Kaip jums sekasi laukti rezultatų, kur stojote?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-14 17:56:26 | Nuoroda

Pas mus Lietuvoje isvis nesamones vyksta. Paziurekit stojant i uzsieni, reikia laikyti IELTS, surinkti kazkoki bala, parodyt kad tu supranti ir gali dirbt anglu kalba. O ka mes Lietuvoj dirbam, rasinius, romanus, interpretacijas vos ne kritikai kokie... Is musu gi mazuma bus rasytojai ar dar kas. Patikrintu ar elementariai rasyt moki, kalbet, dar ka nors. Visiem butu lygus vertinimas, padarei klaida ir nebera balo, o dabar sedi blemba ir bimbina taskus... Jeigu mano drauge nieko nedirbus gavo 96, sake kad tik islaikyciau, o kitiem "pasiseke" dar geriau su 20-30. :D Nes nera konkretaus vertinimo...

Žinutė parašyta: 2009-07-14 21:55:02 | Nuoroda

Dabar kaip tik tik atsipaiduosiu, baigėsi visas vargas tvarkant dokumentus, tik ilsėtis ir nieko daugiau :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:01:01 | Nuoroda

Iš tikrųjų lietuvių gimtosios kalbos egzaminas yra labai ydingas. Teksto suvokimas gana yra tikslus dalykas ir nelabai ten ką padiskutuosi, yra vertinimo instrukcija, galimi variantai ir pagal juos žiūrima. Tačiau rašinys yra žmogaus kūryba, ir labai priklauso nuo to, kas taisys, vieni vertintojai yra liberalesni,kiti griežtesni, nors vertina trys žmonės, plius vienas kontrolinis vertinimas...

Bet tikrai gramatiką reiktų palikti, nes pavyzdžiui žmogus nemokėdamas vieno žodžio, gali pakeisti ji kitų ir taip paslepiamos visos ydos, sintaksė ir problema, galima kurti trumpesnius sakinius, arba naudoti jungtus - o,bet,tačiau,nes, prieš kuriuos dedami kableliai, šią taisyklę manau daugumą žino :D .

Na, lietuvių tikrai toks nenuspėjamas egzaminas, pats laukdamas net nežinojau kiek gausiu, ar neišlaikysiu (nes mokytoja dažnai sakydavo, kad parašydavau ne į temą, ir gaučiau 0), ar 30 proc , ar 60 proc , ar 90...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:05:35 | Nuoroda

Sveiki,

O kaip mum pranes kur istojome?

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:07:26 | Nuoroda
suodiss rašė:

Sveiki,

O kaip mum pranes kur istojome?

 reik nueiti į šį tinklapį     bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html  (suvesti duomenis, kuriuos prašo) ir turbūt prie atitinkamos specialybės bus kažkas pažymėta  kur įstojai.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:07:26 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:

Pas mus Lietuvoje isvis nesamones vyksta. Paziurekit stojant i uzsieni, reikia laikyti IELTS, surinkti kazkoki bala, parodyt kad tu supranti ir gali dirbt anglu kalba. O ka mes Lietuvoj dirbam, rasinius, romanus, interpretacijas vos ne kritikai kokie... Is musu gi mazuma bus rasytojai ar dar kas. Patikrintu ar elementariai rasyt moki, kalbet, dar ka nors. Visiem butu lygus vertinimas, padarei klaida ir nebera balo, o dabar sedi blemba ir bimbina taskus... Jeigu mano drauge nieko nedirbus gavo 96, sake kad tik islaikyciau, o kitiem "pasiseke" dar geriau su 20-30. :D Nes nera konkretaus vertinimo...

 O tai pala, koks tada Lietuvoje VBE tikslas ? Man tai atrodo, jog tokspat. Dėl anglų kalbos užsienyje tai savaime suprantama. Dėl kitų dalykų principas lygiai tokspat. "Parodai kad tu supranti" - t.y. surenki aukštą balą ir stok kur tik nori.

Na dėl lietuvių egzamino rašinių ir interpretacijų - sutinku, šios užduotys galėtų būt tik stojantiems į pedagogiką, žurnalistiką ar dar kurnors, kur to reikės.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:10:41 | Nuoroda

Šiaip rašiniai manau tikrai yra reikalingi.

Visų pirma, žiūrima kaip žmogus dėsto mintis, ar logiškai, ar stilistiškai, ar nėra minties šuolių, tai gana svarbu mokant lietuvių kalbą. Juk neužtenka tik pakalbėti.

Taip pat žmogus turi mokėti pagrįsti savo nuomonę argumentais, o ne taip, kad aš manau, aš galvoju, nes kažkas kažkada sakė.

Antra, norint pagrįsti argumentais, reikia juos turėti, tada ir yra poreikis mokiniui skaityti knygas, domėtis kultūros naujienomis, socialiniais dalykais.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-16 12:58:36 | Nuoroda

Na,as laukiu rezultatu ramiai,be baimes,net paciai keista.Tik smalsu,kur istosiu...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:04:19 | Nuoroda

Aš kažkodėl nerimauju. Gailiuos, kad parašiau tik šešis pasirinkimus, pirmuoju vargiai įstoju. Dabar tik MRU dar teikia vilties.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:07:50 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl nerimauju. Gailiuos, kad parašiau tik šešis pasirinkimus, pirmuoju vargiai įstoju. Dabar tik MRU dar teikia vilties.

 O ką rašei?

Nemanau, kad tau yra ko nerimauti, tavo rezultatai geri. :)

 

Aš visi6kai nesijaudinu, o gal net derėtų, nežinau. Visgi stoju į TSPMI, o balas neaukštas. Bet pasižiūrėjus į studijų pasirenkamumą, atrodo, kad neįmanoma man į ištęstines neįstoti.

 

Atsibodo jau laukt. :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:10:09 | Nuoroda

Kuo maziau laiko lieka tuo labiau atrodo kad nieku neistosiu. Sitos nerimo dienos veda i beprotybe

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:15:18 | Nuoroda
ramiai! rašė:
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl nerimauju. Gailiuos, kad parašiau tik šešis pasirinkimus, pirmuoju vargiai įstoju. Dabar tik MRU dar teikia vilties.

 O ką rašei?

Nemanau, kad tau yra ko nerimauti, tavo rezultatai geri. :)

 

Aš visi6kai nesijaudinu, o gal net derėtų, nežinau. Visgi stoju į TSPMI, o balas neaukštas. Bet pasižiūrėjus į studijų pasirenkamumą, atrodo, kad neįmanoma man į ištęstines neįstoti.

 

Atsibodo jau laukt. :)

 VU Teisę pirmoj vietoj ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:18:21 | Nuoroda
EzoTao rašė:
ramiai! rašė:
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl nerimauju. Gailiuos, kad parašiau tik šešis pasirinkimus, pirmuoju vargiai įstoju. Dabar tik MRU dar teikia vilties.

 O ką rašei?

Nemanau, kad tau yra ko nerimauti, tavo rezultatai geri. :)

 

Aš visi6kai nesijaudinu, o gal net derėtų, nežinau. Visgi stoju į TSPMI, o balas neaukštas. Bet pasižiūrėjus į studijų pasirenkamumą, atrodo, kad neįmanoma man į ištęstines neįstoti.

 

Atsibodo jau laukt. :)

 VU Teisę pirmoj vietoj ;)

 Įstosi, gi 150 vf. :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:34:40 | Nuoroda
ramiai! rašė:
EzoTao rašė:
ramiai! rašė:
EzoTao rašė:

Aš kažkodėl nerimauju. Gailiuos, kad parašiau tik šešis pasirinkimus, pirmuoju vargiai įstoju. Dabar tik MRU dar teikia vilties.

 O ką rašei?

Nemanau, kad tau yra ko nerimauti, tavo rezultatai geri. :)

 

Aš visi6kai nesijaudinu, o gal net derėtų, nežinau. Visgi stoju į TSPMI, o balas neaukštas. Bet pasižiūrėjus į studijų pasirenkamumą, atrodo, kad neįmanoma man į ištęstines neįstoti.

 

Atsibodo jau laukt. :)

 VU Teisę pirmoj vietoj ;)

 Įstosi, gi 150 vf. :)

 Mano KB tik 19,42. Labai daug kas su >19,42. Bent jau į MRU turėsiu prasmukt

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:37:21 | Nuoroda

Jūsų balai tai tikrai aukšti, neturit ko nerimauti, o man tai....

Na, tikiuosi į mokamą kineziterapiją pavyks, o gal ir į  vf pavyks...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:38:29 | Nuoroda

Ir dar savaitę reik laukt.. nieko nedarom mes pastaruosius mėnesius, tik laukiam :D Viliuosi, kad įstosiu į žurnalistiką. Labai ten noriu, o kitus rašiau tik todėl, kad reikėjo kažką rašyt. :) Nors, politikos mokslai, neįstojimo į pirmą atveju, taip pat būtų gerai. Nežinau, nežinau kaip bus... tikiuosi geriausio.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:48:11 | Nuoroda

dabar man kažkaip visiškai vienodai. baisiausia bus, kai reiks išvažiuot iš kaimo į miestą gyvent ir tikrai sunkiai mokytis. mokykloj grybai buvo...

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:52:48 | Nuoroda

dabar užduosiu durną klausimą., pasiruoškit: kurią valandą kitą trečiadienį bus skelbiami rezultai, ta prasme kur įstojom?: D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:57:48 | Nuoroda
edita.va rašė:

dabar užduosiu durną klausimą., pasiruoškit: kurią valandą kitą trečiadienį bus skelbiami rezultai, ta prasme kur įstojom?: D

 15?

Praeitais metais taip bent buvo.

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:03:28 | Nuoroda
ramiai! rašė:
edita.va rašė:

dabar užduosiu durną klausimą., pasiruoškit: kurią valandą kitą trečiadienį bus skelbiami rezultai, ta prasme kur įstojom?: D

 15?

Praeitais metais taip bent buvo.

 15 val. Reikės migdomųjų išgert, kad būtent tokiu laiku ir pabusčiau :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą