 18:42:21 | Nuoroda

Sveiki :) gal yra i  chemijos inzinerija istojusiu? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 18:52:36 | Nuoroda
Hm Greta rašė:

Gal kas įstojo  į Vaikystės pedagogiką su ankstyvąją užsienio (anglų) kalba? :))

 Labutis,aš irgi įstojau į tapačią specialybę kaip ir Tu. ;))

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:34:12 | Nuoroda

sveiki:) gal kas istojo i biologija? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą