Istorija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-24 09:01:06 | Nuoroda

Tu buvai kažkur kažkokį failą įkėlęs su istorijos konspektais, ar gali jį įkelti darsyk? :) 

Žinutė parašyta: 2009-09-25 09:19:13 | Nuoroda

o mes visai einam Vokietijos ir Sovietu sajungos karas :D reiktu paciai biski dar pasimokyt, bet kol kas galva visai nedirba ir mokytis, nors 12kl, visai nesinori  :D nors pasekmes gali buti ziauriios :D

Žinutė parašyta: 2009-09-27 13:32:33 | Nuoroda

Baigėm 18 amžių, dabar lipsim į 19 ;]

Laikysiu Istorijos VBE ir tai yra reikalingiausias egzaminas man, nes lemia praktiškai puse stojamojo balo, tad teks paplušėti. Šiaip sunku prognozuoti kaip seksis, tačiau turbūt kaip ir visi noriu išlaikyti kuo geriau ;]]

Žinutė parašyta: 2009-09-27 16:19:19 | Nuoroda

Gerrda, man irgi daugiau nei pusę lemia istorijos VBE. o kur tu stot galvoji? 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-28 18:51:40 | Nuoroda

o ka jus 12tokai mokotes dabar? egzai greit,is ko ir kaip mokotes ?nes as tj nzn nuo ko net pradet... :/ 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-28 19:43:20 | Nuoroda
Joot rašė:

o ka jus 12tokai mokotes dabar? egzai greit,is ko ir kaip mokotes ?nes as tj nzn nuo ko net pradet... :/ 

 Aš iš vadovėlio pasimokau tai, ką klasėj per istoriją einam, sąsiuvinį pavartau vis... Reikėtų ir 11 klasės kursą pakartot, turiu knygą namie, bet vis pritingiu kažkaip Per daug atsipalaidavau tikriausiai, paskui bus taip, kad nebespėsiu

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-09-29 12:19:12 | Nuoroda

as jauciu likus menesiui iki egzo pradesiu kronta skaityt,taip ir prasides mano ruosimasis egzui :D 

Žinutė parašyta: 2009-09-29 13:07:43 | Nuoroda

 http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9955-575-81-6 - sita butinai nusipirkit, kas nezino nuo ko pradet. Cia ne reklaminiais sumetimais, tiesiog labai rekomenduoju, kaip mum rekomendavo musu mokytoja. Trumpa, konspektuota-koncentruota medziaga tiek apie Lietuva, tiek apie pasauli. Apima viska, ko jums reiks per egzaminus. Lenteles ivairios, kurios lygina medziaga - naudinga bendram suvokimui, kas svarbu egze. Visokie valstybiniu-mokykliniu egzu reikalavimai, ka reik zinot - nezinau ar sitas dar jum bus aktualu, bet zinosit, paziureje i valstybinio reikalavimus, ka privalot ismokt, jei norit pretenduot i gera bala :) Manau sutaupys jums nemazai laiko. Man sutaupe ;)

 

Lukas.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-09-29 13:53:14 | Nuoroda
Joot rašė:

as jauciu likus menesiui iki egzo pradesiu kronta skaityt,taip ir prasides mano ruosimasis egzui :D 

 ne per vėlai? aš dabar ruošiuosi ją skaityti, tik pritingiu. nebent tu į dieną  po 10 skyriu žadi paiimti :D bet aš taip nuprotėčiau

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-10-02 18:07:47 | Nuoroda
PsicLt rašė:

 http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9955-575-81-6 - sita butinai nusipirkit, kas nezino nuo ko pradet. Cia ne reklaminiais sumetimais, tiesiog labai rekomenduoju, kaip mum rekomendavo musu mokytoja. Trumpa, konspektuota-koncentruota medziaga tiek apie Lietuva, tiek apie pasauli. Apima viska, ko jums reiks per egzaminus. Lenteles ivairios, kurios lygina medziaga - naudinga bendram suvokimui, kas svarbu egze. Visokie valstybiniu-mokykliniu egzu reikalavimai, ka reik zinot - nezinau ar sitas dar jum bus aktualu, bet zinosit, paziureje i valstybinio reikalavimus, ka privalot ismokt, jei norit pretenduot i gera bala :) Manau sutaupys jums nemazai laiko. Man sutaupe ;)

 

Lukas.

 tikrai gera,man patiko.aciu ;)

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-10-02 18:08:32 | Nuoroda
bambukaz rašė:
Joot rašė:

as jauciu likus menesiui iki egzo pradesiu kronta skaityt,taip ir prasides mano ruosimasis egzui :D 

 ne per vėlai? aš dabar ruošiuosi ją skaityti, tik pritingiu. nebent tu į dieną  po 10 skyriu žadi paiimti :D bet aš taip nuprotėčiau

 ne,pasirodo jau po truputi pradejau... :D 

Žinutė parašyta: 2009-10-04 21:12:48 | Nuoroda

Sveiki, Dvyliktokai!

Aš taip pat mėginsiu kaip nors tam egzaminui ruoštis. Reikia. Mokytoja nelabai suinteresuota mūsų egzaminu, tai dabar mąstau kaip čia savarankiškai pradėt ruoštis, nes, kad pakartot nespėsim tai aišku, dabar drebam ar spėsim išeit viską ;DD

Gal kas galit patar tikrai gerų knygų, iš kurių galima ruoštis būtų?

Beje kaip patys ruošiatės, imate viską nuo pat pradžių ar pradedant nuo kokių nors Jūsų manymu svarbesnių dalykų?

  • Istorija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-10-06 16:36:58 | Nuoroda

 Aš tai galvoju, imsiu programa ir mokysiuos nuosekliai, kas ieina i egza :) bet bijau, kad duos dalyku ne i tema, t.y bus klausimu ne is programos, ar taip gali but??

Žinutė parašyta: 2009-10-08 16:10:36 | Nuoroda

aisku, kad taip negali buti, siek tiek nelogiskas tavo klausimas. kam tada daromos programos, jei ju butu nepaisoma? 

Žinutė parašyta: 2009-10-08 19:53:21 | Nuoroda

Bet esu pati girdėjus, kad būna nukrypimų.. Tik ne iš istorijos mokytojos, o matiekos 

Žinutė parašyta: 2009-10-08 20:32:52 | Nuoroda

nezinau apie matieka, nesidomiu, nelaikysiu.

Galim buti tikri, kad Mesapotamiju ir kinu egze nesutiksim. As, manau, suprantu tavo klausima ir is kur jis kyla - mum irgi istorijos mokytoja prie kokio tai nereiksmingo 'nusibezdejimo' pabrezia, kad tai programine data, programinis ivykis - reikia zinoti.Tada susimastai, kad tas nusibezdejimas praktiskai ir teoriskai yra visiskai menkavertis, nors kaip sako, kiekvienas veiksmas turi atoveiksmi :) 

Žinutė parašyta: 2009-10-09 20:58:40 | Nuoroda

sveiki, as irgi zadu laikyt istorijos egza. mes dbr baigem ties 19a pasiekimais. lb tingisi mokytis istorija, nzn nuo ko pradet.

Žinutė parašyta: 2009-10-10 13:53:21 | Nuoroda

Oho, na, mes tai kitą sav tik iš ldk iki Liublino unijos rašom... Na, bet kaip pats mokytojas sakė- nesinervint, kad iki Naujų neišeisim kurso, nes jau geriau normaliai viską pakartot, kad 'susigulėtų' . Nežinau, atrodo, visai gerai taip, kai aiškina- viską suprantu iki smulkmenų net, namie tik aišku gerai išmokt reikia.Praktiškai paaiškia taip, kad užtektų tik užrašus paskaityt ir tema aiški:)

Gerai, kad nebėr  tų mesopotamijų, jau jų tai negalėjau apkęst :D Ir gerai, kad istorijos egzas birželio gale, atsipūtus tokia po visų kitų kalsiu ją:D Nors vis dar neįsivaizduoju, kaip gi reiks viską išmokt. Kontroliniai ir olimpiados viena, o egzaminas visai kita:/

Žinutė parašyta: 2009-10-10 20:03:08 | Nuoroda

Mes irgi Liublino unija tuoj eisim... Bet manau viska spesim

Žinutė parašyta: 2009-10-12 20:05:46 | Nuoroda

Na mes jau dabar baigiam antrą pasaulinį karą.. bet paskui vėl viską per naujo kartosim, nes db tęsiam kartojimą nuo 11 klasės.. nors motyvacijos mokintis netrūksta (Istorijos egzaminas man yra svarbiausias) , bet truputį tingisi kažkaip :/  bet kaip sakau sau, man db tereikia tų atostogų savaitėlės, kad galėčiau pailsėti...  taip pat peržiūrėjau egzaminų datų projektus.. nudžiugau nes man egzai bus kas savaitę, tad turėsiu netgi savaitę ir mylimajai istorijai :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą