Istorija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-05 12:57:50 | Nuoroda

Sveiki, sukūriau naują temą, kadangi istorijos egzaminas yra vienas populiariausių ir tikriausiai daug kam bus aktuali informacija

Susiradau būsimo 2010m. istorijos brandos egzamino programą ir pastebėjau, kad joje (priešingai nei 2009m. programoje) nebeliko vienos temos - Egipto ir Mesopotamijos civilizacijų. Va pati programa - img136.imageshack.us/img136/4965/2010programa.png

Tai čia reiškia, kad ruošiantis egzaminui galima tas temas tiesiog praleisti ar kaip?

Žinutė parašyta: 2009-09-05 15:37:22 | Nuoroda

Kur čia radai tą programą tokią? Aš vis pasižiūriu nec.lt o ten yra tos pačios programos kaip visada ir susideda iš daug puslapių, o ne keliolikos punktų. Egzaminai jau mažiau nei po metų, o niekas nieko tiksliai nežino. Nei kokios programos, nei kaip atrodys tie "patobulinti egzaminai".  Kažkokia nesamone.. Nepatinka man taip

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-05 17:40:02 | Nuoroda

NECe 2009 metų. Šita irgi iš keliolikos puslapių buvo, aš iškirpau tą vietą, kuri reikalinga buvo

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-05 17:58:03 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-09-05 19:01:22 | Nuoroda

Labai gerai, kad parašei. Peržiūrėjau pragramą. Gaila, kad Egiptą išėmė. Visai patiko man ta tema. Kaip tik pirmadienį 1 pamoka man istorija tai bus ką aptart su mokytoja

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-07 00:14:19 | Nuoroda

Nereiks mums tos temos per egzaminą, taigi galim nesimokyti bereikalingai. Bent šiek tiek atkrito.;]

Žinutė parašyta: 2009-09-11 18:43:29 | Nuoroda

 Sveiki abiturietai! Manau, kad jus domina tokia informacija. Pigiai parduodu knygas, kurios tikrai pades gerai pasiruosti istorijos egzaminui, tokios kaip: J.Litvinaite "Viskas, ko reikia egzaminui", D.Petreikis "Istorija" , "Istorijos ir politologijos lenteles" , J.Litvinaite "Istorija", "Atpazinkime zemelapius"... taip pat turiu daugybe konspektu ir sviestos medziagos is papildomu pamoku pas istorijos destytoja. Kreipkites

Žinutė parašyta: 2009-09-11 18:48:51 | Nuoroda

:) Gal ir pirkčiau, tik vo mano istorijos mokytojas ir yra D.Petreikis :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-13 12:56:02 | Nuoroda

o as vistiek ir egipta ir visa kita mokysiuos,kad nebutu paskiau siurprizu man... :/ 

Žinutė parašyta: 2009-09-16 19:53:07 | Nuoroda

Šiandien istorijos mokytoja pasakojo apie seminarą, kuriame buvo kalbama apie 2010 istorijos egzaminą, tai sakė, jog 40 procentų sudarys, kad galėtų išlaikyti b lygio mokiniai, o kita dalis bus žymiai sunkesnė, ir taškus surinkti bus žymiai sudėtingiau, nei anksčiau. Daroma taip, kad jau aukščiausius balus gautų geriausi mokiniai.

Žinutė parašyta: 2009-09-17 17:24:16 | Nuoroda

Sveiki, ir aš šiemet (2010) laikysiu istorijos egzą:)

 

Kažkaip tikiuosi egzo lengvesnio nuo praeitų metų.. O mokytis tai net nežinau nuo ko pradėt :( gerai, kad egipto nebus. Manau, kad jei yra sudarytos programos, tai įkišti į egzą ką nors iš programos ribų neturėtų.. Ar ne?

Žinutė parašyta: 2009-09-17 19:32:08 | Nuoroda

Man plaukai stojasi, nes mes dar tik Liublino Unija pasirasem... Man net geda draugems is kitu mokyklu sakyti, kad dar tik LDK einam, bet tenka, tai pasibedavoju :D 

Kuria tema jus jau einate? 

As tikrai manau, kad nespesim visko pereiti, juolab daryti rimta pakartojima. Mokytoja geras zmogus, tik labai issibarsciusi, labai megsta pakalbeti ne i tema, megsta kuistis spintoje beieskant medziagos pamokai, taip pat vos atejus i pamoka lenda i vikipedija ir pan, ka mazdaug mums papasakoti per pamoka. Namie ji, regis, nesiruosia nieko.

Liudna kai zmogus nera itin suinteresuotas isleisti gera karta, atiduoti jai visas savo zinias. Tad tenka namie miegoti prie vadoveliu ir kospektuotis, varvinti akis. Be abejo, tai privaloma turint ir gera mokytoja, taciau mokytojo nuomone, pasakojimai nepakenktu. Esu nusivylusi, neturiu nei vienos geros mokytojos, ir tai neispustas reikalas.

Kaip jum sekasi mieli abiturientai ? :) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-17 19:51:24 | Nuoroda
Turka rašė:

Kuria tema jus jau einate?

 Mes Vienos kongresą dabar einam. Pakartojimo ir mes nespėsim padaryt... O dėl netikusios mokytojos nesuk sau galvos, jei pati savarankiškai namuose ruošiesi, tai išlaikysi be problemų Beje, kur pati stosi?

Žinutė parašyta: 2009-09-17 21:29:21 | Nuoroda

Tai taip, konspektuojuosi pati i prieki, taciau pagalvojus , kad mokytojas, atsiprasant, beveik uz nieka gauna pinigus, piktumas ima :) 

Kur as noriu, tai reikia galva labai gera tureti, egzaminus issilaikyti 75+ , o istorijos egzaminas man lemia netgi 55 %, tad jo reikia gerokai daugiau. tai gali likti tik grazia svajone. Net baisu prisisneketi :)  o noriu studijuoti "egzotines" kalbas - turku/kinu , apie tai galvoju, jei nesumelavus, 3 metus.

 o tu ? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-18 15:25:48 | Nuoroda
Turka rašė:

Kur as noriu, tai reikia galva labai gera tureti, egzaminus issilaikyti 75+ , o istorijos egzaminas man lemia netgi 55 %, tad jo reikia gerokai daugiau. tai gali likti tik grazia svajone. Net baisu prisisneketi :)  o noriu studijuoti "egzotines" kalbas - turku/kinu , apie tai galvoju, jei nesumelavus, 3 metus.

 o tu ? 

 filosofiją   Sėkmės tau, retai matau tokių motyvuotų, atkaklių žmonių

Žinutė parašyta: 2009-09-18 17:33:12 | Nuoroda

olialia, ispradziu perskaiciau filologija, tai sakiau reiks paprotint ja, kad nelistu ten :D 

Hm, na jeigu sugalvotum kur tai pritaikyti, tai, matyt, kodel gi ne. Nors realiai as neesu susipazinusi su filosofija ir su kuo ji valgoma, tad nei atkalbet nei paskatint negaliu :) 

Žinutė parašyta: 2009-09-21 18:44:39 | Nuoroda

Aš taip pat istorijos egzaminą laikysiu ;}

Labai džiaugiuos, kad turiu tikrai gerą istorijos mokytoją. aišku, dirbam žiauriai, bet tikimės spėt normaliai viską pakartot :)

 

Žinutė parašyta: 2009-09-21 19:18:21 | Nuoroda
_živilė rašė:
Turka rašė:

Kuria tema jus jau einate?

 Mes Vienos kongresą dabar einam. Pakartojimo ir mes nespėsim padaryt... O dėl netikusios mokytojos nesuk sau galvos, jei pati savarankiškai namuose ruošiesi, tai išlaikysi be problemų Beje, kur pati stosi?

 Kokia čia gėda gali  būti :D juolab tai ne tavo kaltė, kad mokytoja višta. oj blem primąstot Jūs :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2009-09-21 22:23:32 | Nuoroda

Taigi neinu koja kojon su bendraamziais, kaip cia nepasijausi :D
Aisku, nereik to tiesiogiai priimti :D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-23 14:24:54 | Nuoroda

Vat per istoriją, patikėkit,kentėsit :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą