Ar yra norinciu atsisakyti kvietimo studijuoti universitete, tam kad nagrinetu pageidavimus i kolegijas?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:46:10 | Nuoroda

istojau i MRU , socialini darba , mokama .. dbr mastau ar tikrai ten noriu , paziurejau kad kolegijose surasytos specialybes vertingesnes. noreciau dbr atsisakyti , tik nieko smulkiau nzn kaip kas. paduosiu prasyma , atsisakysiu mru , tada nagrines kolegijas, taciau tai bus kaip antras stojimu etapas , ar nagrines kaip per pirma su visais? ar mano sansai istoti i kolegija tokie pat kaip ir kitu .. padekit , nes turiu per dvi dienas apsispresti... :( :( 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:03:14 | Nuoroda

padekit kas nors , kas nors kiek nutuokia apie tai :S


Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:08:02 | Nuoroda

na..as irgi atsisakysiu, nes istojau i mokama 8000lt per metus, mokytis 4metus plius 2m po 12000lt magistr.tai kad per brangu tikrai.na o atsisakyti reikia taip:tiesiog nueiti i ta univera kur tu pildei prasyma ir registravai dokumentus.viska paaiskinsi ir jie anulios tai

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:20:31 | Nuoroda

as taip pat atsisakysiu..man irgi per brangu...bandysiu i kolegija

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:21:33 | Nuoroda

o jeigu pvz istoji i univera kuri rasei 1oj vietoj, o apsigalvoji ir nori i ta kuri rasei 2oj vietoj, tai jei atsisakysi pirmojo svarstys ar priimt i ta univera kuri nurodei 2oj eilutej ar iskart i kolegijas ziures?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:22:47 | Nuoroda
Ciopaciom rašė:

o jeigu pvz istoji i univera kuri rasei 1oj vietoj, o apsigalvoji ir nori i ta kuri rasei 2oj vietoj, tai jei atsisakysi pirmojo svarstys ar priimt i ta univera kuri nurodei 2oj eilutej ar iskart i kolegijas ziures?

 i kolegija ziures kaip butu begaila

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:23:15 | Nuoroda

rytoj jau eisiu i univera ir atsisakynesiu, o jus?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:23:59 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Ciopaciom rašė:

o jeigu pvz istoji i univera kuri rasei 1oj vietoj, o apsigalvoji ir nori i ta kuri rasei 2oj vietoj, tai jei atsisakysi pirmojo svarstys ar priimt i ta univera kuri nurodei 2oj eilutej ar iskart i kolegijas ziures?

 i kolegija ziures kaip butu begaila

 

bet ot gudruoliai sugalvoje.... ar vienaip ar kitaip rizikuoji su tais stojimais... vienu zodziu loterija....

 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:24:49 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

rytoj jau eisiu i univera ir atsisakynesiu, o jus?

 irgi rytoj eisiu...

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:28:05 | Nuoroda

As galvoju... istojau i univera kaune, pati kauniete esu, o mano kolegiju sarasas tik ties vilniumi

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:28:23 | Nuoroda

as tai esu istikruju labai nusiminusi, tikejausi istoti ten kur norejau i vf.na bet ka bepadarysi, gyvenimas nesibaige :) galbut tai mano likimas mane stabdo nuo skolu :DD...

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:28:55 | Nuoroda
Ciopaciom rašė:

As galvoju... istojau i univera kaune, pati kauniete esu, o mano kolegiju sarasas tik ties vilniumi

 na o as pati vilniete bet kur noriu yra tik Kaune, nesamone :D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:30:57 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

as tai esu istikruju labai nusiminusi, tikejausi istoti ten kur norejau i vf.na bet ka bepadarysi, gyvenimas nesibaige :) galbut tai mano likimas mane stabdo nuo skolu :DD...

 o kurias kolegijas rasei?:D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:31:02 | Nuoroda

norejau paklausti, ra imanoma istojus universiteta, pereiti i kita universiteta su krpseliu?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:32:06 | Nuoroda
iflyte rašė:
egzzzotika rašė:

as tai esu istikruju labai nusiminusi, tikejausi istoti ten kur norejau i vf.na bet ka bepadarysi, gyvenimas nesibaige :) galbut tai mano likimas mane stabdo nuo skolu :DD...

 o kurias kolegijas rasei

i kauno kolegija, farmakotechnika, dantu technika ir pan... bet tai dar ji pataisysiu :) o tu?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:32:32 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

norejau paklausti, ra imanoma istojus universiteta, pereiti i kita universiteta su krpseliu?

 na as tai nezinau :)ziurint kur

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:33:39 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

norejau paklausti, ra imanoma istojus universiteta, pereiti i kita universiteta su krpseliu?

 i tapacia stud. programa man atrodo kad galima :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:35:31 | Nuoroda

zdz tokia situacija, bet abejoju ar tai imanoma... istojau i ktu ekonomika vf, taciau noriu studijuot vu sociologija.. taciau abejoju, ar butu galima tai padaryti...?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:45:00 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

zdz tokia situacija, bet abejoju ar tai imanoma... istojau i ktu ekonomika vf, taciau noriu studijuot vu sociologija.. taciau abejoju, ar butu galima tai padaryti...?

 Po metu galesi nestis krepseli, o ka jau taip zemai istojai, kad netinka ktu ekonomika?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:28:11 | Nuoroda

I kokias specialybes istojot,kad norit atsisakyti? 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą