Noriu keist specialybe
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 19:44:08 | Nuoroda

Sweiki. Tai va mane priemi i universiteta bet beda ta kad as nenoriu tos specialybes studijuot todel norejau pakalust kaip man atsisakyt tos specialybes kad galetu is mano saraso parinkt kita specialybe kuria as studijuot noreciau. Zodziu tariant kaip atsisakyt dabartines specialybes kad man pasiulytu kita is mano saraso???

 

Is anskto aciu uz pagalba :D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:16:30 | Nuoroda
Mendeks rašė:

Sweiki. Tai va mane priemi i universiteta bet beda ta kad as nenoriu tos specialybes studijuot todel norejau pakalust kaip man atsisakyt tos specialybes kad galetu is mano saraso parinkt kita specialybe kuria as studijuot noreciau. Zodziu tariant kaip atsisakyt dabartines specialybes kad man pasiulytu kita is mano saraso???

 

Is anskto aciu uz pagalba :D

 Man irgi būtų įdomu sužinot.. o tu kokios spec nori atsisakyt?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:49:12 | Nuoroda
Mendeks rašė:

Sweiki. Tai va mane priemi i universiteta bet beda ta kad as nenoriu tos specialybes studijuot todel norejau pakalust kaip man atsisakyt tos specialybes kad galetu is mano saraso parinkt kita specialybe kuria as studijuot noreciau. Zodziu tariant kaip atsisakyt dabartines specialybes kad man pasiulytu kita is mano saraso???

 

Is anskto aciu uz pagalba :D

 Parašai prašymą ten, kur dokumentus registravai Bėda tik ta, kad tikrins jau tik kolegijų sąrašą.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2009-07-22 20:49:53 | Nuoroda

abejoju ar galima :/, man atrodo jus jei atsisakot galesite istoti i kolegijas arba stot i universitetus per papildoma konkursa, bet tik i laisvas likusias vietas, kur uzimta nebegalesit. Dazniausiai lieka nlb populiarios specialybes, nors siemet turetu likti visos specialybes mokamu vietu.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:15:29 | Nuoroda

 tai ka tada daryt? jai bijai rizikuot ir prarast gera vieta bet nori i norima specialybe? :D as esu girdejus apie tai jog studijuojant galima kazkaip keist i savo norima spec.. cia tiesa?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:12:05 | Nuoroda

aga as irgi esu girdejus tai. Bet as girdejau kad su tais krepseliais cia gali varijuot. Mum aiskino tokiu pavyzdziu-tu istoji i kokia ergoterapija ir supranti kad nori studijuoti medicina tai tu su savo krepseliu pereini i ta specialybe. Dar minejo kad gali laviruot tarp univeru, tik tavo specialybes turi buti susijusios kitaip ta krepseli atima..Tik va nezinia ar tu perstoji po pirmo kurso ir vel viska nuo nulio pradedi ar tesi toliau.. logiskai mastant tai turetum pradet kitais metais vel pirmam kurse..

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:44:28 | Nuoroda

o jai istojai i mokama ir esi be krepselio taip laviruot nebegali? 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:34:01 | Nuoroda

jei istoji be krepselio laviruoti nera jokiu apsibojimu

Žinutė parašyta: 2009-07-23 23:12:49 | Nuoroda
Mendeks rašė:

Sweiki. Tai va mane priemi i universiteta bet beda ta kad as nenoriu tos specialybes studijuot todel norejau pakalust kaip man atsisakyt tos specialybes kad galetu is mano saraso parinkt kita specialybe kuria as studijuot noreciau. Zodziu tariant kaip atsisakyt dabartines specialybes kad man pasiulytu kita is mano saraso???

 

Is anskto aciu uz pagalba :D

 Tai kam rašai tai, i ka istoti nenori, genijau?

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:06:59 | Nuoroda

kartais buna laikyti tokie egzaminai kad neturi kur detis ir ppo norimu specialybiu rasai "o jai neistosiu i norimas tai bent i sitas specialybes istosiu"  

Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:29:25 | Nuoroda

o tai kaip cia dabar yra? jeigu nenoriu kur istojau,ir noriu stot i kolegija, iki kada man reikia atsisakyt studiju univiere, kad speciau normaliai sudalyvaut i kolegiju stojimus?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:32:32 | Nuoroda
spalvotarita rašė:

o tai kaip cia dabar yra? jeigu nenoriu kur istojau,ir noriu stot i kolegija, iki kada man reikia atsisakyt studiju univiere, kad speciau normaliai sudalyvaut i kolegiju stojimus?

 tai siandien tada turejei eit i univiera ir koreguot savo kolegiju pageidavimus nes paskutine diena kaip ir :)

  • Fizika / VBE 70
  • Informacinės technologijos / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:35:28 | Nuoroda
4ever2you rašė:

linksma,va per tokius debilus ir neistojau i univera...galejai is vis nerasyt tos speciualybes,tau ka dievas proto nedave,kad neapsviete?!

mano gyvenimas, darau ka noriu ;D

 

Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:59:16 | Nuoroda

gerai pasakyta :D
ne mano reikalas kad neistojai  

Žinutė parašyta: 2009-07-25 20:23:08 | Nuoroda

gal zinote po kiek laiko galima pereiti i kita univiera su savo turimu krepseliu?

Žinutė parašyta: 2009-07-26 00:40:02 | Nuoroda

Mhm.. Man irgi toks klausimas kilo.. As istojau i Kauna, bet noriu i Vilniu, beda ta, kad manes ten neprieme, tai pereit dar siais metais sansu turbut nera?? Ar kaip ten viskas vyksta?? 

Žinutė parašyta: 2009-07-26 17:48:02 | Nuoroda

o kada prasideda ta pakartotine sesija? ir kaip reiks zinot kur laisvu vietu dar yra like?:) as  sitam daikte nieko nenutuokiu, o jau jauciu kad neistosiu i kolegija kur noriu, todel noriu i univiera:)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-26 22:13:08 | Nuoroda

Man tai net graudu darosi kai tokius žmones čia rašančius pamatau....

Žinutė parašyta: 2009-07-26 22:18:16 | Nuoroda
VytasSi rašė:

Man tai net graudu darosi kai tokius žmones čia rašančius pamatau....

 Jautrus esi arba mažai matęs

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą