Anglu kalbos egzaminas 2010 :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-30 12:43:28 | Nuoroda

viskas bus gerai su tuo anglu egzu, matysim. :)

Žinutė parašyta: 2010-01-02 17:38:10 | Nuoroda

Dariau šiandien pirmą kartą taip normaliai valstybinio užduotis(išskyrus listeningą, nes nebuvo parsisiųst- 2004m). taip užsirakinus kambary, užvertus viską:) Bijojau, kad su laiku bus blogai, bet tarkim readingą padariau per 35 min  užtat su writingu užtrukau:/ na, galiausiai baigiau puse val anksčiau, kuo visai džiaugiausi. Ir kai pasitikrinau use of english ir readingą ....  tai 40 taškų iš 50  O kai klausymą mokykloj darysim, išvis bus nekas man, nors rašymas kaip ir nieko.  Et, o jau buvau pradedanti pasitikėt savimi:D

Gal kas žino, kaip ten konkrečiai balus skaičiuoja? Man ten mistika ir niekaip nesuprantu:)

Žinutė parašyta: 2010-01-03 01:15:26 | Nuoroda

Tai šaunuolė, gerai pavarei ;) beto, dar yra laiko tobulėti :) 

Balų skaičiavimas kasmet yra mistika :D kiek žinau, tai balai skaičiuojami taip: kai jau ištaisomi visų laikiusiųjų egzaminai, pasirenkamas tam tikras taškų skaičius (pvz.., 20), kurį surinkus egzaminas skaitosi išlaikytas (ta taškų riba kasmet kinta ir yra pasirenkama atsižvelgiant į bendrą tendenciją, kad nebūtų nei per daug, nei per mažai išlaikiusių egzaminą :D ). Taip pat yra nustatoma, ar yra mokinių surinkusių visus taškus. Jei ne, tai  kokia yra didžiausia surinkta taškų suma (t.y. kas gaus 100), nes galbūt nėra surinkusių visus taškus. Na, o tada tarp tų dviejų ribų (min ir max) jau išdėstomi likusių mokinių surinkti taškai ir galiausiai sužinomi balai procentais :) Jei nesurinkai min skaičiaus taškų (šiuo atveju 20), egzaminas, deja, neišlaikytas..

Tikiuosiu, kad nors kažkiek aiškiau pasidarė :)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-01-06 22:39:15 | Nuoroda

yay, dariau devintus ir ten išvis jau kas per lengvumas! Aišku, ne šimtu procentų gerai,bet...:) Dabar suprantu, kad yra žiauriai gerai turėt pačią griežčiausią anglų mokytoją, kuri užduoda tiek namų darbų, kad nieko kito, be anglų, ir nedarai Kad taip visi...

Bet jau rašymas tai man peilis. Kas nors kam nors pavyksta parašyt mažiau žodžių negu reikia?:D Daugumą laiko vis praleidžiu trumpindama, ir vis atrodo, kad to ar ano tikrai tikrai reikia

Žinutė parašyta: 2010-01-07 17:37:43 | Nuoroda

sveiki visi
tai va anglų egzo pačio nebijau, bet jau va įskaita, tai negaliu net pagalvot geriau raštu tik ne žodžiu dažnai aplanko mintys, o gal n laikyt, bet tada susiimu ir veju lauk tokias mintis

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-08 16:59:30 | Nuoroda

Sveiki. Gal žinote įdomių ir naudingų internetinių puslapių anglų kalbai mokytis? :)

Žinutė parašyta: 2010-01-08 23:33:36 | Nuoroda
Neringa rašė:

Sveiki. Gal žinote įdomių ir naudingų internetinių puslapių anglų kalbai mokytis? :)

 permesk akim šitą temą - rasi ;)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-01-08 23:35:25 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Bet jau rašymas tai man peilis. Kas nors kam nors pavyksta parašyt mažiau žodžių negu reikia?:D Daugumą laiko vis praleidžiu trumpindama, ir vis atrodo, kad to ar ano tikrai tikrai reikia

 Su kokiais nors oficialiais laiškais kažkaip man viskas būna gerai - pats tas žodžių skaičius būna. Na bet pjauna mane visi laiškai, ar story kūrimai. Va čia man peilis, parašau per ne lyg daug žodžių - o tada kankinkis  :( 

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-01-09 10:55:33 | Nuoroda

Man irgi net per egzaminą buvo bėda per daug žodžių :D

Viena panelė rašė dėl kalbėjimo.. Žinok nesijaudink, galiu patarti, kas padėjo man. Šiaip mes su savo partnere, su kuria žadėjom kalbėti nemokėjom net sakinio normaliai suregzti (didelis "ačiū" mūsų anglų mokytojai, kuri tiesiog tingėjo mokyti :D). Taigi mes, gal maždaug mėnesį (gal šiek tiek daugiau) prieš kalbėjimo įsk. vis susitikdavom ir kalbėdavom pagal ankstesnių metų kalbėjimo bilietus (2007 m., 2008 m.) ir įvyko stebuklas: išmokom suregzti sakinius ir net gavom po 10 ;) (Istorija su laiminga pabaiga :D

Ir jūs pamėginkit taip, tikrai pagerinsit savo kalbėjimo įgūdžius ;)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:21:46 | Nuoroda

na ka,mielieji..laikysiu si. visu egzu bijau kaip velnio,bet sio turbut bijau maziausiai..na bijau,bet maziausiai. Nesu kazkokia angliste ypatinga,bet bandysiu. papildomai darau skaitymus,klausymus,siaip nd daug gaunu..baisiausia man rasymas... o klausimas ir baugoka. kai viena darau,tai be jaudulio,neblogai pavyksta,o kai kinkos drebes,bus sunku susikaupt...

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:58:33 | Nuoroda

Nekenčiu anglų, bet laikyti reikia

Žinutė parašyta: 2010-01-10 16:08:11 | Nuoroda
Amelijaa rašė:

Nekenčiu anglų, bet laikyti reikia

 Ir man ta pati situacija

Žinutė parašyta: 2010-01-13 16:47:33 | Nuoroda

 šiandieninis mokyklos bandomasis egzaminas (2007 pilotinė užduotis) parodė kad reiks dar daug kur tobulėt :/ apytiksliai 50 taškų iš 70, kiek iš tų 30writingo taškų surinksiu net neįsivaizduoju 

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-18 19:15:47 | Nuoroda

 Gal kas nors turit ankstesnių metų anglų kalbos įskaitos užduotis? jau pradėtume su partnere mokytis, bet tik praeitų metų turim. 

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:27:10 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

yay, dariau devintus ir ten išvis jau kas per lengvumas! Aišku, ne šimtu procentų gerai,bet...:) Dabar suprantu, kad yra žiauriai gerai turėt pačią griežčiausią anglų mokytoją, kuri užduoda tiek namų darbų, kad nieko kito, be anglų, ir nedarai Kad taip visi...

Bet jau rašymas tai man peilis. Kas nors kam nors pavyksta parašyt mažiau žodžių negu reikia?:D Daugumą laiko vis praleidžiu trumpindama, ir vis atrodo, kad to ar ano tikrai tikrai reikia

 man ta pati problema su zodziu skaiciumi. parasau viada 30 - 40 daugiau, isbraukiu 20 ir dar lieka tai, ko jokiu budu negaliu isbraukti, nes pazeisciau minti. reikia tada kaip nors ta pacia minti stengtis pasakyti kitaip, trumpiau, bet kai per pamoka iskart rasai ant svarrascio tai neiseina tiek daug pribraukyt...tikiuos, kad egzamine duos juodrasti

Žinutė parašyta: 2010-01-22 17:33:42 | Nuoroda

Yra juodraštis egzamine... kažką girdėjau,kad jei švarraštį pribraukai, nuima balų?

Man dažnai pasitaiko,pamokoj tai gali passimt nauja lapelį ir perrašyt, o egzamine juk ne...

Žinutė parašyta: 2010-01-25 11:48:56 | Nuoroda

Tai vat praeita savaite rasem anglu bandomaji ir sende suzinojau rezultatus.

 

Is viso galima buvo surinkt 100 tasku (surprise surprise... :D ), o as surinkau 82,5, kas tolygu 8.

Listening'as:  21 / 25

Reading'as:  24 / 25

Use of English: 16,5 / 20

Writing'as: 21 / 30.

 

Nu ka, visai neblogai. Dabar jau zinau, kur man dar reikia padirbeti. :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-01-29 16:42:18 | Nuoroda

Šiaip tai visai nieko  Kažkada girdėjau,kad sunkiausios dalys visiems būna skaitymas ir klausymas, o gramatika lengviausia, bet man, kaip ir tau,matau, atvirkščiai  Use of Engish antra pagal nemėgstamumą dalis:D

Bet laiko dar yra, ir mokytojai iš mūsų visų dar maksimumą išreikalaus, tikiu

Žinutė parašyta: 2010-01-29 16:44:05 | Nuoroda

Už rašymą 30, o use of English 25?  kartais ne visom dalim po lygiai balų?

Žinutė parašyta: 2010-01-29 22:57:47 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Už rašymą 30, o use of English 25?  kartais ne visom dalim po lygiai balų?

 ne visom :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą