MRU Teisė
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:20:37 | Nuoroda
Danakolas rašė:

Kokios MRU teisės kainos ? Kalbu apie teisę ir valdymą, teisė ir penitencinę veiklą, ir paprastą teisę ? Gal galėtumėt tiksliai pasakyti ? Ir ar su mano balais realu gauti mokamą vietą ?

 www.mruni.lt/lt/

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:21:36 | Nuoroda
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

 tai jau tikrai.:D vdu pravedė tokią savo rinkiminę agitaciją, kad tikrai vat norisi į tokį universitetą.: )

 na ir man vdu atrodo daug geresnis universitetas nei tarkim mru...  ir tikrai vienintelis ir didžiausias minusas kad tam Kaune

 Ką Jums blogo tas Kaunas padarė? :]]

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:22:28 | Nuoroda
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

 tai jau tikrai.:D vdu pravedė tokią savo rinkiminę agitaciją, kad tikrai vat norisi į tokį universitetą.: )

 na ir man vdu atrodo daug geresnis universitetas nei tarkim mru...  ir tikrai vienintelis ir didžiausias minusas kad tam Kaune

 nu!!!:D o man žinok buvo čia kada pavykę taip užprogramuot mąstymą, kad man atrodė kad aš visai nenoriu į vilnių, ir kad kaunas - puikus miestas.: DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:23:30 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

 tai jau tikrai.:D vdu pravedė tokią savo rinkiminę agitaciją, kad tikrai vat norisi į tokį universitetą.: )

 na ir man vdu atrodo daug geresnis universitetas nei tarkim mru...  ir tikrai vienintelis ir didžiausias minusas kad tam Kaune

 Ką Jums blogo tas Kaunas padarė? :]]

 nusistovėję stereotipai daro savo, nors iš dalie norėtųsi pažiūrėt kas per gyvenimas kaune ir tikėtis kad stereotipai yra neteisingi.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:23:52 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

 tai jau tikrai.:D vdu pravedė tokią savo rinkiminę agitaciją, kad tikrai vat norisi į tokį universitetą.: )

 na ir man vdu atrodo daug geresnis universitetas nei tarkim mru...  ir tikrai vienintelis ir didžiausias minusas kad tam Kaune

 Ką Jums blogo tas Kaunas padarė? :]]

 kolkas nieko... bet bijom kad dar padarys

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:25:46 | Nuoroda
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

 tai jau tikrai.:D vdu pravedė tokią savo rinkiminę agitaciją, kad tikrai vat norisi į tokį universitetą.: )

 na ir man vdu atrodo daug geresnis universitetas nei tarkim mru...  ir tikrai vienintelis ir didžiausias minusas kad tam Kaune

 nu!!!:D o man žinok buvo čia kada pavykę taip užprogramuot mąstymą, kad man atrodė kad aš visai nenoriu į vilnių, ir kad kaunas - puikus miestas.: DDD

 papasakok kaip!!!  nes gali nuo kito trečiadienio ir prireikt man taip savo mąstymą programint

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:28:19 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:
Danakolas rašė:

Kokios MRU teisės kainos ? Kalbu apie teisę ir valdymą, teisė ir penitencinę veiklą, ir paprastą teisę ? Gal galėtumėt tiksliai pasakyti ? Ir ar su mano balais realu gauti mokamą vietą ?

 www.mruni.lt/lt/

 

Aš nelabai parišu ten, tai čia viskas, ką išvardinau tai 3900 lt ?

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:32:52 | Nuoroda
Danakolas rašė:
VDUstudienc rašė:
Danakolas rašė:

Kokios MRU teisės kainos ? Kalbu apie teisę ir valdymą, teisė ir penitencinę veiklą, ir paprastą teisę ? Gal galėtumėt tiksliai pasakyti ? Ir ar su mano balais realu gauti mokamą vietą ?

 www.mruni.lt/lt/

 

Aš nelabai parišu ten, tai čia viskas, ką išvardinau tai 3900 lt ?

 Dar studint teisę nori, nors paprastam psl nesugebi info 'parišt'.

Taip, tavo išvardintos studijų programos metams turėtų kainuoti 3981 Lt

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:33:07 | Nuoroda
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:
edita.va rašė:
nuisance rašė:

Ech kad kas perkeltų VDU į Vilnių...  būtų tobula..

 tai jau tikrai.:D vdu pravedė tokią savo rinkiminę agitaciją, kad tikrai vat norisi į tokį universitetą.: )

 na ir man vdu atrodo daug geresnis universitetas nei tarkim mru...  ir tikrai vienintelis ir didžiausias minusas kad tam Kaune

 nu!!!:D o man žinok buvo čia kada pavykę taip užprogramuot mąstymą, kad man atrodė kad aš visai nenoriu į vilnių, ir kad kaunas - puikus miestas.: DDD

 papasakok kaip!!!  nes gali nuo kito trečiadienio ir prireikt man taip savo mąstymą programint

 o žinok buvo taip kad buvau porai dienų pas brolį nuvažiavus į vilnių, nu ir kai teko per visą vilnių trenktis troleibusu kuriame baisiai karšta. žinok va tie tolimi atstumai per karštį buvo pirmas žingsnis link mąstymo "kaunas yra puikus":D. žinau, kad kvaila, betman taip būna.: ) aš iš alytaus - jame nepatirsi kas yra ilgų atstumų įveikimas karštam troleibuse (nėra pas mus nei didelių atstumų, nei troleibus:DD). tada man dar kažkaip pasidarė bloga nuotaika būnant. ir dar grįžtant namo brolis visą kelią iki alytaus klausė metalo. pagalvojau kad eina šik jei taip nuolat būtų.:DD tada pradėjau galvot, kad kaune netoki atstumai (žinau kad apgaudinėju save:DD), kad vdu puikus, kad vu turi savų minusų, kad kaunas man arčiau, kad kaune nieko nepažinočiau (kitaip nei vilniuj ir tai savotiškas pliusas) ir kad kaunas žalias. va tokios nesamonės man susidėjo ir pradėjau galvot kad ir kaune būtų puiku.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:34:08 | Nuoroda
VDUstudienc rašė:
Danakolas rašė:
VDUstudienc rašė:
Danakolas rašė:

Kokios MRU teisės kainos ? Kalbu apie teisę ir valdymą, teisė ir penitencinę veiklą, ir paprastą teisę ? Gal galėtumėt tiksliai pasakyti ? Ir ar su mano balais realu gauti mokamą vietą ?

 www.mruni.lt/lt/

 

Aš nelabai parišu ten, tai čia viskas, ką išvardinau tai 3900 lt ?

 Dar studint teisę nori, nors paprastam psl nesugebi info 'parišt'.

Taip, tavo išvardintos studijų programos metams turėtų kainuoti 3981 Lt

 kai piktai.:DD ir dar klausia kuo kaunas blogai.: DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:37:14 | Nuoroda
edita.va rašė:
VDUstudienc rašė:
Danakolas rašė:
VDUstudienc rašė:
Danakolas rašė:

Kokios MRU teisės kainos ? Kalbu apie teisę ir valdymą, teisė ir penitencinę veiklą, ir paprastą teisę ? Gal galėtumėt tiksliai pasakyti ? Ir ar su mano balais realu gauti mokamą vietą ?

 www.mruni.lt/lt/

 

Aš nelabai parišu ten, tai čia viskas, ką išvardinau tai 3900 lt ?

 Dar studint teisę nori, nors paprastam psl nesugebi info 'parišt'.

Taip, tavo išvardintos studijų programos metams turėtų kainuoti 3981 Lt

 kai piktai.:DD ir dar klausia kuo kaunas blogai.: DD

 Aš žmogui gero noriu. Kažin ar verta studijuot teisę neturint gebėjimų pačiam ieškoti info ;D po gero pusmečio gali išspirt, o pinigų negrąžins :( be to, teisėj konkurencija itin didelė, tai tikrai pražus :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:41:12 | Nuoroda

o jei dar ir į vf įstos, tai ne tik kad išspirs, bet ir pareikalaus keturias štukutes gražinti už pirmus metelius.:D negailestinga reforma.:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:48:20 | Nuoroda
edita.va rašė:

o jei dar ir į vf įstos, tai ne tik kad išspirs, bet ir pareikalaus keturias štukutes gražinti už pirmus metelius.:D negailestinga reforma.:DD

 bet reforma tipo sudaro sąlygas iš vieno univero į kitą perstot;D jei Kaunas užknis juodai, galėsi bandyt bėgt :D 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:08:13 | Nuoroda

www.mruni.lt/lt/norintiems_studijuoti/pagrindines_studijos/studiju_kainos/

cia kazkam reikejo tu kainu. tada yra gan nemenkas skirtumas tarp norm. teises ir tu visu muitiniu,policiju.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:32:08 | Nuoroda
edita.va rašė:

bet tai aik tu sau kaip būtų jei tie 0,2 būtų toki kritiniai.:DD bet visgi manau kad tavo 19,62 irgi nėra taip blogai ir dar galima pagalvot apie vu teisę.: ) nu aš dar neprarandu vilties.: )

 19. 42... Man jau čia pasidarė pats šlykščiausias skaičius. Maža to - žiūriu, visi daugiau turi už mane :?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:30:47 | Nuoroda

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:35:29 | Nuoroda
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:24:50 | Nuoroda
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-15 15:04:49 | Nuoroda
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivūs ir jų balai <19. Nes kitaip man reikės pildyt kolegijų sąrašą ;?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 15:14:58 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Freckle rašė:
EzoTao rašė:
zzmogeliukas rašė:

3500 prasymu skaicius i teise kazkaip privercia sunerimt :D                                                                         Praitais metais buvo tik apie 2800.

 Kokie 3500 prasymu? Kol kas i teise vf nl yra apie 2000.

 Kiek as ziurejau, tai vien MRU apie 2000 yra. O dar juk VU ir VDU yra.

 Tas tai taip. Šiemet visi karštligiškai veržiasi į MRU. Tikiuos, kad jie naivūs ir jų balai <19. Nes kitaip man reikės pildyt kolegijų sąrašą ;?

 Tada man belieka uzmirsti teise. Tavo balas dar pakankamai aukstas. Turetum tikrai istoti jeigu ne i VU, tai i MRU tikrai. O manes jau tikriausiai laukia pedagoginis.

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 61
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą