VDU informacija naujokams
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:55:13 | Nuoroda

"Pakviestiesiems į mokamas nuolatinių studijų programas dokumento (banko kvito arba bankinio pavedimo), patvirtinančio sumokėto mokesčio už 2009/2010 mokslo metų rudens semestro studijas, kopiją.


Mokestį prašome sumokėti AB SEB banke į a/s Nr. LT 04 7044 0600 0284 8625
"

<<>>

www.viduje.lt/?q=node/2525

<<>>

 

Tai negi reikia iškarto sumokėti?

 

 

 

 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:01:52 | Nuoroda

As irgi sito bajerio nepagavau ;/

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:03:39 | Nuoroda

parasyta "PAKVIESTIESIEMS", jus dar nepakviesti, kai busit pakviesti ir priduosit dokus, tada ir sumokesit.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:13:01 | Nuoroda

Mielieji,

esu baiges VDU ir zinau visa tvarka. Jeigu taip raso, tai taip ir bus. Visi rytoj, kurie gaus kvietimus studijuoti i mokamas studijas, iregistruodami dokumentus tures buti sumokeje mokesti, kuri yra nustates universitetas. Aiskiai pasakyta, kad reikia pateikti kvito kopija iforminant dokumentus, jei ne - Jusu kvietimas studijuoti bus panaikintas. Visada galiojo tokia tvarka, o del paskolu sistemos tai didelis nesusipratimas. Manau, kad visa tai gali pasikeisti, todel sekite informacija www.vdu.lt arba www.viduje.lt.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:25:46 | Nuoroda

Jeigu turite klausimu ir neaiskumu apie VDU - klauskite cia. Jei nedristate viesai - mano el. pastas: . Stengsiuos atsakyti visiems, jei tik pajegsiu :))

Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:33:25 | Nuoroda
E.Hickey rašė:

Mielieji,

esu baiges VDU ir zinau visa tvarka. Jeigu taip raso, tai taip ir bus. Visi rytoj, kurie gaus kvietimus studijuoti i mokamas studijas, iregistruodami dokumentus tures buti sumokeje mokesti, kuri yra nustates universitetas. Aiskiai pasakyta, kad reikia pateikti kvito kopija iforminant dokumentus, jei ne - Jusu kvietimas studijuoti bus panaikintas. Visada galiojo tokia tvarka, o del paskolu sistemos tai didelis nesusipratimas. Manau, kad visa tai gali pasikeisti, todel sekite informacija www.vdu.lt arba www.viduje.lt.

 Nemanai, kad šiemet keitėsi sistema biški? Beto, valstybės garantuotų paskolų - nėra. Sistema tik kuriama. Tai kam dabar skelisti dezinformaciją?

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-21 23:42:49 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:
E.Hickey rašė:

Mielieji,

esu baiges VDU ir zinau visa tvarka. Jeigu taip raso, tai taip ir bus. Visi rytoj, kurie gaus kvietimus studijuoti i mokamas studijas, iregistruodami dokumentus tures buti sumokeje mokesti, kuri yra nustates universitetas. Aiskiai pasakyta, kad reikia pateikti kvito kopija iforminant dokumentus, jei ne - Jusu kvietimas studijuoti bus panaikintas. Visada galiojo tokia tvarka, o del paskolu sistemos tai didelis nesusipratimas. Manau, kad visa tai gali pasikeisti, todel sekite informacija www.vdu.lt arba www.viduje.lt.

 Nemanai, kad šiemet keitėsi sistema biški? Beto, valstybės garantuotų paskolų - nėra. Sistema tik kuriama. Tai kam dabar skelisti dezinformaciją?

 O nemanai, kad reikia tureti "biski" mandagumo ir nebuti tokiam storzieviui? Jokios cia ne erezijos. Ta paskolu sistema dar nera iki galo sukurta. Ir kaip ten su ja bus visai nera aisku.

Jeigu universitetas paskelbe, kad butina sumoketi pinigus pries iforminant stojima, tai reiskia, kad padaryti butina. Aiskiai parasyta. Manai, kad pats VDU skelbia dezinformacija ar viduramziskas erezijas? Ar, kad stengiasi isdurti busimus pirmakursius?

Nepamirsk ir tokio dalyko, kad egzistuoja siokia tokia universitetu autonomija.
 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 01:07:02 | Nuoroda
E.Hickey rašė:
BC ŽALGIRIS rašė:
E.Hickey rašė:

Mielieji,

esu baiges VDU ir zinau visa tvarka. Jeigu taip raso, tai taip ir bus. Visi rytoj, kurie gaus kvietimus studijuoti i mokamas studijas, iregistruodami dokumentus tures buti sumokeje mokesti, kuri yra nustates universitetas. Aiskiai pasakyta, kad reikia pateikti kvito kopija iforminant dokumentus, jei ne - Jusu kvietimas studijuoti bus panaikintas. Visada galiojo tokia tvarka, o del paskolu sistemos tai didelis nesusipratimas. Manau, kad visa tai gali pasikeisti, todel sekite informacija www.vdu.lt arba www.viduje.lt.

 Nemanai, kad šiemet keitėsi sistema biški? Beto, valstybės garantuotų paskolų - nėra. Sistema tik kuriama. Tai kam dabar skelisti dezinformaciją?

 O nemanai, kad reikia tureti "biski" mandagumo ir nebuti tokiam storzieviui? Jokios cia ne erezijos. Ta paskolu sistema dar nera iki galo sukurta. Ir kaip ten su ja bus visai nera aisku.

Jeigu universitetas paskelbe, kad butina sumoketi pinigus pries iforminant stojima, tai reiskia, kad padaryti butina. Aiskiai parasyta. Manai, kad pats VDU skelbia dezinformacija ar viduramziskas erezijas? Ar, kad stengiasi isdurti busimus pirmakursius?

Nepamirsk ir tokio dalyko, kad egzistuoja siokia tokia universitetu autonomija.
 

 Tik kad prieš tai skaitęs buvau, kad VDU nežada studentų spausti ir palauks ar tarsis... kažka tokio. O dabar pumpt... Supranti, aš tai aš. Bet ne visi sugeba ir turi salygas susirinkti pora tūkstančių per savaitę.

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-22 13:59:03 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:
E.Hickey rašė:
BC ŽALGIRIS rašė:
E.Hickey rašė:

Mielieji,

esu baiges VDU ir zinau visa tvarka. Jeigu taip raso, tai taip ir bus. Visi rytoj, kurie gaus kvietimus studijuoti i mokamas studijas, iregistruodami dokumentus tures buti sumokeje mokesti, kuri yra nustates universitetas. Aiskiai pasakyta, kad reikia pateikti kvito kopija iforminant dokumentus, jei ne - Jusu kvietimas studijuoti bus panaikintas. Visada galiojo tokia tvarka, o del paskolu sistemos tai didelis nesusipratimas. Manau, kad visa tai gali pasikeisti, todel sekite informacija www.vdu.lt arba www.viduje.lt.

 Nemanai, kad šiemet keitėsi sistema biški? Beto, valstybės garantuotų paskolų - nėra. Sistema tik kuriama. Tai kam dabar skelisti dezinformaciją?

 O nemanai, kad reikia tureti "biski" mandagumo ir nebuti tokiam storzieviui? Jokios cia ne erezijos. Ta paskolu sistema dar nera iki galo sukurta. Ir kaip ten su ja bus visai nera aisku.

Jeigu universitetas paskelbe, kad butina sumoketi pinigus pries iforminant stojima, tai reiskia, kad padaryti butina. Aiskiai parasyta. Manai, kad pats VDU skelbia dezinformacija ar viduramziskas erezijas? Ar, kad stengiasi isdurti busimus pirmakursius?

Nepamirsk ir tokio dalyko, kad egzistuoja siokia tokia universitetu autonomija.
 

 Tik kad prieš tai skaitęs buvau, kad VDU nežada studentų spausti ir palauks ar tarsis... kažka tokio. O dabar pumpt... Supranti, aš tai aš. Bet ne visi sugeba ir turi salygas susirinkti pora tūkstančių per savaitę.

 Aš pats asmeniškai nebuvau girdėjęs, kad VDU žada laukti. Gal nepastebėjau, bet tikrai tokių kalbų niekad negirdėjau.

Savaime suprantama, kad visa problema yra pinigai. Ne visi gali gauti tuos porą tūkstančių ir ypač per savaitę. O ministro kalbos lieka kalbom. Vis dėl to universitetai patys sprendžia, kokį kiekį studentų priima į mokamas studijas.

O iš tavo kalbų, tai suprantu, kad planuoji pats stoti į teisę arba politikos mokslus, ar istoriją? Taip?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:02:50 | Nuoroda

Įstojusieji į mokamą vietą VDU yra kviečiami į sutarčių pasirašymą liepos 24-30 d. Su negalinčiais iki numatytos dienos sumokėti įmokos už studijas kalbėsimės individualiai ir bandysime ieškoti abiems pusėms priimtino varianto.

 

 eh....

 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:44:00 | Nuoroda

Nieko neuzsiminta apie saukimo liudijima, gal prasmuksiu

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:44:32 | Nuoroda
CarrieSin rašė:

Įstojusieji į mokamą vietą VDU yra kviečiami į sutarčių pasirašymą liepos 24-30 d. Su negalinčiais iki numatytos dienos sumokėti įmokos už studijas kalbėsimės individualiai ir bandysime ieškoti abiems pusėms priimtino varianto.

 

 eh....

 

 

 Anksčiau gal ir taip skelbė. Tikrai nežinau. O dabar rasšoma:

 

Laiku nepateikus nurodytų dokumentų, tame tarpe dokumento kopijos, patvirtinančios sumokėtą mokestį už studijas, kvietimas studijuoti anuliuojamas.

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:46:33 | Nuoroda
E.Hickey rašė:
CarrieSin rašė:

Įstojusieji į mokamą vietą VDU yra kviečiami į sutarčių pasirašymą liepos 24-30 d. Su negalinčiais iki numatytos dienos sumokėti įmokos už studijas kalbėsimės individualiai ir bandysime ieškoti abiems pusėms priimtino varianto.

 

 eh....

 

 

 Anksčiau gal ir taip skelbė. Tikrai nežinau. O dabar rasšoma:

 

Laiku nepateikus nurodytų dokumentų, tame tarpe dokumento kopijos, patvirtinančios sumokėtą mokestį už studijas, kvietimas studijuoti anuliuojamas.

 Nėra VDU žvėrys ;) Nueis ir susitars žmonės.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą