Jūsų KB stojant į biocheminių mokslų sritį.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:31:28 | Nuoroda
buleina rašė:
revile rašė:
buleina rašė:

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

tavo balas irgi geras. įstosi, nebijok 

 Kai į mediciną pvz: Vilniuje norinčių stoti yra apie 900 žmonių, o iš jų įstos tik 165 laimingieji ( apytiskliai), tai manau stojant balai nekokie maniškiai

 turėjau kmu omeny , o tau gal per prastai?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:37:24 | Nuoroda
revile rašė:
buleina rašė:
revile rašė:
buleina rašė:

Kokie Jūs visi šaunuoliai. Tokie geri Jūsų konkursiniai balai.  Idomu, ar man paviks įgyvendinti svajonę ir įstoti į mediciną. Gerai tik tiek, kad nebeilgai liko laukti žinių, sužinot ar įstojau ar ne.  Ištikrųjų tai laukiu su didžiuliu siaubu...  Lemtingos dienos.. Gal kas žinote kokie KMU 2009m. stojimų planai?? Kiek priims išviso pirmakursių į valstybės financuojamas vietas ir mokamas ( medicinoje) Nes tokios informacijos niekur neradau. Vu radau, o KMU ne.

tavo balas irgi geras. įstosi, nebijok 

 Kai į mediciną pvz: Vilniuje norinčių stoti yra apie 900 žmonių, o iš jų įstos tik 165 laimingieji ( apytiskliai), tai manau stojant balai nekokie maniškiai

 turėjau kmu omeny , o tau gal per prastai?

 Juokauji, kad perprastai ???  Nedaviau kaip pavyzdžio KMU, nes net nenutuokiau kiek priima nemokamai į KMU mediciną. O šiaip tai nesvarbu, kur svarbu studijuoti mediciną.  Džiaugčiausi papuolusi ir į Kauna ir į Vilniu.  Net labai.  Tik dabar gailiuosi, kad KMU mediciną parašiau antru numeriuku, o ne pirmu..  Nes sumažėja šansai įstoti į KMU, o i VU gal net nėra šansų.  

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:08:13 | Nuoroda

na mano tai tikrai siaubingai mazas palyginus su jusu :(

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:46:19 | Nuoroda
asius rašė:

na mano tai tikrai siaubingai mazas palyginus su jusu :(

 Gal galima būtų sužinoti koks?? Kur planuoji stoti ??

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą