pageidavimų skaičius
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:36:23 | Nuoroda

Pasakykit,ar aš gerai suprantu šitą dalyką,pvz.: Aš ruošiuosi rašyti TIK į VF vietas (ir TIK į vieną studijų kryptį)ir universitetuose ir kolegijose,bet ar tiesa kad man nėra skirtumo ar aš rašysiu į 32 vietas,ar į 2 vietas,nes jeigu man suteiks tą VF tai ir paims į pirmą vietą kur parašiau (jeigu i pirma nepaims,tai ir į kitas 15 univerus nepaims,?) tas pats ir kolegijose - arba aš rašau 1-ą pageidavimą į nemokamą biomediciną arba aš jų prirašau begalę,bet į juos net ir nežiūrės niekas? tai išeina kad tik veltui užmokėsiu 200lt....?ar taip?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:40:11 | Nuoroda

Jei į pirmą nepaims, tai dar nereiškia, kad į kitus nepapulsi. Juk ar pateksi dar priklauso ir nuo kitų stojančiųjų skaičiaus ir balų. :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:52:07 | Nuoroda
dandelion rašė:

Pasakykit,ar aš gerai suprantu šitą dalyką,pvz.: Aš ruošiuosi rašyti TIK į VF vietas (ir TIK į vieną studijų kryptį)ir universitetuose ir kolegijose,bet ar tiesa kad man nėra skirtumo ar aš rašysiu į 32 vietas,ar į 2 vietas,nes jeigu man suteiks tą VF tai ir paims į pirmą vietą kur parašiau (jeigu i pirma nepaims,tai ir į kitas 15 univerus nepaims,?) tas pats ir kolegijose - arba aš rašau 1-ą pageidavimą į nemokamą biomediciną arba aš jų prirašau begalę,bet į juos net ir nežiūrės niekas? tai išeina kad tik veltui užmokėsiu 200lt....?ar taip?

 taip tu visiskai teisi jei nepaima pirmu nr tai nepaims ir kitur, bet cia yra vienas kabliukas tarkim tu parasysi i koki VU tarkim biomedicina ir ten ta spec tures tik 50 vietu o tu busi 51 tai tada negausi del to geriau rasyk kelias spec i univiera bei kelias i kolegijas del viso ko bet tikrai nera reikalo prorasyt 32 spec toi pacioi sriti :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:07:22 | Nuoroda
ramiai! rašė:

Jei į pirmą nepaims, tai dar nereiškia, kad į kitus nepapulsi. Juk ar pateksi dar priklauso ir nuo kitų stojančiųjų skaičiaus ir balų. :)

 bet jeigu aš nepapuolu į pirmą specialybę į kurią noriu su finansavimu,reiškia aš esu už ribos gavusiųjų krepšelį,(pvz1305-oje vietoje) tai jau man nieko nebelems kitų stojančiųjų balai,nes mano saraše - tik vienos studijų krypties mokslai... :(

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:25:27 | Nuoroda
dandelion rašė:
ramiai! rašė:

Jei į pirmą nepaims, tai dar nereiškia, kad į kitus nepapulsi. Juk ar pateksi dar priklauso ir nuo kitų stojančiųjų skaičiaus ir balų. :)

 bet jeigu aš nepapuolu į pirmą specialybę į kurią noriu su finansavimu,reiškia aš esu už ribos gavusiųjų krepšelį,(pvz1305-oje vietoje) tai jau man nieko nebelems kitų stojančiųjų balai,nes mano saraše - tik vienos studijų krypties mokslai... :(

 Gali gaut krepšelį, bet nepapult į norimą spec. dėl studijų populiarumo (nes bus labai daug stojančių į tą studijų programą). Pvz. į VU stojant taip labai gali būti. Gauni tarkim krepšį, bet neįstoji į VU politikos mokslus, nes ten buvo paduota labai daug prašymų, o priėmė tik 85 į VF ir jų visų balai buvo aukštesni.

 

Nežinau ar suprantamai paaiškinau. Neapsigaukit, negalvokit, kad nepatekot į vieną, tai kitur irgi nepriims. Tam ir yra prioritetų sąrašas, kad nepatekę vienur, galėtumėt studijuoti kitoje stud. progr. :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:25:40 | Nuoroda

Tyngiu dar karta aiskinti viska nuo pat pradziu. Galbut tau pagelbes sis mano pasisakymas:

www.studijos.lt/forumas/getTopic/27027#post_586155

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:43:29 | Nuoroda

na, dėkui visiems,dabar daug aiškiau pasidarė

bet dar ne į tema noriu paklaust,nes nesinori dėl mažo klausimo dar vieną temą kurti: kiek žinau,įstoję į nemokamas studijas mokysis 2 metus "ramiai" tai ar šitas 2-ų metų terminas galioja tik univermas 2+2 metai ar ir kolegijoms irgi? tai tada 2+1?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą