Abiturientai pataria
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-07 21:13:54 | Nuoroda
Peach rašė:

8,9,10,11 klasėse visiškai nesimokiau chemijos, deja, šiemet sužinojau, kad stojant man jos būtinai reikia... nuo ko pradėti mokytis savarankiškai neorganinę chemija (mūsų mokytoja neturi patirties,nelabai moka išaiškinti)?

Organinę jau pradėjau mokytis- apie alkanus, jų izomerus. Iš vis- ar daug organinės chemijos egzamine?

 Siūlyčiau atsiversti egzamino programą ir pagal ją sistemingai mokytis. Po to spręsti uždavinius ir įvairias užduotis.

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-01-07 21:59:56 | Nuoroda
Himalaya rašė:
Peach rašė:

8,9,10,11 klasėse visiškai nesimokiau chemijos, deja, šiemet sužinojau, kad stojant man jos būtinai reikia... nuo ko pradėti mokytis savarankiškai neorganinę chemija (mūsų mokytoja neturi patirties,nelabai moka išaiškinti)?

Organinę jau pradėjau mokytis- apie alkanus, jų izomerus. Iš vis- ar daug organinės chemijos egzamine?

 Siūlyčiau atsiversti egzamino programą ir pagal ją sistemingai mokytis. Po to spręsti uždavinius ir įvairias užduotis.

 Bandysiu. Turiu dar vieną klausimą- gal turite teorinės medžiagos kaip rašyti samprotaujamąjį rašinį, teksto analizavimui ? Pati turiu šiek tiek, bet kyla daug neaiškumų...

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / MBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-02-21 10:22:35 | Nuoroda

Teorinės medžiagos neturiu, bet interpretacijas rašyti sekasi gana gerai, jei kyla kokių neaiškumų, klausk - padėsiu, geriausia į AŽ. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą