Vu lietuviu filologija pirmakursiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-26 23:46:40 | Nuoroda

dovili1203

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-07-31 19:44:11 | Nuoroda

ir as cia pat

skype indriga...

  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-07-31 23:14:39 | Nuoroda

 Sveikos mielosios busimos kursiokes :) Tik siandien galutinai nusiraminau del istojimo ir galiu ramiai visas (o gal visus? nors kazi ar atsiras kokiu filologU....) pasveikinti istojus :) butu idomu, jei pasidalintumet, kodel butent cia stojot? Kiek visur girdziu, atsiliepimai baisiai nekokie: neperspektyvu, nuobodu ir t.t. Nors pvz. as jau laukiu rugsejo su dideliu entuziazmu... O kaip jus? ;)

P.S. Jei kam noris, mano skype mossberry1

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Muzikologija / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-01 00:51:26 | Nuoroda

Labas, labas, būsimos kolegės ;) O sveikinasi su jumis tokia Rasa... galbūt teks bendrauti :)

Na, aš įstojau į lietuvių filologiją ir turkų kalbą, bet gal neišvysite manęs iš šio forumo? Juk vieną kitą paskaitėlę galbūt turėsime ir kartu :) Pirmu numeriu rašiau lietuvių - ispanų, konkursinis balas buvo 19.24 bet pasisekė įstoti į turkų. Tikrai PASISEKĖ! Nei kiek nesigailiu savo pasirinkimu. Kaip reaguoja kiti? Patikėkit manim, LABAI įdomiai... kai pasakau, kur įstojau, visi iškart pamiršta, kad tai LIETUVIŲ filologija, ir išpučia akis: "Turkų kalba??? Tai ar man tave sveikint, kad čia įstojai, ar ką? Bet gi čia baisu! Išvažiuosi į Turkiją, pagrobs tave koks juodukas, ir saulės šviesos tu nematysi!" Todėl labai džiaugiuosi tais, kurie supranta, jog ant kupranugarių ten jau nebejodinėja :)) Kas link perspektyvų baigus studijas, tai jau kažkur šiame forume buvau rašiusi visą 'ginamąją kalbą', kurią išsakau visiems, kurie užsipuola sakydami, kad darbo nerasiu. Neatkartosiu čia visko, ką manau, tačiau baigus filologijos studijas atsiveria itin plačios perspektyvos. Ir galų gale - koks man skirtumas, ką sako kiti? Kaip viena panelė sakė: "Užmėtykit mane akmenimis, nes nestoju į perspektyvią teisę ar ekonomiką ir gyvenime nieko nepasieksiu" :)) nerealiai! Jei kam įdomu, mano skype: kemerita.

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-08-01 12:38:23 | Nuoroda

As tai stojau ,nes manau, kad idomu bus labai,tik kai kamnors pasakau kur istojau tai sulaukiu tik uzjaucianciu zvilgsniu :)

  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 79
  • Matematika / VBE 64
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-08-01 18:08:25 | Nuoroda
indriga rašė:

As tai stojau ,nes manau, kad idomu bus labai,tik kai kamnors pasakau kur istojau tai sulaukiu tik uzjaucianciu zvilgsniu :)

 mane irgi kai kurie palydi žvilgsniu, pilnu užuojautos. na bet kaip ir sakė panelė prieš tai: mums vis tiek, ką kas sako, svarbiausia, įstoti ten, kur širdis linksta :D

o dėl darbo, tai jau tikrai nebus ko pergyventi, baigus filologiją juk daug galimybių iš tiesų yra :)

 

 

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-01 18:09:42 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Labas, labas, būsimos kolegės ;) O sveikinasi su jumis tokia Rasa... galbūt teks bendrauti :)

Na, aš įstojau į lietuvių filologiją ir turkų kalbą, bet gal neišvysite manęs iš šio forumo? Juk vieną kitą paskaitėlę galbūt turėsime ir kartu :) Pirmu numeriu rašiau lietuvių - ispanų, konkursinis balas buvo 19.24 bet pasisekė įstoti į turkų. Tikrai PASISEKĖ! Nei kiek nesigailiu savo pasirinkimu. Kaip reaguoja kiti? Patikėkit manim, LABAI įdomiai... kai pasakau, kur įstojau, visi iškart pamiršta, kad tai LIETUVIŲ filologija, ir išpučia akis: "Turkų kalba??? Tai ar man tave sveikint, kad čia įstojai, ar ką? Bet gi čia baisu! Išvažiuosi į Turkiją, pagrobs tave koks juodukas, ir saulės šviesos tu nematysi!" Todėl labai džiaugiuosi tais, kurie supranta, jog ant kupranugarių ten jau nebejodinėja :)) Kas link perspektyvų baigus studijas, tai jau kažkur šiame forume buvau rašiusi visą 'ginamąją kalbą', kurią išsakau visiems, kurie užsipuola sakydami, kad darbo nerasiu. Neatkartosiu čia visko, ką manau, tačiau baigus filologijos studijas atsiveria itin plačios perspektyvos. Ir galų gale - koks man skirtumas, ką sako kiti? Kaip viena panelė sakė: "Užmėtykit mane akmenimis, nes nestoju į perspektyvią teisę ar ekonomiką ir gyvenime nieko nepasieksiu" :)) nerealiai! Jei kam įdomu, mano skype: kemerita.

 tikriausiai, kad susimatysim  juk tam pačiam fakultete, todėl, jei ne paskaitose, tai bent koridoriuj susitikti teks

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-02 18:48:45 | Nuoroda

Gal dar fuksų stovykloj susitiksim?.. :) žinoma, bus žmogeliukų, negalinčių vykti į stovyklą dėl vienokių ar kitokių priežasčių.. na, tokiu atveju galima būtų savo mažą meet'ą susiorganizuoti, kad rugsėjo 1-ąją drąsiau būtų ;) 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-08-02 19:45:19 | Nuoroda

aš už meet'ą!

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-08-03 08:20:35 | Nuoroda

as taip pat uz mee'ta, manau super ideja!

Žinutė parašyta: 2009-08-03 11:35:04 | Nuoroda

 Darom darom! Gal ateinanti savaitgali? :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Muzikologija / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:01:50 | Nuoroda

 Gal dar kiek ankstoka? manau reiketu pries pat rugsejo 1, kurie nepateks i fuxu stofke, na o tiems, kuriems pasiseks i ja pakliut, gal neprireiks to meet'o ;]

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:59:04 | Nuoroda

 O kada fuksu stovykla?

 

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Muzikologija / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-08-03 19:27:11 | Nuoroda

Stovykla bus 27-29 dienomis ;)

Teisybę sakot, mergaitės, anksti dar meet'ą daryti... ypač savaitgaliais. Bent jau aš tikrai nesėdžiu Vilniuj - juk vasara... Rugpjūčio pabaigoj, manau, jau visi sugrįžta į namus ir ima ruoštis bei kauptis rugsėjui. Be to, juk dar nežinom kas ir kaip su ta stovykla bus... Bet savo meet'o idėją turim! SUPER :)

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-08-04 01:03:11 | Nuoroda

 Pacituosiu vienos eseistės žodžius, užrašytus ant VU Filologijos fakulteto reklaminio lankstinuko, kurį fakultete pasičiupau dar 2006 metais, kai lankiausi atvirų durų dienose: 


„Pasaulyje yra daug tiesiogiai žmogui nenaudingų dalykų. Saulėlydžiai... Išskrendančių paukščių verpetais sujudintas dangus... Sapnai... Prie tiesiogiai nenaudingų dalykų, visai neabejodama, priskirčiau ir literatūrą. 

Literatūros studijas baigiau Vilniaus Universitete 1983 metais. Tai buvo unikalus laikas, nes fikcija buvo labiau tiesa nei tai, kas vyko aplink. Tam laikui, visiems kitiems laikams taip pat, labai tinka S. Sontag literatūros apibrėžimas: literatūra - tai laisvė.

Literatūra kiekviename iš mūsų prasideda nuo pasakos. Atsimenate, kaip nuvesta į mišką našlaitė kelią namo, kur gyveno pikta pamotė, pažymėjo duonos trupiniais? Šimtai su goduliu, o kartais prievarta prarytų knygų dabar atrodo kaip tie trupiniai, kai suklypusiu dviračiu, kaip S. Becketto Molojus, važiuoju iš miško į šviesų suvokimų pasaulį. Visą laiką neapleidžia nuojauta, kad pakeliui įvyks stebuklas. Kelio gale, kai jau tikriausiai būsiu pavargusi, teks sustoti. Tada pakelsiu galvą aukštyn...

Bus saulėlydis. Kaip vanduo verpetuos rudeninis dangus, sujudintas išskrendančių paukščių. Perskaityti, šnarantys kaip sparnai puslapiai, juose sukurti pasakojimai, atskleidžiantys pasaulį, jo spalvos, garsai ir kvapai (galbūt labiau nei kai kurie pakeliui sutikti žmonės) man padės pasinerti į paskutinį, galbūt įdomiausią sapną... Be jokios baimės ir nerimo.“ 

Eseistė Giedra Radvilavičiūtė
 

  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-08-04 01:45:27 | Nuoroda

Kaip malonu matyti dar nauju veidu :) uz meetą ir as tikrai :)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 12:03:28 | Nuoroda

joooo :) meeto reikia  jeee

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-10 20:08:27 | Nuoroda

LABA as tjp pat istojau i  lietuviu filologija   gal kas galite paaiskinti daugiau del stovyklos?

Žinutė parašyta: 2009-08-10 20:32:38 | Nuoroda

Sveiki ir as cia pat istojau,malonu su visais susipazint :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-10 21:07:00 | Nuoroda

la la  gal turi skype? mano ingrida8111

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą