VDU bendrabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-14 16:49:02 | Nuoroda

* neisivaizduoju

Žinutė parašyta: 2010-08-14 18:08:04 | Nuoroda

 gavau Baltiją. Labai pasidžiaugiau, o db noriu šio to užklaust. Ką reiškia ta a raidė prie skaičiaus, nes kaip suprantu tai mum iškart ir kambariai paskirti. Ir ar tikrai, kad pagal skaičių ir aukštas? Na skamba kvailokai. Tikiuos atsakymų anyway:)

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-08-14 19:13:11 | Nuoroda
rosigur rašė:

 gavau Baltiją. Labai pasidžiaugiau, o db noriu šio to užklaust. Ką reiškia ta a raidė prie skaičiaus, nes kaip suprantu tai mum iškart ir kambariai paskirti. Ir ar tikrai, kad pagal skaičių ir aukštas? Na skamba kvailokai. Tikiuos atsakymų anyway:)

 vargu ar sitame forume kas nors atsakys i tavo klausima, nes jis yra praeitu metu, ir as per neapsiziurejima po metu pradejau i ji rasyti o as pats irgi esu busimasis pirmakursis, todel nieko nezinau. pabandyk rasyti cia: Visi forumai >> Studentams >> Vytauto Didžiojo Universitetas >> VDU benrdabučiai

Žinutė parašyta: 2010-08-14 21:21:48 | Nuoroda
Tautis rašė:

 vargu ar sitame forume kas nors atsakys i tavo klausima, nes jis yra praeitu metu, ir as per neapsiziurejima po metu pradejau i ji rasyti o as pats irgi esu busimasis pirmakursis, todel nieko nezinau. pabandyk rasyti cia: Visi forumai >> Studentams >> Vytauto Didžiojo Universitetas >> VDU benrdabučiai

 Nieko tokio ir ačiū už nukreipimą tinkama linkme! : )

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-08-14 21:44:38 | Nuoroda

nera uz ka. nesunku gi padeti likimo seseriai

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą