Biologija 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-10-25 14:08:12 | Nuoroda

Sveiki.

Kaip sekasi ruoštis biologijai? Aš šiemet bandysiu perlaikyti biologiją, nors pernai gavau ne tiek mažai - 77, bet norėčiau į mediciną, tad mažokai ten.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-10-25 14:26:41 | Nuoroda

mokomes,mokomes  kazko per daug nesiruosiu, bet labai gerai isdesto tai net kontroliniui beveik mokytis nereikia, tikiuosi gerai gauti, as irgi i medicina ruosiuosi

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-10-25 21:20:57 | Nuoroda

pasiseke jum kas turit gera biologijos mokytoja, nes man cia yra idomiausias ir bene svarbiausias dalykas, o mokytoja tokia bloga turim,,, kartais net verkt noris...

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-10-25 21:22:25 | Nuoroda

aš tai dabar savarankiškai mokausi, o iš kur mokotės? Maderio? Wiliamso? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-10-25 21:24:06 | Nuoroda

jetau, net nezinau... pas mus yra kazkokios storos biblijos.. ten tai knygai, kuriu seip yra dvi, reik atskiros tases xD

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-10-26 11:39:31 | Nuoroda

mes mokomes is Williamso, kartais ir Maderi pasiimam, is ten genetikos uzdavinius sprendem

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-10-28 09:51:20 | Nuoroda

biologija man vienas is svarbiausiu dalyku, bet mokytoja lb bloga, primytivias zinias tik pateikia.. bandau savarankiskai mokintis, bet lb sunku, kai nieks nespaudzia ir pan...

Žinutė parašyta: 2009-10-28 12:02:53 | Nuoroda

Nec.lt jau yra bandomasis biologijos egzaminas :) 

Žinutė parašyta: 2009-10-28 19:11:27 | Nuoroda

Bet, kad tas bandomasis, tai gabaliukai iš visų egzaminų, nes dauguma užduočių jau girdėta ir daryta. Na, bet bendram pasitikrinimui gal ir neblogai :) 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-10-29 18:01:09 | Nuoroda

prisidesiu ir as prie biologu ;) as asmeniskai jau bent kelis kartus tai tikrai perskaiciau ir isnagrinejau ta zalia knygute tipo i egzamina be baimes :D,o dabar jau bandau teorija taikyt atlikinedama ivairias uzduotis. tikrai manau pasitvirtins toks mokinimasis, nes ko nezinau, tai vel verciu knygute, ieskau tos temos ir taip itvirtinu zinias, kartu pratinuosi prie egzamninu uzduociu, ju vertinimo. Svarbiausia neskirt  tam mokinimuisi visos dienos:D tiesiog jei dirbi saziningai tai uztenka ir i diena bent po valanda prisiverst ka nors pasiziureti :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-10-30 12:44:41 | Nuoroda

Aš taip pat laikysiu, svarbiausias egzaminas man. O pvz tas paruoštas egzaminines knygutes skaityt man ne prie širdies, jau geriau skaitau vadovėlius ir konspektuojuos. Po to kai kartojies,kas savu raštu parašyta, labiau įsimena

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-10-31 01:28:08 | Nuoroda

 Oi Mylimoji Biologija... Mokomės mokykloje dėl mokytojos teoriškai iš niekur, bet aš mokausi iš Maderio. Williamsas dar maniau, kad yra gerai, bet dabar supratau, kad ten per siaura.. nors toks tinkamas variantas perskaityti abi dalis porai dienų likus iki egzamino :) Kažkaip man irgi labai gerai įsiminti, kai jį skaitau ir konspektuoju. 

Dėl egzamino tai  šiaip reikia būti apsišvietusiam, ir mokėti formuluoti atsakymus. praverčia ir platesnė patirtis - olimpiados ir pan.  aš dar dalyvauju tokiam projekte BioSa, tai ten puikus variantas yra papildomai pasimokinti iš stiprios literatūros: "Campbell biology", "Life: the science of Biology"...

O čia prieš tai rašiusi panele (neatsimenu vardo :D ), kuri nori perlaikyti Bio, ne permažai chemijos VBE - medicinai? ar esi laikius matematiką ir Che imamas pažymys?

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-10-31 01:31:19 | Nuoroda

 Ai, sanemis   tai turbūt JIS :)

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-10-31 15:50:16 | Nuoroda
Deivizs rašė:

 Oi Mylimoji Biologija... Mokomės mokykloje dėl mokytojos teoriškai iš niekur, bet aš mokausi iš Maderio. Williamsas dar maniau, kad yra gerai, bet dabar supratau, kad ten per siaura.. nors toks tinkamas variantas perskaityti abi dalis porai dienų likus iki egzamino :) Kažkaip man irgi labai gerai įsiminti, kai jį skaitau ir konspektuoju. 

Dėl egzamino tai  šiaip reikia būti apsišvietusiam, ir mokėti formuluoti atsakymus. praverčia ir platesnė patirtis - olimpiados ir pan.  aš dar dalyvauju tokiam projekte BioSa, tai ten puikus variantas yra papildomai pasimokinti iš stiprios literatūros: "Campbell biology", "Life: the science of Biology"...

O čia prieš tai rašiusi panele (neatsimenu vardo :D ), kuri nori perlaikyti Bio, ne permažai chemijos VBE - medicinai? ar esi laikius matematiką ir Che imamas pažymys?

 Taip, aš esi JIS :D . Tai perlaikysiu ir biologiją, ir chemiją. Aš tai nemėgstu Maderio, kažkaip iš Wiliamso smagiau pasiskaitinėti, tam Maderyje tikrai per daug visko yra, o ir knygai kokie 10 metų....

O tu ir nori į mediciną? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2009-10-31 17:31:27 | Nuoroda

manes niekas neklausia, bet as irgi noreti i medicina :D

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-10-31 23:29:28 | Nuoroda

Ar čia man tik atrodo, ar šiais metais tikrai daug norinčių į mediciną?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-11-01 17:22:18 | Nuoroda

Ir as prisijungiu prie stojanciuju i medicina ir skestanciu biologijoje :D

Žinutė parašyta: 2009-11-01 17:52:47 | Nuoroda

O į farmaciją niekas neketina?

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2009-11-02 17:52:53 | Nuoroda
japonica rašė:

Ir as prisijungiu prie stojanciuju i medicina ir skestanciu biologijoje :D

 as tai plaukioju biologijoje, o chemijoj skestu

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-11-02 20:03:21 | Nuoroda

Norėtumėt į KMU ar VU? Aš tai po medicinos farmaciją rašysiu, man kažkaip chemija lengviau nei biologija, biologija labai painu, pfiu pfiu pfiu :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą