konkursinio balo apskaiciavimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-18 17:21:32 | Nuoroda

zmones,ta kokia toji tikra formule KB balui apskaiciuoti???? as nieko nesuprantu,balas visai kitos negu as pati skaiciavau,ir pvz. maisto saugoje man kaip suprantu anglu nepaimtas pazymis,o kolegijoj veterinarijoj paimtas... o kas situos balus isvis skaiciuoja?

Žinutė parašyta: 2009-07-18 17:27:09 | Nuoroda

Na taip, pats laikas pradėt aiškintis kaip skaičiuojamas balas. Žmonės pildo prašymus nežinodami kokių dalykų rezultatų reikia, čia tiesiog žiauru.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 17:35:58 | Nuoroda

o lamabpo turi savo balu skaiciuokle? jei taip tai koks tikslus adresas, nes nerandu..

Žinutė parašyta: 2009-07-18 17:36:52 | Nuoroda

Na,siaip tai as ne to klausiu.. As klausiu KB apskaiciavimo formules,o ne kokiu dalyku reikia,nes kaip cia parase anksciau pavyzdy,tai iseina kad uz metini A lygio pvz. jei turi 9 gausiu apvalu 2 plius prie mano KB,tai ar ne per daug?ar man neteisingai tada apskaiciavo.nes pridejo 0.2

Žinutė parašyta: 2009-07-18 19:40:36 | Nuoroda
Gassy rašė:

Mano kb anglu filologijoje vpu paskaiciavo 15,06. bet ar teisinga cia? nes man kitaip gaunasi.  egzaminai lt 86, anglu 34, istorija 27. paskaiciuokit kas netingit,  nes nezinau ka daryt dabar.

 Turetu buti apie 17.06,jei uzsienio kalbos metinis 10.   15,06 tikrai per mazai...

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-19 10:01:32 | Nuoroda

uzsienio kalba arba gimtoji - 9. tai gautusi siaip 16,86. betvarke kazkokia, skambinau ten kur veziau dokus, sako kadangi cia ne vgtu univero spec ,tai skambink i vpu ;DD suprantingumo jokio.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 10:36:04 | Nuoroda

keista labai. as pati kazkada ziurejau i imamus dalykus ir nusistebejau, kad galima istoti tik su viena uzsienio kalba ir savaja- gimtaja. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-19 10:51:38 | Nuoroda

Vėjai kažkokie, toks vaizdelis,kad tikrai žmonės kvaili ir patys susiskaičiuoti KB nemoka, tai vos nesurašo, ką nori. Arba tegul savo programas paimančias abiturientams naudingus balus, susitvarkytų. Be žodžių.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:46:06 | Nuoroda

O kas cia raso betka? kb skaiciuot aisku sugeba, bet kai pamatai kokia nesamone parasyta lamoj tai pradedi ziuret kas ne taip. pvz vpu anglu filologijoj vienur raso reikia vienokiu, kitur kitokiu dalyku, tai suprask kaip nori. ir jei zmones nesedi cia diena is dienos nereiskia, kad renkas jie betka ir jiem dzin kur istos.vien tai kad jie domis reiskia, kad jiem nera nesvarbu. o del tu reformu visai naturalu,kad kazkokia baime istosi ar ne ir kaip cia viskas susiklostys, tai ir klausia. baikit bambet, savais reikalais uzsiimkit.;]

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:25:43 | Nuoroda

Ji sarkastiskai gi sake.. :) Klin klin 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:55:00 | Nuoroda
Gassy rašė:

O kas cia raso betka? kb skaiciuot aisku sugeba, bet kai pamatai kokia nesamone parasyta lamoj tai pradedi ziuret kas ne taip. pvz vpu anglu filologijoj vienur raso reikia vienokiu, kitur kitokiu dalyku, tai suprask kaip nori. ir jei zmones nesedi cia diena is dienos nereiskia, kad renkas jie betka ir jiem dzin kur istos.vien tai kad jie domis reiskia, kad jiem nera nesvarbu. o del tu reformu visai naturalu,kad kazkokia baime istosi ar ne ir kaip cia viskas susiklostys, tai ir klausia. baikit bambet, savais reikalais uzsiimkit.;]

 Lamabpo atsakinga už konkursą, tad jų svetainėje ir pateikta informacija kaip skaičiuojami balai. Jei tau atrodo patikimesnė kaimyno Petro turima informacija, gali skaičiuot pagal jo formules.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:01:00 | Nuoroda

www.lamabpo.lt/geriausi.pdf

Cia isiskaitykit, jei pries tai to nedaret, labai daug idomiu dalyku suzinosit, kas galbut butu praverte... Visgi tas KB gali buti skaiciuojamas labai ivairiai...

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-24 13:27:55 | Nuoroda

o ka daryti jei tik dabar apsiziurejau, kad man blogai apskaiciuotas konkursinis balas? parasiau e-mailus i lamabpo i vdu, bet kazin nebus per velu???

Žinutė parašyta: 2009-07-26 17:29:28 | Nuoroda

labas, visiems, noriu stoto i VDU lietuviu filologija. Noreciau paklausti del KB. Mano KB skiriasi skaiciuojant internete ar savo galva nuo to, kuris nurodytas lamabpo.lt.. Kaip manot ar nesuklysta? Lamabpo.lt nurodytas 13.84 Egzaminu balai: Lietuviu k. 53% (metinis 8A),  anglu 30% (metinis 9A), istorija 36% (metinis 7A).

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą