KMU medicina? Renkamės ČIA!:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:36:39 | Nuoroda
Tirpstantis rašė:

my 19,58

Šaunu. Mano tai 19.48. Laukiu-nesulaukiu rudens bei mokslo metų pradžios. Turėtų būt įdomu studijuot tokį sudėtingą bei gilų dalyką. Tereiks pasiryžt sunkiam darbui. ;]

Beje, kokia jūsų nuomonė apie bendrabučius? Netrukdo ta aplinka mokslo efektyvumui? Gal geriau butą dalintis su kažkuo? :)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 85
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-07-23 18:33:53 | Nuoroda

ei, daktareliai, pasidalinkime sawo kontaktais ;))
skypename: nering0tia  

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:19:17 | Nuoroda

Rentle

kiek girdėjau, tas testukas neturėtų būti sunkus, jame šiaip jau reik tikėtis anglų kalbos gramatikos

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:56:09 | Nuoroda
Muuuu rašė:
belatriks rašė:

as ir busiu medike

 Sveikinu :) Kolegos būsim, tik aš iš Vilniaus, o tu iš Kauno. ;)))

 

tau irgi sveikinimai smagu, kad svajones pildosi

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:57:35 | Nuoroda
cukraitis rašė:

Rentle

kiek girdėjau, tas testukas neturėtų būti sunkus, jame šiaip jau reik tikėtis anglų kalbos gramatikos

 

tas testukas man baime kelia as mokykloj "mokiausi" anglu, bet universitete noreciau i kokia pradedanciuju grupe, kazin imanoma?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 13:00:08 | Nuoroda
Rentle rašė:
Nea M.D. rašė:

o gal ir vienoj grupej busim, niekada negali zinot ) ten kiek zinau pagal anglu kalba skirsto. ta prasme reikes kazkoki testa ten atlikt.

 Labai įdomu. Gal plačiau apie tai papasakosi?  

 man draugai kurie ten mokosi pasakojo kad reikia atlikti anglu kalbos testa, ir pagal jo rezultatus skirstomi i grupes- pvz tie, kurie geriausiai atliko - pirma grupe, kurie truputi blogiau - antra. kaip as supratau taip daroma tam kad paskui kai mokysimes anglu kalbos mus mokytu pagal musu lygi. na ir is vis - reikia gi kazkaip padalinti zmones=D

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:05:32 | Nuoroda

As tikiuosi, kad tas testas nebus toks kaip egze duoda use of english :D

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 86
  • Matematika / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-07-24 15:33:00 | Nuoroda

Sveiki visi busimieji medikai ;)

Ir as jungiuosi i jusu gretas :D

  • Biologija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:28:37 | Nuoroda

Na aš ir če studijuosiu :P :D

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 66
Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:39:11 | Nuoroda

Sveiki, mielieji! Uzsukusi cionais ne nemaniau, kad sirdis prades taip dungset! Gal kiek poetiska, bet suprantama gi... 2008 metais as laksciau i foruma panasiu pavadinimu ir ieskojau vis nauju ziniu apie busima savo mokymosi istaiga - KMU. :) Pirmiausia, noriu jus pasveikinti!!! Ura! Isgersiu uz jus alaus :D Tikiuosi dauguma jusu atmausit i fuxu stovykla. Beje, anglu testas bus vien is gramatikos. Pagal suriktu tasku skaiciu, kaip jau ir kazkas rase, skirstys i grupes. Sudaromi 1,2,3 srautai. 1 -  laikomas moksliuku. Noretusi pasakyti "gandai", bet panasiai ir yra. As jame, taciau tai jokia katastrofa. Juk yra dar du :D Daug as nenoriu rasyti, visgi antras kursas ir taip nosi ne ten ikisau vedama smalsumo. Jei kas, skype: kalnas.melynas

Dar karta sveikinimai! Ir daug kantrybes... pamatysit... cia ne tik gero buta, bet ir daug *sh* :D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:48:56 | Nuoroda

o galima placiau apie ta fuxu stovykla?  

Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:55:49 | Nuoroda

Zinoma. :)

Visi uzsiregistrave tam tikra diena ir val. susirenka paskirtoje vietoje, sulipa i autobusus, jau speje apzvelgti savo kolegas, ir mauna i stovyklos vieta prie ezero. Smulkiai aprasyti nesinori, nes nebebus smalsu tiems, kurie vaziuos. Apskritai, stovykloje vyks uzsiemimai, bendravimas, vakarelis, kuri surengsite patys :D net neprasomi. Is visos dusios patariu vaziuoti. Kodel? Todel, kad izenges i KMU rugsejo pirmaja ar kokia kita diena, tu jau matysi daug pazistamu veidu, jie tau sypsosis, turesi, kam pasakyti "labas, kaip tau sekasi? O kur cia eiti?" :D As esu viena is padejeju organizuojant stovykla. Bus smagu. :} As tai laukiu :D

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:04:51 | Nuoroda

aciu labai uz informacija  tikrai pasistengsiu sudalyvaut!!!

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:05:48 | Nuoroda

o registruotis kur reikia? internete galima kazkur ar nuvykus i KMU?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:08:14 | Nuoroda

Jei neuzmirsiu, informacija paskelbsiu cionais. :D Taciau, kaip visad, viskas bus surasyta www.kmusa.lt    : )

Beje, siulau jums visiems susikurti bendra KMU pirmakursiu '09 skype chata. Man atrodo, snd mane jau pakviete i kazka panasaus, bet, vis delto, pasvarstykit :)

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:13:43 | Nuoroda

sveikinu jus! ir tyliai pavydziu :)) as nepapuoliau nes protingi zmones komisijoj apsiskaiciavo ir neteisingai man kb isvede :) supratau per velai, taigi teks tenkintis mokslais kolegijoje;))

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:19:12 | Nuoroda

Visko buna.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:25:50 | Nuoroda

parasysiu ir as savo skype: nealiona
bendraukime, bus smagiau mokytis ))

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:30:53 | Nuoroda

Sveiki :) taip taip taip, jei jau kažkas renka in skaipą pirmakursius paimkit ir mane: fire4ever

šypt

Žinutė parašyta: 2009-07-24 23:31:04 | Nuoroda

Sveiki naujai iškepti medikai ;) Aš taip pat įstojau į KMU mediciną.

  • Biologija / VBE 81
  • Chemija / VBE 64
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą