Anglu kalbos egzaminas 2010 :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-10-13 23:34:51 | Nuoroda

na pas mane tik 4 savatinės en pamokos, tai ta 5oji nėra jau taip ir baisu... jooo išties jau gi nedaug liko :) na klausymo užduotis darom klasėj kažkiek, as asmeniškai parsisiunčiau ir garso takelius egzaminų - tai laiko turėdama paklausysiu :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-10-20 10:46:38 | Nuoroda

Atrodo moku kalbą, bet vis trūksta ir trūksta, manau, norint gauti 90+ reikia kalbėti laisvai ir gerai orientuotis. Bet bus kaip bus ;D i will do my best  ;D

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-10-21 17:41:39 | Nuoroda

Bijau.

Rugsėjo pirmą pamoką darėm mokyklinį, gavau 8  Išvis aš netikus.

labiausiai baugu dėl tų naujoviškų egzaminų:o

Žinutė parašyta: 2009-10-21 18:43:12 | Nuoroda

Aš bandysiu laikyti anglų egzą. Nežinau kaip ten bus, nes gramatikos nemoku ;/

Žinutė parašyta: 2009-10-25 14:52:34 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Bijau.

Rugsėjo pirmą pamoką darėm mokyklinį, gavau 8  Išvis aš netikus.

labiausiai baugu dėl tų naujoviškų egzaminų:o

 Nepanikuok  8 už mokyklinį nėra tragedija.  Žinai kodėl?

1. Todėl, kad dar turi ne vieną mėnesį tobulinti savo anglų kalbos žinias.

2. 8 už mokyklinį yra pagal taškus, o VBE vertinamas konkurencijos principu: t.y. Tavo balas priklausys nuo kitų. Didžiausia konkurencija, kiek žinau, visų egzminų vyksta dėl 95 - 100proc., o kokius 92 jau gauti daug lengviau.

3. Esu tikra, jog kokioj kitoj srity esi daug pranašesnė už kitus.

Tiesiog norėjau padrąsinti, nes ir pati šiemet išgyvenu (jau) priešegzamininį stresą.

 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-10-30 23:10:14 | Nuoroda

kodėl baisu dėl naujoviškų egzaminų?

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-10-31 01:19:15 | Nuoroda

 Per pamokas  jau darom visų metų užduotis, bet nelaikysiu egzamino, nes aš biologas/chemikas, tai man jo turbūt nereikės. (tikiuosi universitetai nepakeis reikalavimų). 

O atbaido ir sunkėsiąs egzaminas. Turbūt žinot tas naujoves, kad bus klausymo nebe 3-5 užduotys, o 4-7. Skaitymo žodžiai nuo buvusių 900 didėja iki 1900, užduočių skaitymo irgi iki 5 atrodo.

Taigi išvada: Egzaminas bus sunkesnis, nes bus daugiau užduočių, bus skaitymo ar klausymo daugiau trumpų tekstukų, kurie savo kontekstu žinoma nesisies ir susimaišys viskas, Be to, išblaškyti gali ir klausymas, kai bus keli tipai užduočių.. pasirinkti ats, įrašyti žodį, dialogas, monologas, dar kokia.. žodžiu, manau šiemet bus painiava :)

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-10-31 11:21:07 | Nuoroda

Viską pasiruošimui galima rasti internete tiek listening'us, tiek žodynus pagal temas, reading'us, eses(tik ne visos būna ištaisytos), nu, žodžiu, viską viską (: Rekomenduoju nemokamai užsisakyti gymglish.com anglų kalbos pamokas (susideda iš klausymo, skaitymo, gramatikos..). Kurių žodžių nežinot, galės jums automatiškai paaiškinti, išaiškina ir gramatines klaidas. Kurioms dienoms norit gauti pamokas, galit pasirinkti patys. Listening'ai man labiausiai patinka čia: englishconverstation.org, ello.org, talkenglish.com (kairėje pusėje - <LISTENING LESSONS>) ir dar daug kitų. Jei kam nors reikia, atsiųsiu ADVANCED ENLISH gramatikos pratybas .pdf formatu su ANSWER KEY ir dar HEADWAY ENGLISH COURSE, UPPER-INTERMEDIATE WORKBOOK ir STUDENTS BOOK taip pat su ANSWER KEY .pdf formatu, galėsit mokytis.  :DDDDD

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-10-31 14:35:06 | Nuoroda

Neužsiregistravę rašykit skype: shitdisco.

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-11-03 19:18:02 | Nuoroda

as labai bijau anglu... per atostogas laikiau 2009 -islaikiau :)... bet nespejau i laika... o mums bus dar daugiau uzduociu o laikas tas pats.

Žinutė parašyta: 2009-11-05 14:25:25 | Nuoroda

Ačiū, Instrukcija:) Šiaip baugu.

Negali būt užduočių kone dukart daugiau, dėl laiko. Ir taip anglų  egzaminas pats ilgiausias, berods 3 val. Gi nesėdėsim visą dieną anglų egzamine  
Manau, bus sunkesnės ir trumpesnės užduotys, tik jų daugiau.

Bus sausį ar vasarį bandomasis, matysim  

Kažkas čia dėl gramatikos pergyveno, na... Šiap tai ją žinot reikia. Bet nepamiršk, kad gramatikos užduočių būna mažiausiai, na, rašinys dar. Skaitymas ir klausymas sunkiausi visiem būna ir berods už juos daugiausiai taškų, tai jei tuos moki, visai gerai :)

Žinutė parašyta: 2009-11-06 15:01:53 | Nuoroda

Nu tai kas kad užduočių daugiau? Tiesiog jų daugiau, bet tekstai trumpesni ir daugiau technikų. Nors... žodžių dvigubėja, tai reiška reikės paskubėt biškį... Paskaityk patvirtintą Egzo instrukciją ir pamatysi, kad ką sakau yra tiesa.

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-11-09 22:21:43 | Nuoroda

sweiki,

gal kam reiketu anglu kalbos destytojos? ruosia egzaminam. lb gera.
nepasigailesit!!!!!
rasykit email , kas susidomejot, ir tada atsiusiu numeri.

 

Žinutė parašyta: 2009-11-11 13:02:07 | Nuoroda

Tragedija ta anglu ;/ bent 10% tikiuos gaut :D

Žinutė parašyta: 2009-11-11 22:29:56 | Nuoroda
123vytka rašė:

Tragedija ta anglu ;/ bent 10% tikiuos gaut :D

 Nenuvertink savęs ;) viskas galbūt bus geriau nei manai, lauksim egzaminų rezultatų tavo - galbūt nustebinsi ir mus , ne tik save :) sėkmės ;)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-13 23:14:05 | Nuoroda

sveiki visi.

sveiki visi,

gal galetumete patarti? anglu tikrai gerai nemoku, iseina pakolkas 6, bet man daug % nereikia... ka jus darytumete, laikytumete ar ne? aciu

Žinutė parašyta: 2009-11-14 11:31:41 | Nuoroda

Turbūt puikiai žinai, jog visuomet pasitaiko tokių , kurie per fux'ą labai gerai išlaiko. Juolabiau jeigu tau labai gerai išlaikyti nebūtina - vienareikšmiškai siūlyčiau laikyti. Na tik patarčiau laikyti bent 3 egzaminus - tuo atveju jeigu en visgi neišlaikytum - kad atestatą gautum.

Bet jei jau pasiryši laikyti - tai ir pasistenk šitą likusį laiką pasimokyt . Kad ir ką nuspręstum - sėkmės ;)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-19 23:00:07 | Nuoroda

Na žinai, šešetas šešetui nelygu. Pas kai kuriuos mokytojus tai labaiiii geras pažymys visai

Šiaip tai bandyk, aš ir siūlau.

Viskas, žinok, įmanoma,nors ir nelengva. Juk dar daug laiko liko, o pamokų a lygyje daug. pagalvok, kuri tavo sritis silpniausia ir pradėk šturmuot anglų kalbą nuo jos:)

Linkiu tau daug...motyvacijos  ir valios. Tikiuosi, kad tvirtai nuspręsi ir kryptingai tam ruošiesi, ir ne 'ai,rytoj', o jau šiandien
 

Sėkmės.

Žinutė parašyta: 2009-11-20 18:24:01 | Nuoroda

Gruodžio pradžioj bandomas pas mus - žiūrėsiu kaip kas ;D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-11-20 21:59:35 | Nuoroda

dekui uz nuomones :) mastysiu ka daryt, bet per ta laika bent kazkiek judesiu i prieki :} 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą