Istorija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-11 19:40:16 | Nuoroda
CiaCia rašė:
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:

Dėl to aš ir pabrėžiau, kad nezystų tie, kurie gerai išlaikė :D Mačiau kažkas vos ne 100 is visur turi ir virkauja :D

 tai čia jau natūra tokia ;D

muhahaha aš šiaip ir dažnai virkauju, bet čia pusiau bandžiau optimistiškai nuteikt ;D

p.s. tik ką suvalgiau labai skanų obuolį. 

 obuolys..kaip noreciau. neversk eiti iki parduotuves;D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 19:44:14 | Nuoroda
CiaCia rašė:
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:

Dėl to aš ir pabrėžiau, kad nezystų tie, kurie gerai išlaikė :D Mačiau kažkas vos ne 100 is visur turi ir virkauja :D

 tai čia jau natūra tokia ;D

muhahaha aš šiaip ir dažnai virkauju, bet čia pusiau bandžiau optimistiškai nuteikt ;D

p.s. tik ką suvalgiau labai skanų obuolį. 

 p.s. geriu šaltą šaltą sidrą ;D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-11 19:49:52 | Nuoroda

Čia prieš rytdienos rezultatus taip ruošiatės? :D aš ir ką tik šampano taurę išgėriau :) mmm..

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-11 19:54:16 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:

Dėl to aš ir pabrėžiau, kad nezystų tie, kurie gerai išlaikė :D Mačiau kažkas vos ne 100 is visur turi ir virkauja :D

 tai čia jau natūra tokia ;D

muhahaha aš šiaip ir dažnai virkauju, bet čia pusiau bandžiau optimistiškai nuteikt ;D

p.s. tik ką suvalgiau labai skanų obuolį. 

 p.s. geriu šaltą šaltą sidrą ;D

 as zinau kad kazkur alaus guli skardine.bet jin tokia "salta" mano pirtiniam kambary,kad as bijau net imt;D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 20:41:32 | Nuoroda

Galėjau ir neužeitį į šitą temą, dabar traukuliai prasidės iš to noro :DDD

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-11 20:52:18 | Nuoroda
Povilas.V rašė:

Galėjau ir neužeitį į šitą temą, dabar traukuliai prasidės iš to noro :DDD

 ;D mhm

Žinutė parašyta: 2010-07-11 20:56:59 | Nuoroda

:D aš d-light'o skardinę išgėriau, laaabai greitai suėjo. Žiūriu visi abitureintai geralioja :D Man ryt išleistuvės, atsigriebsiu ten :D

Eikit eitki visi į parduotuvę, kad alaus, kas obuolių, kol dar ne vėlu :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-11 21:03:00 | Nuoroda
CiaCia rašė:

:D aš d-light'o skardinę išgėriau, laaabai greitai suėjo. Žiūriu visi abitureintai geralioja :D Man ryt išleistuvės, atsigriebsiu ten :D

Eikit eitki visi į parduotuvę, kad alaus, kas obuolių, kol dar ne vėlu :D

Geriausia obuolinio d'lighto ,du viename bus;D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 22:06:36 | Nuoroda

Žiūriu, į rezultatų paskelbimo galą abiturientai įsismagina..:D atrodo, kad nebe taip jau ir svarbu tie skaičiukai,, :D ar čia skandinat nerimą alkoholyje?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-07-11 22:09:46 | Nuoroda

Ai aš kažkaip niekad labai ir nesinervinau, tik jau stovint mokykloj ;D O dėl anglų nežinau.. mažiau 60 nesitikiu, o man tiek užteks stojimams, taip kad ;)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-07-11 22:12:55 | Nuoroda
Legetutė rašė:

Žiūriu, į rezultatų paskelbimo galą abiturientai įsismagina..:D atrodo, kad nebe taip jau ir svarbu tie skaičiukai,, :D ar čia skandinat nerimą alkoholyje?

 ir taip ir taip..ir skandinames,ir maziau rupi.Gal. Nes anglu,nieko nesitikiu daug,nes niekad gerai nemokejau;D

Žinutė parašyta: 2010-07-17 23:04:16 | Nuoroda

cia kiek skaitau,tai krentu:D " ish istorijos gavau tik 82% :((((" arba " matematika ishlaikiau vos tik 79%-dabar niekur negalesiu istot:(((((" man tas patinka :DDD arba hebra tokiu budu bando parodyt kokie jie protingi  ar tiesiog vaikai-indigo kuriems ziaaauriai nepasiseke...savo balais negaliu pasirodyti priesh jus cia susirinkusius dauguma,taciau ne faktas,kad ateityje paseksiu maziau uz jus:))) bet kaip bebutu,sekmes studijuojant ir siekti to,ko labiausiai norit gyvenime:)

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 32
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 23
Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:40:16 | Nuoroda
Igariok rašė:

cia kiek skaitau,tai krentu:D " ish istorijos gavau tik 82% :((((" arba " matematika ishlaikiau vos tik 79%-dabar niekur negalesiu istot:(((((" man tas patinka :DDD arba hebra tokiu budu bando parodyt kokie jie protingi  ar tiesiog vaikai-indigo kuriems ziaaauriai nepasiseke...savo balais negaliu pasirodyti priesh jus cia susirinkusius dauguma,taciau ne faktas,kad ateityje paseksiu maziau uz jus:))) bet kaip bebutu,sekmes studijuojant ir siekti to,ko labiausiai norit gyvenime:)

 Kiekvienas sau nusistato atitinkamą kartelę.;> Juk yra studijų programų, į kurias norint įstoti iš egzaminų reikia surinkti ne mažiau 95%. Tad jei žmogus, kurio svajonė, sakykim politologijos studijos, gauna kad ir tuos 82% visiškai suprantamas jo virkavimas. Tiesiog vienas laiko egzaminą, tikėdamasis bent išlaikyti, o kito tikslas išlaikyti maksimaliai gerai. Kiekvienas atvejis individualus ir liūdėjimas gavus iš šalies žiūrint, rodos, tikrai gerą įvertinimą, tikrai būna nuoširdus, nenorint pasipuikuoti, pasirodyti protingu.:>

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą