Apeliacijos del Konkursinio Balo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-20 08:00:57 | Nuoroda
giedreu rašė:

Sutvarkė mano KB (:

 Kaip fainai:))) tai papaskok ka tu darei ir kur kambinai,ok? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-20 08:01:43 | Nuoroda
siestaa rašė:
Markiziene rašė:
siestaa rašė:
Markiziene rašė:

Na,o as parasiau el.pastu i lama,Vln ir Kns

 Tau del KB nieko neisdegs. juk ir turejo imti matematikos, o ne chemijos metini .

 Bet kodel???Juk parasyta tas arba tas.

 konkursionio balo sandara : biologijos egzas (0.4 ), chemija arba matematika (0.2), lietuviu kalba (0.2 ) . metinis pazymys - chemija arba matematika (0.2 ). metinis pazymys priklauso nuo to, kurio dalyko buvo imtas egzamino rezultatas. matematikos nelaikei, vadinasi buvo imamas chemijos egzamino rezultatas. kadangi eme ji, tai metini ima matematikos. tokios taisykles, reikia katuriu dalyku stojant, o ne triju.

 Na,dekui,kad paaiskinai....

Žinutė parašyta: 2009-07-20 09:49:42 | Nuoroda

nu va,vakar rasiau LAMAj, sian atrase VGTU ir paskambino LVA :DDD (krc suskambejau per visa LIetuva :D ) tai va del MAISTO SAUGOS reikalas toks,kad ministro isakymu nr1021 maisto sauga buvo priskirta medicinaj,ir nors musu taisyklese parasyta kad ims uzienio,is tikruju ima chemijos arba matematikos metini pazymi! Ju isakymas, sake teta,buvo patvirtinas anksciau,ir pas juos teisinga,o pas mus ne taip parasyta.. Tai kad pas mane tada viskas issiaiskino ir susitvarke;)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 10:28:30 | Nuoroda
dandelion rašė:
giedreu rašė:

Sutvarkė mano KB (:

 Kaip fainai:))) tai papaskok ka tu darei ir kur kambinai,ok? 

 Tiesą sakant, niekur nebereikėjo skmbiniti, kai  buvau šeštadienį KU ten sakė kad programuotojai tikrina klaidas.Tai manau ir sutvarkė todėl. Arba gal dėl to,kad mano laišką perskaitė,nors neatrašė,tai abejoju..Nes vakar kai apie 23.30 įsijungiau lama bpo, tai viskas buvo gerai su tuo konkursiniu balu, jau buvau pasiruošus ten visiem skambinti . Tai nebereikia : )

Žinutė parašyta: 2009-07-20 13:05:11 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Jum, kovojant sitam etape del krepselio, niekas nieko neprides, nebent esat prizininkai olimpiadu - kiek kartu dar kartosim sita dalyka ? Kokioj 6 temoj jau :) Gavote pagyrima - super! VDU prides kai jau istosite ir tarkim bus 80VF vietu, o stoja 90 krepseliu i tas 80 vietu. Tada dadedines balus ir ziures kas telpa, kas netelpa. Del krepselio konkurse NIEKO neprideda pagyrimas. Galit pasilygint balus, kurie pateikti lamoj ir pasiskaiciuot popieriuj - isitikinsite.

 

Kas del Markizienes, tai teisingai sako chebra - metinis pazymys negali dubliuotis su egzaminu. Jei jums paeme chemijos egzamina (nes jis buvo aukstesnis) tai ims matkes metini arba atvirksciai. 

Pries apeliuodami persiskaitykit nuodugniai nuostatas, gal nukris akmuo nuo sirdies ir nereiks kryziaus kelius praejus susizinot, kad tiesiog apsiskaiciavot ;)

 

 Man rodos tu ne viska perskaitai, ka pvz as parasau :D. Uz raudona prideda, bet tik tokiu atv jei jis gaudas profkej, tos specializacijos, kuria mokeis, arba jei turi 1 metu darbo staza. Taip pat prideda ir sportmenams i su sportu susijusias spec stojant 4-5 pap. taskus. Dar uz kazka ten prideda, bet nelabai surpatau. Viska aiskiai raso lamabpo.lt/geriausi.pdf. O visi tie VDU balu pridejimai, tai jo teisingai kaip tu ir sakai, prideda tik konkurse i mokamas vietas.

 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-20 17:13:41 | Nuoroda

Man iskilo dar vienas neaiskumas.Pasiziurejau dar savo balus ir...Kauno kolegijoje prie mano rasytu mokamu specialybiu parasyta 0.00  O prie vf viskas normaliai...Vilniaus kolegijoj ir prie vf ir prie m viskas tvarkoje.Tai kaip suprasti ta 0.00 ??Gal kas zinote?Parasiau dar i Kauno kolegija laiska el.pastu.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 17:15:20 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Man iskilo dar vienas neaiskumas.Pasiziurejau dar savo balus ir...Kauno kolegijoje prie mano rasytu mokamu specialybiu parasyta 0.00  O prie vf viskas normaliai...Vilniaus kolegijoj ir prie vf ir prie m viskas tvarkoje.Tai kaip suprasti ta 0.00 ??Gal kas zinote?Parasiau dar i Kauno kolegija laiska el.pastu.

 pas mane tas pats :)

  • Biologija / VBE -
  • Istorija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:56:24 | Nuoroda

Pas mane irgi prie mokamu kolegijose parasyti nuliai..nieko nebesuprantu.. :o

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:58:54 | Nuoroda

Nesirupinkit gi, ten programa savo darba daro - viska pataisys. Ir iki siol buvusias klaidas gi taiso :P  

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-21 00:00:21 | Nuoroda

Tikiuosi...visai netinkamas laikas gasdint pradet.. :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 00:05:50 | Nuoroda

Na,man gal rytoj atsakys del to 0.00 tai parasysiu,kas cia per nesamone.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 00:12:40 | Nuoroda

Gerai,lauksim ziniu..:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 00:18:38 | Nuoroda

Blakstienele---->Taip,rasiau el.laiska i Kauno kolegija.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:50:21 | Nuoroda

Man jau atrase is Kauno kolegijos.Sake,kad dabar viskas tvarkoma sistemoje ir kad iki 28 dienos bus surasyti visi KB..

Žinutė parašyta: 2009-07-21 14:26:58 | Nuoroda

O,tai saunu,aciu,uz geras naujienas;)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 13:39:06 | Nuoroda

as biski nesuvokiu ,vtvk skaiciuoklei mano balas 14,43 ,o lamabpo puslapi raso 8,02 ,suprantu ,kad gali but paklaida bet negi tokia didele?

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 38
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą