Medicina. Tik išskirtiniems?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-26 12:33:29 | Nuoroda

Nu nacelnikai jei nepataikysit i medicina kur stosit? Ka antru numieriu rasysit? Dumoju apie kmu medicina bet reikai dar atsariniu variantu paciam.

Žinutė parašyta: 2010-06-05 13:32:00 | Nuoroda

Ar yra galimybė įstojus i valstybės nefinansuojamas madicinos studijas, pereiti i valstybes finansuojamas?

Žinutė parašyta: 2010-06-05 13:41:41 | Nuoroda
Dovile123 rašė:

Ar yra galimybė įstojus i valstybės nefinansuojamas madicinos studijas, pereiti i valstybes finansuojamas?

Jei kas nors, istojes i nemokama vieta, nuspres studijas mesti ar del kokiu nors priezasciu bus pasalintas is universiteto, i jo vieta pereis tas, kas besimokydamas mokamoje vietoje turejo auksciausia vidurki. (bet tai imanoma tik jau po pirmos sesijos, anksciau niekaip)

Žinutė parašyta: 2010-06-05 22:41:50 | Nuoroda

Idomu ar tokiu variantu daznai pasitaiko, ar tai tiesiog teorinis sansas, retai pritaikomas praktikoj?

Žinutė parašyta: 2010-06-05 23:05:42 | Nuoroda
Dovile123 rašė:

Idomu ar tokiu variantu daznai pasitaiko, ar tai tiesiog teorinis sansas, retai pritaikomas praktikoj?

 Manau tai retai pritaikomas  faktas. Medicinoje dažniausiai susirenka motyvuoti žmonės, tad vargu ar jie mokysis  taip prastai, kad prarastų krepšelį, nors žinoma, būna įvairių situacijų, kad žmonės ir nutraukia studijas. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-05 23:36:19 | Nuoroda

as visa laika buvau nusprendus kad tikrai studijuosiu medicina, bet kazkas atsitiko. kuo maziau laiko lieka iki stojimu, tuo daugiau atsiranda abejoniu, kuriu iki siol niekada nebuvo... pradejo gasdinti ilgi ir sunkus studiju metai, kurie iki siol man baimes nevarydavo, nebezinau ka daryti...

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:35:57 | Nuoroda
sanemis rašė:
Dovile123 rašė:

Idomu ar tokiu variantu daznai pasitaiko, ar tai tiesiog teorinis sansas, retai pritaikomas praktikoj?

 Manau tai retai pritaikomas  faktas. Medicinoje dažniausiai susirenka motyvuoti žmonės, tad vargu ar jie mokysis  taip prastai, kad prarastų krepšelį, nors žinoma, būna įvairių situacijų, kad žmonės ir nutraukia studijas. 

 O gal bent tu zinai, kaip yra su tais krepseliais? kokiu atveju prarandi valstybes finansavima po 2 metu?

Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:45:17 | Nuoroda
Sviatosa rašė:
sanemis rašė:
Dovile123 rašė:

Idomu ar tokiu variantu daznai pasitaiko, ar tai tiesiog teorinis sansas, retai pritaikomas praktikoj?

 Manau tai retai pritaikomas  faktas. Medicinoje dažniausiai susirenka motyvuoti žmonės, tad vargu ar jie mokysis  taip prastai, kad prarastų krepšelį, nors žinoma, būna įvairių situacijų, kad žmonės ir nutraukia studijas. 

 O gal bent tu zinai, kaip yra su tais krepseliais? kokiu atveju prarandi valstybes finansavima po 2 metu?

 Tada, kai tavo vidurkis būna dviems balais mažesnis, už grupės vidurkį. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-06-06 12:54:23 | Nuoroda
sanemis rašė:
Sviatosa rašė:
sanemis rašė:
Dovile123 rašė:

Idomu ar tokiu variantu daznai pasitaiko, ar tai tiesiog teorinis sansas, retai pritaikomas praktikoj?

 Manau tai retai pritaikomas  faktas. Medicinoje dažniausiai susirenka motyvuoti žmonės, tad vargu ar jie mokysis  taip prastai, kad prarastų krepšelį, nors žinoma, būna įvairių situacijų, kad žmonės ir nutraukia studijas. 

 O gal bent tu zinai, kaip yra su tais krepseliais? kokiu atveju prarandi valstybes finansavima po 2 metu?

 Tada, kai tavo vidurkis būna dviems balais mažesnis, už grupės vidurkį. 

 agam, sutarty taip pat ir parasyta... Bet cia visu dveju metu studiju vidurkis bus skaiciuojamas? Nesitiki, kad tokia tvarka paliks, besimokant be skolu zemesni vidurki turet praktiskai neimanoma.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 17:12:57 | Nuoroda

Laba,

 

Kiek esu girdėjęs, tiksliau pasakyti, nors taip ir gaunasi, jog 20% maženis vidurkis už grupės, tada jau krepšelis yra prarandamas. Kas dveji metai yra perskaičiuojami visų vidurkiai, tada jau žiūrima kam vf, o kam vnf. Ech, tau ta medicina, kaip yra man kažkas sakęs, ne taip ten viskas gražiai atrodo, kaip tikrojoje medicinoje.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 17:13:41 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Laba,

 

Kiek esu girdėjęs, tiksliau pasakyti, nors taip ir gaunasi, jog 20% maženis vidurkis už grupės, tada jau krepšelis yra prarandamas. Kas dveji metai yra perskaičiuojami visų vidurkiai, tada jau žiūrima kam vf, o kam vnf. Ech, jau ta medicina, kaip yra man kažkas sakęs, ne taip ten viskas gražiai atrodo, kaip tikrojoje medicinoje.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-06 17:16:58 | Nuoroda
sanemis rašė:
Dovile123 rašė:

Idomu ar tokiu variantu daznai pasitaiko, ar tai tiesiog teorinis sansas, retai pritaikomas praktikoj?

 Manau tai retai pritaikomas  faktas. Medicinoje dažniausiai susirenka motyvuoti žmonės, tad vargu ar jie mokysis  taip prastai, kad prarastų krepšelį, nors žinoma, būna įvairių situacijų, kad žmonės ir nutraukia studijas. 

 Mano sesiokas 3-me kurse, tai per tuos tris metus būtent iš jos grupės vienas buvo paliktas antriems metams, kiti du savo noru išėjo nes nepatiko. Faktas tas kad vietų atsiranda, bet pvz pas juos iš mokamų neatkėlė, atėjo žmonės iš kitų studijų...

P.s skaičiau tavo temą, kad galbūt nevieta ten per daug protingiems.. Na aš  nežinau bet bent kiek sako, kaip tik geriausiai sekasi tiems kurie mėgsta mokytis, skaito skaito ir vis dar negana, žodžiu kalikams... O kurie labai protingi kaip tik sunkiau sekasi, nes įspraudžia į rėmus, ką išmokti iškalti nieko neišmąstysi. Vat sesės klasiokas su dviem 100tukais įstojo į mediciną, toks genialokas sakyčiau:D bet sakė iš skolų neišbrenda, labai nesiseka mokytis..

Žinutė parašyta: 2010-06-06 18:03:38 | Nuoroda
Dovile123 rašė:

Ar yra galimybė įstojus i valstybės nefinansuojamas madicinos studijas, pereiti i valstybes finansuojamas?

 Galimybė yra,tik reikia labai gerai mokytis. Po pirmo pusmečio į valstybės finansuojamas vietas iš mokamų perėjo 2 ir jų vidurkis buvo virš 9, dar keli perėjo iš kineziterapijos bei slaugos. Bet čia tik KMU taip buvo :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:39:14 | Nuoroda

Kaip minėjo, susirenka labai motyvuoti žmonės studijuoti, bet, ko gero, vien motyvacijos neužtenka, nes vieni iš jų išeina savu noru, suprasdami,kad visai kitoks veidas tos medicinos.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:05:27 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Kaip minėjo, susirenka labai motyvuoti žmonės studijuoti, bet, ko gero, vien motyvacijos neužtenka, nes vieni iš jų išeina savu noru, suprasdami,kad visai kitoks veidas tos medicinos.

 Vien motyvacijos nepakanka, reikia but is tikruju gabiam mokslams, kitaip ir paprasciausius dalykus, kuriuos kiti kursiokai tiesiog perzvelgs, reikes kalt.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 17:03:52 | Nuoroda

Sutinku su tavim :) bet ar kas nors galėtų paneigti, kad ėjo ten studijuoti visai kitaip išsivaizdavę tikrąją mediciną.

Žinutė parašyta: 2010-06-08 10:50:24 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Sutinku su tavim :) bet ar kas nors galėtų paneigti, kad ėjo ten studijuoti visai kitaip išsivaizdavę tikrąją mediciną.

 pati (tfu-tfu-tfu) ten net nestojau, nes noriu baigti mokslus anksciau, taciau bent mano pazistami ejo ten nesuvokdami, kur brenda - nei turejo nuomone apie mokslus, nei apie pacia medicina susidare.
Bet tai, kad antrakursiams leido nusirasyti per propedeutikos egzamina - cia jau virsune :D
 

O ka tu turi omeny tai sakydamas? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-09 10:27:34 | Nuoroda

Sakau, gal tu pati studijuojį būtent šitą pakraipą. Mhm, metų ir laiko klausimas labai ilgas, vidutiniškai per 10-12m yra baigiama turiningos ir pilnos studijos. O kaip tam tavo draugui sekasi? suprato kur mokosi ir ką mokosi.?

Žinutė parašyta: 2010-06-09 22:04:17 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Sakau, gal tu pati studijuojį būtent šitą pakraipą. Mhm, metų ir laiko klausimas labai ilgas, vidutiniškai per 10-12m yra baigiama turiningos ir pilnos studijos. O kaip tam tavo draugui sekasi? suprato kur mokosi ir ką mokosi.?

 Cia man klausimas buvo?
visi pazistami, kurie mokosi medecina, dar nera tureje normalios praktikos, nemate mediku gyvenimo is vidaus, todel atsakyt i kl negaliu..

Žinutė parašyta: 2010-06-10 12:44:18 | Nuoroda

Ilgas ir sunkus tas mediko kelias, kaip sakau, save reikia max. aukoti.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą