VU Visuomenes sveikata:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:39:09 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:

Visai idomiai butu nuvaryt i ta fuxu stovykla bet tai kai nevietinis tai sunku labai susigaudyt tame vilniui.... 

 Taigi stovykla, tai ne Vilniuj vyks, gaudytis ten nereikės. :D Ei, nenorit kokio čato bendro padaryt skype ar kokios grupės facebook`e?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:51:46 | Nuoroda
FitasX rašė:
Linksmas22 rašė:

Visai idomiai butu nuvaryt i ta fuxu stovykla bet tai kai nevietinis tai sunku labai susigaudyt tame vilniui.... 

 Taigi stovykla, tai ne Vilniuj vyks, gaudytis ten nereikės. :D Ei, nenorit kokio čato bendro padaryt skype ar kokios grupės facebook`e?

 Nu vis tiek reikia zinoti kaip iki ten dasigauti ;) skype chatas neblogai butu...

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:00:54 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:
FitasX rašė:
Linksmas22 rašė:

Visai idomiai butu nuvaryt i ta fuxu stovykla bet tai kai nevietinis tai sunku labai susigaudyt tame vilniui.... 

 Taigi stovykla, tai ne Vilniuj vyks, gaudytis ten nereikės. :D Ei, nenorit kokio čato bendro padaryt skype ar kokios grupės facebook`e?

 Nu vis tiek reikia zinoti kaip iki ten dasigauti ;) skype chatas neblogai butu...

 Juk turėtų būti kažkas tokio, pasakys vietą kur rinktis, kad ir pvz Medicinos fakultetas ir iš ten nuveš autobusas, bent manau taip turėtų būti. Po to į tą pačią vietą parveš. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:03:46 | Nuoroda

Linksmas, duok šian savo skype, o jei jau davei, tai sorry žioplas esu ir nepamačiau. :) bandysiu surinkt į čatą visus ką turiu, nors gan menki mano resursai. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:06:04 | Nuoroda

Beje, klausimas Pawlyzui. Ar tu tas pats Paulius kuris sėdėjo SA ten su visais, kur info reikėjo duot savo ir  dėl LSP ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:07:18 | Nuoroda

linksmas22 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:28:40 | Nuoroda
FitasX rašė:

Beje, klausimas Pawlyzui. Ar tu tas pats Paulius kuris sėdėjo SA ten su visais, kur info reikėjo duot savo ir  dėl LSP ?

 Taip, buvau, tik ar aš duomenis suvesdinėjau tikrai neatsimenu, ba žmonių daug, o man nuo 14val smegenai pastarosiom dienom nebeveikia, tai būnu truputį zombio stadijoj :)

Įmest ir mane galit į savo chatą, papasakot ko nors galėsiu...

Nors ką čia, gi pats daugelio kontaktus turiu, tai galiu grupę sukurt :D Tik prieš tai einu atsigert, spraito :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:35:09 | Nuoroda
PawlyzaS rašė:
FitasX rašė:

Beje, klausimas Pawlyzui. Ar tu tas pats Paulius kuris sėdėjo SA ten su visais, kur info reikėjo duot savo ir  dėl LSP ?

 Taip, buvau, tik ar aš duomenis suvesdinėjau tikrai neatsimenu, ba žmonių daug, o man nuo 14val smegenai pastarosiom dienom nebeveikia, tai būnu truputį zombio stadijoj :)

Įmest ir mane galit į savo chatą, papasakot ko nors galėsiu...

Nors ką čia, gi pats daugelio kontaktus turiu, tai galiu grupę sukurt :D Tik prieš tai einu atsigert, spraito :D 

 Būtų super. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:47:12 | Nuoroda

galit ir mane prijungti prie chat'o

skype: xmuffix123

Žinutė parašyta: 2010-07-31 16:40:51 | Nuoroda

Sweiki busimi kaliegos ;) dar wienas zmogus papildo jusu gretas :) kiek maciau sarasa, taj lbj daug panu musu grupej, wat vaikinu taj lbj mazaj :) mano kb buwo 16,40, o maziausias i wf buwo 19,12 man atrodo, o i wnf  15.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-01 00:17:08 | Nuoroda
algemorta rašė:

Sweiki busimi kaliegos ;) dar wienas zmogus papildo jusu gretas :) kiek maciau sarasa, taj lbj daug panu musu grupej, wat vaikinu taj lbj mazaj :) mano kb buwo 16,40, o maziausias i wf buwo 19,12 man atrodo, o i wnf  15.

 cha!! kai nuskilo :DDDD kokie tikslesni skaiciai kiek vaikinu ir merginu? ;D

Žinutė parašyta: 2010-08-09 14:18:49 | Nuoroda

istojau i vnf skype kvieskit cherry-cherry12  :)

Žinutė parašyta: 2010-08-23 13:00:08 | Nuoroda

 Sveiki pirmakursiai,

Aš, asmeniškai, įstojau į nemokamą vietą su 17b. ;) (bet tatai buvo pernai)
Vat, jei norėsit kokios info apie paskaitas, dėstytojus ar kokių konspekčiukų - rašykit (skype: karkas007) arba susiraskit kokiam FB'e )

  • Biologija / VBE 70
  • Chemija / VBE 30
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-23 15:09:49 | Nuoroda

ir as cia istojau ir lb dziaugiuosi. prisijungsiu prie jusu mano skype:sniegis1

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą