Paskolos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:54:38 | Nuoroda

Kaip as suprantu, tai realiai jus tu pinigu net nepaciupinesit, nes juos bankas iskarto perves i univera.(sudas, neis pavokt ir pasprukti) :D O siaip eurais ziauriai mazos palukanos, bet uztai ir yra didele rizika, nors gal ir nedidele, visgi lito nedevalvuos, nes pati valstybe paskolu prisiemusi eurais tai ir ji milijonais prarastu.

Bet kai realiai pagalvoji apie paskola, tai gal ir super, kol mokinies tai nieks negrauzia, bet iskarto po studiju prasideda mokejimai, palukanos milziniskos, iskarto dirbti, o rimto darbo negausi, gi matom kiek dabartiniu absolventu yra bedarbiu.Nors po 4m. salygos gal ir bus geresnes, bet kas ten zino.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:57:12 | Nuoroda
bembinas rašė:

Kaip as suprantu, tai realiai jus tu pinigu net nepaciupinesit, nes juos bankas iskarto perves i univera.(sudas, neis pavokt ir pasprukti) :D O siaip eurais ziauriai mazos palukanos, bet uztai ir yra didele rizika, nors gal ir nedidele, visgi lito nedevalvuos, nes pati valstybe paskolu prisiemusi eurais tai ir ji milijonais prarastu.

Bet kai realiai pagalvoji apie paskola, tai gal ir super, kol mokinies tai nieks negrauzia, bet iskarto po studiju prasideda mokejimai, palukanos milziniskos, iskarto dirbti, o rimto darbo negausi, gi matom kiek dabartiniu absolventu yra bedarbiu.Nors po 4m. salygos gal ir bus geresnes, bet kas ten zino.

Procentai nixuja nemažesni. Gauni procentus eurais, o jeigu nežinojai, tai euras yra 3,45lt... taigi... Kažkur aukščiau buvau paskaičiavęs. 

O paskola turėtum manau gauti, ir bankas jos univerui neatiduos. Juk ji skirta netik mokslams, bet ir pragyvenimui.

• Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:59:40 | Nuoroda

O aš turiu imt paskolą visam studijų laikotarpiui? Tarkim turiu pinigų metams, gal dviems pats, tik po to norėčiau likusiems dviems kursams skolintis

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:03:19 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:
bembinas rašė:

Procentai nixuja nemažesni. Gauni procentus eurais, o jeigu nežinojai, tai euras yra 3,45lt... taigi... Kažkur aukščiau buvau paskaičiavęs. 

O paskola turėtum manau gauti, ir bankas jos univerui neatiduos. Juk ji skirta netik mokslams, bet ir pragyvenimui.

Yra skirtingu tipo paskolos. Viena mokslams, kita pragyvenimuj. Tai mokslams gaus cj beveik visi paprase(bent jau taip politikai sako), o pragyvenimuj duos mazam skaiciui abiturientu.

Žinutė parašyta: 2009-08-28 09:13:59 | Nuoroda

Fatal error: Call to undefined function register_login() in /pub/ftp/www/studentai/paskola/studentai/login.php on line 50

jum tokio dalyko neismeta bandant prisijungt i ta paskolu sistema?;d

Žinutė parašyta: 2009-08-28 14:42:52 | Nuoroda

as ta anketa pildau per savo banka (su elektronines bankininkystes kortele ) man viskas viskas gerai buna iki to kol reik pasirinkti universiteto fakulteta kuriame mokysiuos.neleidzia jo pasirinkti...gal zinote kodel?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-03-18 20:04:35 | Nuoroda

Sveiki! Būtų labai malonu ir naudinga, jei užpildytumėte šią anketą tie, kurie arba kurių šeimos nariai yra paėmę paskolą ir šiuo metu ją grąžina arba baigė grąžinti krizės laikotarpiu. :)))) Dėkui :)

www.apklausa.lt/f/finansu-krizes-itaka-paskolu-grazinimui-dyedl1k.fullpage

Žinutė parašyta: 2012-05-08 11:28:49 | Nuoroda
NerijaV rašė:

as ta anketa pildau per savo banka (su elektronines bankininkystes kortele ) man viskas viskas gerai buna iki to kol reik pasirinkti universiteto fakulteta kuriame mokysiuos.neleidzia jo pasirinkti...gal zinote kodel?

Nes gali būti, kad tavo universitetas nėra sudaręs sutarties su banku. 

Žinutė parašyta: 2012-05-08 11:33:29 | Nuoroda

Na beabejo dabar yra tie greitieji kreditai su jais šiek tiek lengviau. Pats dabar bobutespaskola.lt paslaugomis naudojuosi, tai kol kas viskas tvarkoje.

Žinutė parašyta: 2013-03-15 16:40:13 | Nuoroda

Aš tik iš čia vieną kartą ėmiau  https://www.smscredit.lt/kreditai :)

Žinutė parašyta: 2013-03-18 10:26:19 | Nuoroda

Nežinau, ar greitas kreditas internetu yra geriausias pasirinkimas gėl palūkanų dydžio ;)

Žinutė parašyta: 2013-05-24 14:31:40 | Nuoroda
klemensasl rašė:

Nežinau, ar greitas kreditas internetu yra geriausias pasirinkimas gėl palūkanų dydžio ;)

Tikrai pritariu, palūkanos gana didelės :)

Žinutė parašyta: 2018-09-10 15:10:16 | Nuoroda

Man tai kolkas visai gera paslauga tas [url=http://www.ecocredit.lt/]greitas kreditas[/url] , pasiemei ir atidavineji po truputi. Tik imu tai nedaug, tai gal todel taip neskausminga.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą