Dokumentu tvarkymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:19:46 | Nuoroda

Istojau i universiteta, vadinasi dabar reikia i ji nuvykti ir viska sutvarkyti. Kokius reikia dokumentus atsivezti atvykus?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:23:50 | Nuoroda

Taigi atestata original ir pora fotkiu, i guess. nu ir dar kazka ten su sauktinio liudijimu, bet as kai mergaite, tai manes nedomina :D

beje, man priemimo komisija atsiunte 2 laiskus, ir abiejuose skirtinga dokumentu registravimo data  viename laiske 2009-07-24, 11 val. iki 2009-07-30, 17 val, o kitame 2007-07-27 iki 2007-08-01, 17 val. tai kaip cia suprast?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:34:44 | Nuoroda

pažiūrėk,kaip univero saite parašyta. aš tai vieną mailą gavau,ten 24 d.,o saitas irgi 24d. nurodo.:)

  • Biologija / VBE 45
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:37:55 | Nuoroda

Man viena draugė sakė,kad pasirašant sutartį su universitetu reikia mokėti 30 LT.Kaip manot tai tiesa? 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:41:09 | Nuoroda
tilah rašė:

Taigi atestata original ir pora fotkiu, i guess. nu ir dar kazka ten su sauktinio liudijimu, bet as kai mergaite, tai manes nedomina :D

beje, man priemimo komisija atsiunte 2 laiskus, ir abiejuose skirtinga dokumentu registravimo data  viename laiske 2009-07-24, 11 val. iki 2009-07-30, 17 val, o kitame 2007-07-27 iki 2007-08-01, 17 val. tai kaip cia suprast?

 tu paziurek kokia ta antra data... kazin kaip tu sugebetum atvest dokumentus 2007m? as igi du gavau bet ten turbut suklydo...

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:41:29 | Nuoroda
seeese rašė:

Man viena draugė sakė,kad pasirašant sutartį su universitetu reikia mokėti 30 LT.Kaip manot tai tiesa? 

 mokėti nereikia, o nuotraukas tris reikia turėt, o ne dvi
dar atestato kopija, patvirtinta notaro ir asmens dokumentas

 

beje, jei pavardė pase skiriasi nuo tos, kuri atestate, taip pat turit pristatyt notaro patvirtinta dokumento nuorašą

 

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:42:08 | Nuoroda

o nuvezus paprastus dokumentus , kazin tuos kitus dokumentus del bendrabucio galima nuvest kita diena ?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:44:17 | Nuoroda
ramiai! rašė:
seeese rašė:

Man viena draugė sakė,kad pasirašant sutartį su universitetu reikia mokėti 30 LT.Kaip manot tai tiesa? 

 mokėti nereikia, o nuotraukas tris reikia turėt, o ne dvi
dar atestato kopija, patvirtinta notaro ir asmens dokumentas

 

beje, jei pavardė pase skiriasi nuo tos, kuri atestate, taip pat turit pristatyt notaro patvirtinta dokumento nuorašą

 

 notaro patvirtinta atestato kopija?? o tai jei originala nusivesiu, tai ka blogai? 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:49:42 | Nuoroda

pasidarysi vietoj ta notaro nuorasa net moket nereiks...

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:32:01 | Nuoroda
evutia rašė:

pasidarysi vietoj ta notaro nuorasa net moket nereiks...

 o tj kaip ten wietoj daro ta notaro nuorasa?reikalinmgas jis?kdl negalima siaip atestata nunest be jokiu notaru? :?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:36:11 | Nuoroda
Leeee rašė:
evutia rašė:

pasidarysi vietoj ta notaro nuorasa net moket nereiks...

 o tj kaip ten wietoj daro ta notaro nuorasa?reikalinmgas jis?kdl negalima siaip atestata nunest be jokiu notaru? :?

 atsviecia ir uzdeda stampiuka ir viskas keliu minuciu darbas.... nu kam palikt atestata jei gali palikt kopija? seip manau galima bet kam reikia?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:36:58 | Nuoroda
access denied rašė:

o nuvezus paprastus dokumentus , kazin tuos kitus dokumentus del bendrabucio galima nuvest kita diena ?

 galima net nusiust man atrodo...

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:49:50 | Nuoroda
evutia rašė:
Leeee rašė:
evutia rašė:

pasidarysi vietoj ta notaro nuorasa net moket nereiks...

 o tj kaip ten wietoj daro ta notaro nuorasa?reikalinmgas jis?kdl negalima siaip atestata nunest be jokiu notaru? :?

 atsviecia ir uzdeda stampiuka ir viskas keliu minuciu darbas.... nu kam palikt atestata jei gali palikt kopija? seip manau galima bet kam reikia?

 Kelių minučių, bet prieš tai stovėjau apie 50min eilėje :D ir neima originalo, prašo nueit pasidaryt kopiją univere ir pasitvirtint

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:21:08 | Nuoroda
ramiai! rašė:
evutia rašė:
Leeee rašė:
evutia rašė:

pasidarysi vietoj ta notaro nuorasa net moket nereiks...

 o tj kaip ten wietoj daro ta notaro nuorasa?reikalinmgas jis?kdl negalima siaip atestata nunest be jokiu notaru? :?

 atsviecia ir uzdeda stampiuka ir viskas keliu minuciu darbas.... nu kam palikt atestata jei gali palikt kopija? seip manau galima bet kam reikia?

 Kelių minučių, bet prieš tai stovėjau apie 50min eilėje :D ir neima originalo, prašo nueit pasidaryt kopiją univere ir pasitvirtint

 va apie eiles as nieko nezinau bet seip manau su tikru notaru daugiau problemu butu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:29:57 | Nuoroda
Ponas_Multivitaminas rašė:

Istojau i universiteta, vadinasi dabar reikia i ji nuvykti ir viska sutvarkyti. Kokius reikia dokumentus atsivezti atvykus?

 Pasą + brandos atestatą ir jo priedą. Viskas.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 01:50:25 | Nuoroda
Stebukl-Inga rašė:
Ponas_Multivitaminas rašė:

Istojau i universiteta, vadinasi dabar reikia i ji nuvykti ir viska sutvarkyti. Kokius reikia dokumentus atsivezti atvykus?

 Pasą + brandos atestatą ir jo priedą. Viskas.

dar 3 foto nepamirsk..

Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:51:47 | Nuoroda

o as jau viska susitvarkiau :P jokiu nuotrauku nereikejo...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 9
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:56:12 | Nuoroda

iš manęs vieną foto paėmė, į atestatą nepažiūrėjo net;D

  • Biologija / VBE 45
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą