KMU medicina? Renkamės ČIA!:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-07 20:49:05 | Nuoroda

tik jau negasdinkit su tais konspektais :) jei nori zmogus, viska gali padaryti ir viska ismokti. svarbu yra noras ir didziules pastangos. beje, ne vienoje specialybeje nera lengva, jeigu nori pasiekti kazko daugiau nei kiti...

Žinutė parašyta: 2009-11-08 01:14:55 | Nuoroda

Visiškai NEMOKAMAI dalinu pakvietimus į šiuo metu ko gero populiariausią bei patikimiausią (juk jos kūrėjai – patys AMAZON.COM!) tokio pobūdžio svetainę, kurioje Jūs TIKRAI gaunate prizus (skelbimo apačioje rasite keletą nuorodų, patvirtinančių tai)! Kokia gi tiklapio kūrėjams iš to nauda? O gi tokia, jog mes, visi šio tiklapio vartotojai, darome jiems milžinišką reklamą, iš kurios jie ateityje uždirbs milžiniškus pinigus, tačiau ar tai svarbu, kai yra siūloma šitokia aibė prizų, mainais už kelis paspaudimus jų svetainėje kasdien? Taigi, nemiegam ir atsiimam savo uždirbtus prizus!

Norintys užsiregistruoti kreipkitės į mane šiuo el. paštu:

Žinutė parašyta: 2009-11-15 11:05:54 | Nuoroda

Jei visi paniškai bijotų konspektų dydžio tai niekas ir nestotų.. Bet kaip žinia stojančių yra ir nemažai.  

Žinutė parašyta: 2009-11-15 19:05:13 | Nuoroda

 Sveiki, aš norėčiau jūsų paklausti, gal kas žinosit. Mane labai domintų fitoterapija (gydymas augalais), kur ir ką reiktų baigti norint įgyti šią specialybę. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą