Jūsų KB stojant į biocheminių mokslų sritį.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:22:44 | Nuoroda

Sveiki, būtų įdomu sužinoti, koks Jūsų Kb stojant į biocheminių mokslų sritį. ?  Ačiū.

Mano Kb stojant į biocheminių moklų sritį yra 19,14.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:43:28 | Nuoroda

Ir gal galėtumėte parašyti į kokią specialybę būtent stojate. ??

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:53:36 | Nuoroda

Mano konkursinis balas 19,40, noriu į mediciną

Žinutė parašyta: 2009-07-17 20:56:22 | Nuoroda

@buleina

 gal turejai galvoje biomediciniu mokslu sriti, nes apei biocheminiu nieko nesu girdejes

mano KB 19.06

viena medicina vf parasiau prasyme

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:20:25 | Nuoroda

 nesakysiu kb nes velniskai mazas, prirasiau ne tik medicina kmu ir vu bet ir kineziterapija, slauga, biologija, kitais metais manau i mokama bandysiu medicina, nes siuo metu kisene neisnes tik va jei kitais metais matkes rezo neims tai kazka nuzudysiu, reik dar pasidomet tais perstojimais tik va idomu ar studijuojamt metus galima kartu po studiju ir koki egza perlaikyt, jei matke vidurines egzo nejamam sakytu;D siaip viena panike baigus kineziterapija visiskai i medicina stojo ir jau rezidenturoj yr;))) tai va, kaip manot baigt apsimok kokia kineziterapija ar po metu perstot?;D sory kad ne visai i tema 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:24:25 | Nuoroda

o kodėl toj lentutėj LAMA BPO KB parašytas tik prie vf vietų, o prie mokamų nėra?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:34:44 | Nuoroda
revile rašė:

o kodėl toj lentutėj LAMA BPO KB parašytas tik prie vf vietų, o prie mokamų nėra?

 Nes balas tokspat kaip VF.

Aišku, ši klausimą reikia aptarti kiekvienoje temoje. Jaučiu jei vietoj reklamos įdėtų paryškintą paaiškinimą, vistiek atsirastų užduodantį šį klausimą.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:40:05 | Nuoroda

nesityčiokit iš šviesiaplaukių žmonių  

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:43:17 | Nuoroda

nesityciokit tikrai

mano  20.26 . skrendu i farmacija

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:52:31 | Nuoroda

17,24 visuomenes sveikata :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:57:23 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O man rodo lamabpo.lt daugiau nei skaičiuoja studijos.lt skaičiuoklė :o

tai džiaukis, kuo daugiau, tuo geriau  

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:58:42 | Nuoroda

Pas mane panasi problema su konkursiniu balu. Savo prasyme uzpildziau visas specialybes -mokamas, taciau prie jokios specialybes nera konkursinio balo.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:03:07 | Nuoroda
Muuuu rašė:
revile rašė:
Muuuu rašė:

O man rodo lamabpo.lt daugiau nei skaičiuoja studijos.lt skaičiuoklė :o

tai džiaukis, kuo daugiau, tuo geriau  

 Man įdomu, ar čia studijos.lt skaičiuoklė sutrikusi ar pridėjo dėl kažkokių priežasčių man balo. Juk diplomas su pagyrimu jokių balų neduoda, baigta dar viena mokykla irgi... Apšalus sėdžiu. :o

Čia jau senai išaiškinta problema, jog studijos.lt skaičiuoklė neskiria lygių, t.y. neprideda 1 balo už A lygį. Taigi jei skiriasi 0,2 - kalta skaičiuoklė ir metinis A lygiu - skaita skaičiuoklė.

Aišku jei čia ne tai, belieka tik džiaugtis tokiom klaidom.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:03:20 | Nuoroda

o tai kiek tau padidėjo ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:04:00 | Nuoroda

o kokie rezultatai? :)
19.82 molekulinė. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:09:04 | Nuoroda

Zmones, tai kaip pas jus , irgi prie mokamo nera parasyti balai?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:10:24 | Nuoroda

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:13:06 | Nuoroda
buleina rašė:

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

tavo balas irgi geras. įstosi, nebijok 

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:14:28 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O man rodo lamabpo.lt daugiau nei skaičiuoja studijos.lt skaičiuoklė :o

 Va va. Man taspats ;D Iš VU medicinos +0.2 gavau :)

O šiaip tai abu balai yra 19.48 ;] (KMU atitinka, o VU +0.2)

 

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:20:19 | Nuoroda
revile rašė:
buleina rašė:

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

tavo balas irgi geras. įstosi, nebijok 

 Kai į mediciną pvz: Vilniuje norinčių stoti yra apie 900 žmonių, o iš jų įstos tik 165 laimingieji ( apytiskliai), tai manau stojant balai nekokie maniškiai

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą