Kvailas gandas, ar tikra tiesa?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:46:40 | Nuoroda

Iš anksto prašau manęs neplakti dėl atsilikimo ir neišmanymo, tiesiog turėjau didelių problemų ir neatidėliotinų reikalų ir būtent dėl šios priežasties neturėjau laiko išsiaiškinti, kaip yra iš tikrųjų. Esmė tokia, norėčiau paklausti, ar tiesa, kad jei neįstoji į pasirinktą studijų profilį saraše įrašytame aukščiausiu numeriu, tai žemiau įrašytose to pačio profilio studijų konkurse nedalyvauji? Pavandysiu paaiškinti paprasčiau:

Tarkim štai mano prašymas

  1. Istorija VU vf
  2. Istorija VDU vf
  3. Istorija KU vf
  4. Istorija ŠU vf
  5. Istorija MRU vf
  6. ...

Tai tik pavyzdys. Ar tiesa, kad jei aš nepateksiu į VU, tada TOS PAČIOS ISTORIJOS konkurse mano prašymas bus nenagrinėjimas ir kituose universitetuse? Esu suklaidintas ir pasimetęs, būkit žmonės padėkit ir pasakykyt - tiesa tai ar tik kvailas gandas?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:48:43 | Nuoroda
Dovanotas rašė:

Iš anksto prašau manęs neplakti dėl atsilikimo ir neišmanymo, tiesiog turėjau didelių problemų ir neatidėliotinų reikalų ir būtent dėl šios priežasties neturėjau laiko išsiaiškinti, kaip yra iš tikrųjų. Esmė tokia, norėčiau paklausti, ar tiesa, kad jei neįstoji į pasirinktą studijų profilį saraše įrašytame aukščiausiu numeriu, tai žemiau įrašytose to pačio profilio studijų konkurse nedalyvauji? Pavandysiu paaiškinti paprasčiau:

Tarkim štai mano prašymas

  1. Istorija VU vf
  2. Istorija VDU vf
  3. Istorija KU vf
  4. Istorija ŠU vf
  5. Istorija MRU vf
  6. ...

Tai tik pavyzdys. Ar tiesa, kad jei aš nepateksiu į VU, tada TOS PAČIOS ISTORIJOS konkurse mano prašymas bus nenagrinėjimas ir kituose universitetuse? Esu suklaidintas ir pasimetęs, būkit žmonės padėkit ir pasakykyt - tiesa tai ar tik kvailas gandas?

 Gandas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:49:15 | Nuoroda

Gandas

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:51:09 | Nuoroda

netiesa. tiesiog jei tu negautum KREPŠELIO savo studijų kryptyje tai niekur neįstotum į vf. bet turėtum gauti krepšelį - balai geri.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 14:07:35 | Nuoroda

is kur cia isvis istraukei tokius dalykus, negasdink tu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 00:17:39 | Nuoroda

Žinau iš kur ištraukė ir taip pamąstė. Yra parašyta, jog dėl valstybės finansavimo žmogus, norintis stoti į konkrečią programą (pvz, teisę) turės konkuruoti ne su visais stojančiais į VF teisę, o su visais stojančiais į socialinius mokslus BET KURIAME universitete.

Šį atsakymą galite rasti čia: www.lamabpo.lt/DUK_bendrasis.pdf

Žinutė parašyta: 2009-07-17 00:50:01 | Nuoroda

Aš irgi tai girdėjau, bet jau ir logiškai mastant gaunasi vėjas... Nors žinant kad čia LIETUVA... Čia visko būna :) GANDAS. 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:01:24 | Nuoroda

kadangi visi pageidavimai i Istorija,tai jei jau negavai krepselio,tai ir negavai :)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą