Kaip 12 klasėj neišprotėt? :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-01 11:19:18 | Nuoroda

Atsimenu tuos egzaminus.... Šiaip kai mokinausi, dar nelabai bijojau tų egzaminų, nebent gegužės gale toks jauduliukas užeidavo naktimis, bet trumpai. Ir prieš egzamino dieną, galvojau oi nemiegosiu, nervinsiuosi, o taip gerai išsimiegojau, ryte atsikėliau ir pradėjau labai bijoti, iš namų išėjau pusantros valandos prieš egzaminą, nes bijojau pavėluoti, o man iki mokyklos pusvalandis, tai dar valandą stovėjau už durų (šiais metais taip nedarysiu :D ) , toliau pradėjo rinktis mokytoja, kurie klausinėja: ar bijai? ar bijai? ar bijai? Tada dar labiau pradedi bijoti, po to pradėjo suleisti į salę, taip baisu buvo sedėti ir laukti kol atkirps voką, išdalins egzaminus, arba sedėti 8:57 h ir laukti 3 min kol galėsi spręsti (dar prieš tai mane apšauke, kad per anksti pradėjau vartyti egzaminą, o prieš tai prašė, patikrinti ar nėra spausidnimo broko, mat per lėtai varčiau), na, atsiverti pirmą klausimą ir sprendi, o kai sprendi baimės nėra. Tik patarimas jums, sąlygą skaitykit penkis kartus, nes per biologijos egzaminą buvo klausimas - nuo šviešos nerpiklausanti fotosintezės fazė, o aš perskaičiau nuo šviesos priklausanti, ir prirašiau ats, po to pastebėjau, taip visas iškaitau, tad išbraukiau ir parašiau po eilute, turbūt to ats ir neužskaitė, nors gal vieną tašką ir gavau.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-01 11:26:03 | Nuoroda

Bet nu kažkaip baisu :) nes egzaminai nuspręs tavo tolimesnį likimą :D  aš vis mėtausi ,nesurišu visų galų ,kad ir sakykim kur mokytis toliau :D vieną dieną galvoju apie užsienį kitą dieną jau apie Lietuvą :D nėra stabilumo ,panika :D net neįsivaizduoju ką  studijuoti, blaškausi tark ekonomikos,vadybos ir psichologijos :) padėkit man apsispręsti ,kad geriausia ir perspektyviausia :)  kad nors vienu žingsniu ramiau eičiau link pavasario ir būčiau užtikrinta ko noriu :) 

Žinutė parašyta: 2009-12-01 11:55:39 | Nuoroda

Sveiki:) as taip pat dviliktokas :) na nezinau kolkas tiem egzaminam nesiruosiu bet nuo naujuju metu imsiu ruostis tikrai! manau laikysiuos taktikos jog rimtai  mokysiuos tik tuos dalykus kuriu laikysiu egzaminus. tikiuos jog kitu dalyku mokytojai isstikruju atlaidziau ziures ir nemus balu metiniu ir negadins atestato

Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:19:10 | Nuoroda

Aš kažkokia atsipūtus, čia blogai?   

Kas mane neramina, tai pasirinkimas, ką daryt toliau, ir kažin kokia bus ateitis...bet, kaip man mama kartą pasakė-nežiūrėt taip toli į ateitį ir galvot pirma apie mokyklos baigimą, va, ryt istorijos kontrolinis- susitelkt į jį, išmokt, ir bus mažas pliusiukas. Jei sėkmingai išlaikysiu egzaminus,gausiu atestatą jau galėsiu pasidėt ir pirmą didelį pliusą

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-12-03 20:24:57 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Aš kažkokia atsipūtus, čia blogai?   
 

Nieko baisaus, aš irgi labai atsipūtus  

Žinutė parašyta: 2009-12-08 22:16:48 | Nuoroda

Per dieną išspręsti vieną egzaminą tikrai nėra problema.

Susirink visus, kiek tik rasi, egzaminus, kuriuos laikysi, ir spręsk kiekvieną dieną po vieną (arba kas antrą dieną). O sprendžiant be abejo kils klausimų. Ten kur jų kils, nepraleisk, o išsiaiškink. Paklausk mokytojo, ar net kelių, knygose ieškok informacijos... O kai taip nuodugniai išsiaiškinsi, tai labai gerai suprasi ir išmoksi tai, ko nežinojai. Taip panaikinsi spragas. Na, o jei nekils klausima, reiškia esi pasiruošęs (-usi) egzaminui.

Manau, tai vienas geriausių būdų ruoštis egzaminams. Per kokius 2 - 3 mėnesius turėtai visus būt baigęs.

Patarimai.  Neatidėliok visa tai, pradėk kuo ankščiau ir nedaryk ilgesnių pertraukų.  Visus egzaminus maišyk (nespręsk pvz., vien tik matematikos visus, poskui vien chemijos ir t.t.). Per savaitę mažiausiai du egzaminus išspręsk ir išsiaiškink.  Dar pabandyk gauti bandomųjų egzaminų (ten kartais būna truputį sunkesnių ir įdomesnių uždavinukų).

Žinutė parašyta: 2009-12-22 01:18:02 | Nuoroda

Pasipraktikuokit abiturientai čia: www.egzas.lt/,atsimenu praktikavausi ir mažiau lapu buvo apversta pas mane ant stalo su egzu užduotimis,išties naudinga svetainė :)

Žinutė parašyta: 2009-12-22 01:20:05 | Nuoroda
kiloHz rašė:

Pasipraktikuokit abiturientai čia: www.egzas.lt/  atsimenu praktikavausi ir mažiau lapu buvo apversta pas mane ant stalo su egzu užduotimis,išties naudinga svetainė :)

 

Žinutė parašyta: 2009-12-23 12:55:09 | Nuoroda

As taip atleides raumeny, kad net paciam baisu :D Ismokt dar daug yra ka, bet vis atidelioju, nors jauciu, kad jau reikia kibt i moksliukus.. Kazin ar didele nauda duoda issprendimas visi praejusiu metu egzus, nes gi tu paciu uzduociu tikrai neduos...

  • Informacinės technologijos / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2009-12-24 15:28:25 | Nuoroda
Audrius999 rašė:

As taip atleides raumeny, kad net paciam baisu :D Ismokt dar daug yra ka, bet vis atidelioju, nors jauciu, kad jau reikia kibt i moksliukus.. Kazin ar didele nauda duoda issprendimas visi praejusiu metu egzus, nes gi tu paciu uzduociu tikrai neduos...

 Ankstesnių metų egzaminų užduočių sprendimas tikrai labai didelę naudą duoda, labai geri įgūdžiai būna, patirtis, atsakymų formulavimas ugdomas ir panašiai, kartais pasitaiko ir panašių užduočių ar net piešinukų iš ankstesnių egzaminų metų.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-12-24 19:11:25 | Nuoroda

Kaip mano istorijos mokytoja sakė, kad istorijoje gi nieko naujo neprikursi :) tad iš esmės klausimai labai panašus būna, tad, galbūt ir duoda naudos ankstesnių egzaminų išsisprendimas :) 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2009-12-25 12:00:25 | Nuoroda

Su šventėm visus

Žinutė parašyta: 2010-02-06 13:18:56 | Nuoroda

Neperdekit ir nesureiksminkit visko, taip tai svarbu, galima teikt, kad tai vos ne musu ateity apspres, bet ar gi nuo to pasaulis sugriuna, save asmeniskai nuteikiu, jog islaikysiu prastai, nu ir kas perlaikysiu kitais metais, isvaziuosiu kazkur uzsidirbsiu tiek , kad galeciau studijuot mokamai, ir panasei, nereiks visko tiek visko sureiksmint, nebent jums mokslai svarbesni uz sveikata :)

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą