dėl bendrabučio
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:06:10 | Nuoroda

Sveiki,

gal kas tiksliai žinote, kokius dok. reikia pristatyt norint gauti vietą bendrabutyje?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:31:50 | Nuoroda

Pirmakursiai, norintys apsigyventi bendrabučiuose, privalo parašyti prašymus ir juos palikti priėmimo komisijoje.  Pirmenybė suteikiama studentams pagal eiliškumą tokia tvarka:

· visiškiems našlaičiams (mirties liudijimų kopijos, teismo nutarimas dėl globos/rūpybos suteikimo, Gyventojų registro tarnybos pažyma ir pan.);

· esantiems iš šeimų, kurių mėnesio pajamos vienam šeimos nariui neviršija valstybės nustatytų remiamų pajamų dydžio (Socialinės paramos centro pažyma apie gaunamą socialinę pašalpą arba kompensacijas už karštą/šaltą vandenį, kietą kurą ir pan.);

· neturintiems vieno iš tėvų (mirties liudijimo kopija, skyrybų liudijimo kopija, pažyma iš Gyventojų registro tarnybos, šeimos sudėties pažyma);

· esantiems iš daugiavaikės šeimos, jei šeimoje yra 3 ar daugiau vaikų, kuriems dar nėra suėję 25 metai ir jie mokosi bendrojo lavinimo mokyklų dieniniuose skyriuose (pažyma iš Gyventojų registro tarnybos, šeimos sudėties pažyma);

· turintiems 55% arba mažesnį darbingumą (neįgalumo pažymėjimo kopija).

· esantiems pilnai valstybės finansuojamose vietose (pažymų nereikia);

:) Turbūt atsakiau į klausimą. 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 16:54:26 | Nuoroda

aš klausiau ne apie tai, kam teikiama pirmenybė, o kokių dokumentų reikia. (šeimos sudėties pažyma, kiek zn. ir kt.) tai aš ir klausiu, gal kas tiksliai žinote, kokie tie dokumentai?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:02:46 | Nuoroda

Nu tai skliaustuose surašyta ko reikia, jei turi pirmenybę. O šiaip daugiau lyg ir nieko, jei aš gerai suprantu. Tiesiog prašymą parašyt :/ 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:04:25 | Nuoroda
rugšteli rašė:

aš klausiau ne apie tai, kam teikiama pirmenybė, o kokių dokumentų reikia. (šeimos sudėties pažyma, kiek zn. ir kt.) tai aš ir klausiu, gal kas tiksliai žinote, kokie tie dokumentai?

 tai paskaityk gal, ka parase

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:14:40 | Nuoroda

 reikia pažymos apie deklaruotą tavo gyvenamąją vietą, paskui reikia pažymos apie šeimos sudėtį bei iš tėvų darboviečių gauti pažymą su paskutinių trijų mėnesių algomis :)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:32:46 | Nuoroda
šypt rašė:

 reikia pažymos apie deklaruotą tavo gyvenamąją vietą, paskui reikia pažymos apie šeimos sudėtį bei iš tėvų darboviečių gauti pažymą su paskutinių trijų mėnesių algomis :)

 o tai kodėl pavyzdžiui 'bustas vu' tinklalapy nerašo nieko apie gyvenamosios vietos deklaravimo ir tėvų gaunamų pajamų pažymas? ar aš nepastebėjau tiesiog? nu nes tikrai atrodo kad ten reikia tik tais punktais kas atitinka.: )

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:41:10 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Keista, kad niekur dar nėra paskelbta ši itin svarbi informacija. VU būsto tinklalapyje, manau paskelbs kaip ir pernai, dieną prieš stojimą visas taisykles ir reikalavimus :)

 

 bet tai įdomiai gausis, kad diena prieš vežant dokumentus paskelbs visą atnaujintą informaciją ir paaiškės kad va dar reikia kokių gyvenamosios vietos deklaracijų ar pažymų su tėvų pajamomis, tai iš kur jas reiks imt ir staiga ištraukt? toki dalykai staigiai nepasidaro.: ))

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:58:57 | Nuoroda

reikia tik tevu pajamu, o jei as turiu dirbanti pilnameti broli, tai jo pajamu neskaiciuoja?:))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:08:18 | Nuoroda

penktadieni skambinausi del VU bendrabuciu ir klausiau kokiu dokumentu reikia ir t.t. aisku, iskart liepe skaityt. bustas.vu.lt , taciau pradejau kamantinet. konkreciai uzklausiau ar reikia tevu pajamu, tai atsake,kad dokumentu reikia tiems,kurie gali igauti pirmenybe (kurios punktus cia minejo), tai taip supratau,kad kitiems jokiu papildomu dokumentu nereikia.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:09:41 | Nuoroda

(whew), o jau galvojau arba aš klausimo nesuprantu ir nemoku atsakyt, arba šiaip negerai man kas ;D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:15:11 | Nuoroda

beje, cia atsakymas apie bedrabucius is klausk.vu.lt

"Laba diena, pažymos reikalingo tik tokios, kurios patvirtina nustatytą kriterijų . Pažimų dėl studentų artimųjų amžiaus, socialinės padėties,atlyginimų, užimamų pareigų, nereikia. Apie šeimos buvimą socialiai remtina patvirtina socialinės rupybos skyriaus pažyma. Tokios pažymos ir reikia. VF vieta automatiškai negarantuoja bendrabučio todėl jei atitinkat kriterijus, kurie suteikia pirmumo teisę, pažymas pridėti patartina."

o jei kalbetume apie MRU, tai dokumentai reikalingi tokie

"Norint gauti vietą Studentų namuose, reikia kreiptis į fakultetų dekanatus arba į priėmimo komisiją, pateikiant prašymą ir dokumentus, įrodančius aplinkybių egzistavimą, kuriomis grindžiamas studento prašymas, tai gali būti:

apie šeimos sudėtį (šeimą sudaro tik nepilnamečiai vaikai ir vaikai, kurie studijuoja ar mokosi);
apie tėvų uždarbį;
apie visas kitas gaunamas šeimos pajamas (pensijas, pašalpas, įvairias išmokas ir pan.;
apie socialiai remtiną šeimą;
apie skirtą grobą našlaičiui, atimtas tėvystės teises ar gyvenimą Globos namuose;
apie studento neįgalumą. "

tikiuosi pades,kam smalsu:)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:18:56 | Nuoroda

tai as mru bendriko negausiu, nes netilpu ne i viena salyga cia pateikta ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:24:22 | Nuoroda

nezinau as ten kiek procentaliai sutdentu norinciu priimdavo, siaip MRUni salygu nera, cia gi matai tik kokiu dokumentu reikia.. o toliau jau jie sijoja ka priima, ka ne.. siaip kalbant nuogirdomis VU, MRU barakus gauna beveik visi norintys... tik tiek kiek domejaus, dar MRUniui reikia vezt papild. dokumentus - tas minetas pazymas, o VU nereikalauja, nebent esi ten is soc. seimos ar pan

Žinutė parašyta: 2009-07-19 19:57:48 | Nuoroda

vadinasi tiems , kuriems nebus teikiamos jokios lengvatos, nereikia jokiu papildomu dokumentu, taip?

mane tai, atsiprasant, nervina, kai taip nenoriai skelbiama informacija apie mums taip svarbius dalykus

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:14:50 | Nuoroda

VU -taip, MRU-ne. jei as pati teisingai suprantu. penktadieni cia aiskinaus. Manau, kai bus skelbiamas priemimas, paskelbs ir ko reikia tiksliai tiem, jei kazkas keisis.. Vi s viena jokiu dokumentu is anksto negali pasiruosti, nes reikia dedikuot juos kazkam, tiksliai zinot-na,bent man taip aiskino

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:29:32 | Nuoroda
angel_g1rl rašė:

VU -taip, MRU-ne. jei as pati teisingai suprantu. penktadieni cia aiskinaus. Manau, kai bus skelbiamas priemimas, paskelbs ir ko reikia tiksliai tiem, jei kazkas keisis.. Vi s viena jokiu dokumentu is anksto negali pasiruosti, nes reikia dedikuot juos kazkam, tiksliai zinot-na,bent man taip aiskino

 bet tai yra ir kiti universitetai, ne tik tie du.. taip, reikia nurodyti, kam skiriama ta pazyma.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:14:52 | Nuoroda

as kiek zinau, tiek pasakiau, nesiruosiu dabar ieskot,jei reikia kitiems-kiekvienas turit prieiga prie interneto ar telefona, galit dometis.. as juk jum is galvos neistrauksiu. norejau pagelbet,o  vos ne priekaistai, idomi..

Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:16:35 | Nuoroda
angel_g1rl rašė:

as kiek zinau, tiek pasakiau, nesiruosiu dabar ieskot,jei reikia kitiems-kiekvienas turit prieiga prie interneto ar telefona, galit dometis.. as juk jum is galvos neistrauksiu. norejau pagelbet,o  vos ne priekaistai, idomi..

 chi chi, cha cha,  tikriausiai greitai perzengi isterijos riba.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:21:04 | Nuoroda

tavo valia isivaizduot ka nori, as nieko blogo neturejau omeny

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą