Ar verta į ekonomiką stot
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-21 00:38:58 | Nuoroda

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/26723/9

Sorry, kažkas gal su browseriu negerai, neišeina kitaip.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-01-21 20:14:34 | Nuoroda

Labai ačiū už dar vieną nuomonę. Nors buvai ankščiau susidariu įspūdį, kad studijuot sse nėra labai sunku,nes viskas remiasi praktika, o tavo išsakyta nuomonė lyg ir tam prieštarauja.  Jei studijuočiau fdm tai kaip suprantu būtų daug sunkiau nei sse.

Žinutė parašyta: 2010-01-27 23:44:49 | Nuoroda

ekonomikos diploma verta turet vien del skambesio. pagalvok kaip gerai skamba "ekonomiste". bet ar idomu mokytis bus tj as negaliu pasakyt :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-01-28 12:43:17 | Nuoroda
ka_tu_kaip_tu rašė:

ekonomikos diploma verta turet vien del skambesio. pagalvok kaip gerai skamba "ekonomiste". bet ar idomu mokytis bus tj as negaliu pasakyt :)

 Tai kad ne pagal skambesį renkuos, o pagal mėgiamus dalykus mokykloje, sugebėjimus ir galimybes įsidarbint ir pakankamai uždirb baigus. Kad būtų labai įdomu mokytis irgi nėra tikslas, svarbu, kad sugebėčiau tinkamai atlikti užduotis ir patiktų būsimas darbas.

Žinutė parašyta: 2010-01-28 14:18:16 | Nuoroda

 tai jeigu tu apsisprendus, ir nori stot i ekonomika, tai pirmyn:) cia turi but tavo sprendimas, o ne aplinkiniu, nes tavo gyvenimas:) ir jei nemaai saves kitose specializacijose, tai kodel gi ne..:) 

bet dar biski i ankstesnius pasisakymus atkreipsiu demesi, kur saket, kad mokamos vietos tik, o vaikinas sake, kad stipendijos ir panasiai.. Siais metais, kiek zinau, visi universitetai, kolegijos ir privacios mokyklos(ism ir kt.) turi nemokamu vietu, taciau, jeigu tu istoji i mokama vieta, del stipendiju ir kalbu negali but, stipendijos skiriamos tik tiems, kas yra nemokamoj vietoj. Tad cia va toks niuansas:) o del ism, as negirdejau, o man sake,tie, kas ten studijuoja, kaip ten, ir kas:) taigi..:) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-03 18:52:10 | Nuoroda

Na pvz aš mokausi MRU finansų ekonomiką, esu pirmame kurse. Mokytis nėra labai sunku, bet per sesiją reikia. Labiausiai man patinka tai, jog dėstytojai labai geri ir ne vien teoretikai,o kartu ir praktikai. Dėl minėtos  atmosferos, na čia turbūt priklauso nuo grupės,nes pas mus atmosfera labai gera. Kai stojau, nelabai įsivaizdavau ką mokysiuosi,bet tikrai nesigailiu ir džiaugiuosi savo pasirinkimu.:)

Žinutė parašyta: 2010-02-03 19:31:10 | Nuoroda
Z`ivile rašė:

Na pvz aš mokausi MRU finansų ekonomiką, esu pirmame kurse. Mokytis nėra labai sunku, bet per sesiją reikia. Labiausiai man patinka tai, jog dėstytojai labai geri ir ne vien teoretikai,o kartu ir praktikai. Dėl minėtos  atmosferos, na čia turbūt priklauso nuo grupės,nes pas mus atmosfera labai gera. Kai stojau, nelabai įsivaizdavau ką mokysiuosi,bet tikrai nesigailiu ir džiaugiuosi savo pasirinkimu.:)

 O kuo ta finansų ekonomika skiriasi nuo Vu ekonomikos žinai?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-17 21:39:22 | Nuoroda

pati studinu VU ekonomika. Ir galiu pasakyti,kad nesigailiu. Del finansu ekonomikos klausimo, tai galiu atsakyti tiek,kiek girdejau - drauge gyvena su MRU finansu ekonomika studijuojancia panele, tai sake ka mokosi - tai teise pastoviai... galbut naujesnes paziuros ten, bet istojus mokytis ekonomikos teises istorijos kazin kam reikalingos... tad manau cia teises univero "deka", nesugeba isgryninti dalyku. tai tiek.

Žinutė parašyta: 2010-02-18 19:06:57 | Nuoroda

Aciū už dar vieną nuomonę. Būtų gerai, kad atsirastų dar žmonių, norinčių pasisakyt apie VU finansų ir draudimo matematiką

Žinutė parašyta: 2010-02-18 19:16:19 | Nuoroda

ir as noreciau suzinot apie apie VU finansų ir draudimo matematiką ar sunku patekt, ir ar taip baisu ten mokytis kaip visi sako?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-02-21 01:00:06 | Nuoroda
angel_g1rl rašė:

pati studinu VU ekonomika. Ir galiu pasakyti,kad nesigailiu. Del finansu ekonomikos klausimo, tai galiu atsakyti tiek,kiek girdejau - drauge gyvena su MRU finansu ekonomika studijuojancia panele, tai sake ka mokosi - tai teise pastoviai... galbut naujesnes paziuros ten, bet istojus mokytis ekonomikos teises istorijos kazin kam reikalingos... tad manau cia teises univero "deka", nesugeba isgryninti dalyku. tai tiek.

 pati studijuoju MRU finansu ekonomika. Del teises teorijos tai cia yra alternatyviai pasirenkamas dalykas, todel vietoj jo galima rinktis verslo komunikacija (kas tikrai yra lb idomus ir naudingas dalykas), bet atsiranda ir norinciu pramokti teises teorijos, tai jie patys savo noru ir pasirenka daug kalimo (: bet kaip sakiau cia kiekvieno pasirinkimas. su savo egzaminu rezultatais buciau galejus istoti ir i VU, bet vis delto pasirinkau MRU ir tikrai nesigailiu. Laiko studijoms reikia skirti, bet ir pastudentavimui laiko lieka. Man pvz lb patinka, kad dauguma destytoju neskaito sausos teorijos is savo konspektu, o  viska pasakoja  su praktiniais pavyzdziais ir taip padeda  geriau suprasti kaip visa tai, ka mokosmes pasireiskia ar yra pritaikoma realiame gyvenime :)

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-02 09:00:56 | Nuoroda
agnoosia rašė:
 pati studijuoju MRU finansu ekonomika. Del teises teorijos tai cia yra alternatyviai pasirenkamas dalykas, todel vietoj jo galima rinktis verslo komunikacija (kas tikrai yra lb idomus ir naudingas dalykas), bet atsiranda ir norinciu pramokti teises teorijos, tai jie patys savo noru ir pasirenka daug kalimo (: bet kaip sakiau cia kiekvieno pasirinkimas. su savo egzaminu rezultatais buciau galejus istoti ir i VU, bet vis delto pasirinkau MRU ir tikrai nesigailiu. Laiko studijoms reikia skirti, bet ir pastudentavimui laiko lieka. Man pvz lb patinka, kad dauguma destytoju neskaito sausos teorijos is savo konspektu, o  viska pasakoja  su praktiniais pavyzdziais ir taip padeda  geriau suprasti kaip visa tai, ka mokosmes pasireiskia ar yra pritaikoma realiame gyvenime :)

 tuomet smagu, jei cia viskas gerai:) tiesiog kaip ir minejau, ka konkretaus zinojau, ta paminejau. o siaip kaip ir visur yra savu pliusu ir savu minusu, tad kazkuri univera isskirt nera prasmes, kiekvienas ziuri savu prioritetu ir alternatyvu. galime patarti tik is esamos pozicijos;)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 10:51:08 | Nuoroda
Įdomumo dėlei, jei geriausiu atveju stoji į ISM ekonomiką, tai tikriausiai prie krepšelio turėtum primokėti?
Žinutė parašyta: 2010-06-16 11:30:53 | Nuoroda

As ir mastau apie ekonomika, bet Kaune ;} gal zinot, kas ten geresnio girdet?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 39
Žinutė parašyta: 2010-06-28 23:45:10 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Įdomumo dėlei, jei geriausiu atveju stoji į ISM ekonomiką, tai tikriausiai prie krepšelio turėtum primokėti?

 aha, reikia skirtumą padengti. Nors praėjusiais metais buvo, kad pats ISM padengė tą skirtumą kažkeliems iš stojusių su krepšeliais (jei neklystu mažaug 30 gal), o kas nepateko į tą skaičių turėjo susimokėti patys..

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-29 18:08:06 | Nuoroda
agnoosia rašė:
swishfoot rašė:
Įdomumo dėlei, jei geriausiu atveju stoji į ISM ekonomiką, tai tikriausiai prie krepšelio turėtum primokėti?

 aha, reikia skirtumą padengti. Nors praėjusiais metais buvo, kad pats ISM padengė tą skirtumą kažkeliems iš stojusių su krepšeliais (jei neklystu mažaug 30 gal), o kas nepateko į tą skaičių turėjo susimokėti patys..

 Šiemet skirtumą padengs ,kiek skaičiau, tiems, kurių balas virš 20,5. bet neaišku, kiek tas visiškas padengimas galios, t.y. ar nebus taip, kad po kiek laiko liks tik vf.

Žinutė parašyta: 2010-07-04 16:58:24 | Nuoroda

 Radau stai dar siek tiek apie ekonomika: www.studijos.lt/studentams/forumas/getTopic/29188

Žinutė parašyta: 2010-07-05 08:15:02 | Nuoroda

O ką manot apie Vilniaus Kolegiją Buhaterinės apskaitos ir VGTU transporto ekonomiką ? (: Gal yra besimokančių ir galėtų pasisakyti ? (:

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-05 23:02:06 | Nuoroda
aurete rašė:
Z`ivile rašė:

Na pvz aš mokausi MRU finansų ekonomiką, esu pirmame kurse. Mokytis nėra labai sunku, bet per sesiją reikia. Labiausiai man patinka tai, jog dėstytojai labai geri ir ne vien teoretikai,o kartu ir praktikai. Dėl minėtos  atmosferos, na čia turbūt priklauso nuo grupės,nes pas mus atmosfera labai gera. Kai stojau, nelabai įsivaizdavau ką mokysiuosi,bet tikrai nesigailiu ir džiaugiuosi savo pasirinkimu.:)

 O kuo ta finansų ekonomika skiriasi nuo Vu ekonomikos žinai?

 Taip, manau, jog žinau:)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 22:23:46 | Nuoroda

mano sese siemet baige ekonomika. taciau labai gailisi. nes darbo rasti sunku labai. vien jos universitete siemet isvis ekonomika baige apie 300 zmoniu, o kur dar kiti universitetai. konkurencija didziule, darbo pasiulymu beveik nera. nes tokiu ekonomistu db labai mazai reikia. aisku jie gali dirbti ir buhalterio, apskaitininko darba, taciau pabaigus ekonomika, be papildomu mokymu savarankiskai jie dirbt negali. dar vienas dalykas tai, kad isvaziuot i uzsieni ir rast darba pagal specialybe neimanoma. vat inzinierius ir uzsieny inzinierius, o ekonomistu uzsieny nebusi. db atseit madinga stot i ekonomika, o is tiesu tai tik studentu apgaudinejimas. nes priima vis daugiau, kadangi mokslas univerui pigiau ateina, lengva pritraukt studentus. taciau kai po 4 metu ju dar padauges, tai bus ziauru. sedi db beveik visas seses kursas darbo birzoj arba i uzsieni vaziuoja. vat taip va, su ta ekonomika

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą