Medicina. Tik išskirtiniems?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-10-15 22:47:34 | Nuoroda

 sveiki, noriu stot į mediciną, bet abejoju, akd sugebėčiau taip egzaminus išlaikyt, akd įstočiau į nemokamą, nors mokykolje mokinuosi tirkai gerai, galvoju pasiimt paskolą, bet jei reiktų visiems 10-12 metų, galvoju apskui, kad galiu beprotanamyje atsidurt. taigi ar tiesa, akd po dviejų metų, jei gerai mokaisi, tave gali pervest į nemokamą? ačiū už atsakymus.

Žinutė parašyta: 2011-10-16 17:53:03 | Nuoroda

Jei kažkas iš tavo kurso labai susimautų, prisidirbtų skolų, o tu būtum vienas geriausiai besimokančių studentų, tai tada galėtum pereiti. Reikėtų pagalvoti apie tai, kokia tikimybė, kad jei mokykloj neišeina labai gerai mokytis, tai kaip universitete pavyks būti geriausiam iš kurso. Nežinau kaip buvo su rotacija kituose universitetuose, bet pvz VDU per ją iškrito „net“ du žmonės. :D

Geriau jau mokykloj pasistengt mokytis. 

Žinutė parašyta: 2011-10-19 21:16:59 | Nuoroda

 sveiki, dabar aš esu tik 9 klasėje, bet jau galvoju ka studijuoti ir manau kad norėčiau mediciną. Gal galite pasakyti kokius dalykus reikia pasiimti norint studijuoti mediciną?

Žinutė parašyta: 2011-10-29 16:47:06 | Nuoroda
mokslievis11 rašė:

 sveiki, noriu stot į mediciną, bet abejoju, akd sugebėčiau taip egzaminus išlaikyt, akd įstočiau į nemokamą, nors mokykolje mokinuosi tirkai gerai, galvoju pasiimt paskolą, bet jei reiktų visiems 10-12 metų, galvoju apskui, kad galiu beprotanamyje atsidurt. taigi ar tiesa, akd po dviejų metų, jei gerai mokaisi, tave gali pervest į nemokamą? ačiū už atsakymus.

tiesa :)  pas mus LSMU šiemet iš nemokamų 5 iškrito. Mano grupiokas į nemokamą perėjo, o jo vidurkis apie 8 buvo,  tai tikrai įmanoma pereit ;)

Žinutė parašyta: 2011-12-18 16:01:29 | Nuoroda

Sveiki,

trumpai apibūdinsiu savo situaciją: dabar Vilniaus universitete studijuoju socialinių mokslų studijų programą (I-ame kurse), tačiau supratau, jog veltui 10 kl. pabijojau pasirinkti biologiją ir chemiją, kad galėčiau stoti į mediciną. Tuomet išsigandau tokio ilgo mokymosi laikotarpio. Esmė tokia, kad ketinu mesti studijas ir visą laiką paskirti mokymuisi, ruošimuisi biologijos ir chemijos egzaminams. 11 - 12 kl. biologiją mokinausi B lygiu, o chemijos... nesimokinau iš viso. Vis kartoju, kad viskas įmanoma, jei labai nori... Aš pasitikiu savo protiniais sugebėjimais (mokykloje turėjau 9,9 vidurkį (tas nelemtas 9 - būtent iš matematikos, kurios reikia stojant į mediciną), visus egzaminus išlaikiau beveik šimtukais; lietuvių k., kurios reikia stojant, - 98%, tad jau šioks toks kraitis yra), o ir ryžto man nestinga: esu pasiruošusi mokytis kad ir nuo ryto iki nakties. Biologijos egzamino nebijau, daugiau (t.y. DAUG) tektų susikoncentruoti ties chemija... Tikriausiai menkas rodiklis, bet 10 kl. iš chemijos turėjau 10. Kaip manote, ar įmanoma per 5 mėnesius nuo pagrindų pasiruošti chemijos egzaminui? Ir kaip būtų su žiniomis, kurios įgyjamos, atliekant laboratorinius bandymus? Tikriausiai galima išmokti ir popieriuje...  O gal vis dėlto manote, kad geriau mokymuisi paaukoti dar vienerius metus? Prašau, nuoširdžiai pasakykite, ką manote apie visą šią mano beprotišką situaciją. Iš anksto ačiū!
 

Žinutė parašyta: 2011-12-18 17:07:21 | Nuoroda
Ironsoldier rašė:

Sveiki,

trumpai apibūdinsiu savo situaciją: dabar Vilniaus universitete studijuoju socialinių mokslų studijų programą (I-ame kurse), tačiau supratau, jog veltui 10 kl. pabijojau pasirinkti biologiją ir chemiją, kad galėčiau stoti į mediciną. Tuomet išsigandau tokio ilgo mokymosi laikotarpio. Esmė tokia, kad ketinu mesti studijas ir visą laiką paskirti mokymuisi, ruošimuisi biologijos ir chemijos egzaminams. 11 - 12 kl. biologiją mokinausi B lygiu, o chemijos... nesimokinau iš viso. Vis kartoju, kad viskas įmanoma, jei labai nori... Aš pasitikiu savo protiniais sugebėjimais (mokykloje turėjau 9,9 vidurkį (tas nelemtas 9 - būtent iš matematikos, kurios reikia stojant į mediciną), visus egzaminus išlaikiau beveik šimtukais; lietuvių k., kurios reikia stojant, - 98%, tad jau šioks toks kraitis yra), o ir ryžto man nestinga: esu pasiruošusi mokytis kad ir nuo ryto iki nakties. Biologijos egzamino nebijau, daugiau (t.y. DAUG) tektų susikoncentruoti ties chemija... Tikriausiai menkas rodiklis, bet 10 kl. iš chemijos turėjau 10. Kaip manote, ar įmanoma per 5 mėnesius nuo pagrindų pasiruošti chemijos egzaminui? Ir kaip būtų su žiniomis, kurios įgyjamos, atliekant laboratorinius bandymus? Tikriausiai galima išmokti ir popieriuje...  O gal vis dėlto manote, kad geriau mokymuisi paaukoti dar vienerius metus? Prašau, nuoširdžiai pasakykite, ką manote apie visą šią mano beprotišką situaciją. Iš anksto ačiū!
 

 Žavi mane tokie žmonės, kurie nebijo rizikuoti, bandyti iš naujo! Jei yra tikrai didelis noras, o dabartiniai mokslai džiaugsmo neteikia, siūlyčiau bandyti. Juk būtų kančia eiti į nemėgiamą darbą. Lietuvių išlaikei tikrai labai gerai, matematikos metinį turi devynetą, jau nemažas kraitis. O per penkis mėnesius galima pasiruošti ir biologijai, ir chemijai, tikrai įmanoma, tik reiktų padirbėti ir nežinau ar savarankiškai pavyktų viską nuo pagrindų, gal reiktų ir mokytojo pagalbos, o gal ir viena susitvarkysi. Man geriausias mokymasis buvo tai užduočių sprendimas, tada tikrai gerai išmoksti, žinoma, norint jas gerai išspręsti, reikia ir teorinių žinių. 

Tai sėkmės ir ryžto tau. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-12-18 20:58:53 | Nuoroda

Žinoma, kad kreipčiausi į korepetitorius. Viso to bėda ne tik ta, ar spėčiau pasiruošti egzaminams, o ir tai, kad manęs visiškai nepalaiko šeima. Jiems daug geriau, kad mokaus ir nesvarbu, kad  nemėgstamą dalyką. Jei man neleis mesti po pusmečio, tada ramiu veidu mesiu po metų, išvažiuosiu į užsienį užsidirbti, kad galėčiau metus pragyventi viena ir turėčiau pinigų korepetitoriams. Jaučiu, kad padariau didelę klaidą ir jos ištaisymas daug kainuos, tikriausiai susipyksiu su visu pasauliu, bet viską padarysiu, kad išpildyčiau svajonę! Tad, gerieji žmonės, gal turite įvairių chemijos, biologijos testų knygučių, literatūros, vadovėlių, konspektų...? Siūlykite, kas ką turite ;)

Žinutė parašyta: 2011-12-19 21:52:57 | Nuoroda
Ironsoldier rašė:

Žinoma, kad kreipčiausi į korepetitorius. Viso to bėda ne tik ta, ar spėčiau pasiruošti egzaminams, o ir tai, kad manęs visiškai nepalaiko šeima. Jiems daug geriau, kad mokaus ir nesvarbu, kad  nemėgstamą dalyką. Jei man neleis mesti po pusmečio, tada ramiu veidu mesiu po metų, išvažiuosiu į užsienį užsidirbti, kad galėčiau metus pragyventi viena ir turėčiau pinigų korepetitoriams. Jaučiu, kad padariau didelę klaidą ir jos ištaisymas daug kainuos, tikriausiai susipyksiu su visu pasauliu, bet viską padarysiu, kad išpildyčiau svajonę! Tad, gerieji žmonės, gal turite įvairių chemijos, biologijos testų knygučių, literatūros, vadovėlių, konspektų...? Siūlykite, kas ką turite ;)

 per 5 mėnesius tai čia laisvai. išvis nemanau, kad verta tau samdyt korepetitorius, jei turi ryžto mokytis. biologiją patarčiau skaityt iš 'biologija prieš egzaminą' knygutės, nes ji pagal programą parašyta.

o tai tu matkės nelaikei? nes tada gi galėtum imt jos egzaminą ir nereiktų tai chemijai ruoštis :)

Žinutė parašyta: 2011-12-20 17:32:13 | Nuoroda

Laikiau ir matematikos egzaminą, bet aš neturiu chemijos pažymio, nes kaip jau rašiau, jos nesimokiau 11-12 kl., štai kur esmė. Jei būčiau turėjus chemiją bent B lygiu, dėl viso šito taip nepergyvenčiau. Jau daug žmonių sakė, kad įmanoma spėti pasiruošti per tokį trumpą laiką, bet visi jie mokės chemiją 11-12 kl., tai tuomet iš tikrųjų vieni juokai, o man... Na bet nieko, gal kaip nors.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-12-20 20:14:15 | Nuoroda

Ironsoldier, tu tikrai esi šaunuolė, dėl to, kad nusprendei mesti tai, kas tavęs nedomina. Tikrai gerbiu tokius žmones. Nepergyvenk manau tikrai suspėsi pasiruošti egzaminams. Patarčiau pirmiausia pasižiūrėti tai, kas buvo praeituose egzaminuose bei tai ką laikant egzaminą turi mokėti:

www.egzaminai.lt/failai/1253_programa_chemijos_2009_09_17.pdf.

Kas dėl chemijos, tai manau geriausiai knygą rinkis iš serijos: į egzaminą - be baimės.

Žinutė parašyta: 2011-12-20 21:20:52 | Nuoroda
newguy rašė:

Ironsoldier, tu tikrai esi šaunuolė, dėl to, kad nusprendei mesti tai, kas tavęs nedomina. Tikrai gerbiu tokius žmones. Nepergyvenk manau tikrai suspėsi pasiruošti egzaminams. Patarčiau pirmiausia pasižiūrėti tai, kas buvo praeituose egzaminuose bei tai ką laikant egzaminą turi mokėti:

www.egzaminai.lt/failai/1253_programa_chemijos_2009_09_17.pdf.

Kas dėl chemijos, tai manau geriausiai knygą rinkis iš serijos: į egzaminą - be baimės.

 newguy, pažiūrėjus į Tavo egzaminus, pasidaro neaišku, kodėl rašai temoje apie medicinos studijas? Gal būsi mano likimo brolis? :) Na visi nepažįstami tik drąsina, tik drąsina, bet kaip būtų gerai, jei kas nors parekomenduotų kokį nors korepetitorių Vilniuje...

Žinutė parašyta: 2011-12-21 22:56:07 | Nuoroda
newguy rašė:

Kas dėl chemijos, tai manau geriausiai knygą rinkis iš serijos: į egzaminą - be baimės.

 'į egzaminą be baimės' nebloga, bet tai ten tik pirmos dvi (berods) programos temos yra aprašytos. šiaip patarčiau Raudonio knygą paskaityt. viskas pakankamai nuosekliai, suprantamai + dar uždavinius spręst neblogai pamoko.

Žinutė parašyta: 2011-12-30 18:10:36 | Nuoroda

Galiu trumpai papasakot savo istoriją.. :) Kad vis tik labai noriu studijuot mediciną ir neklausysiu mamos (:D) apsispręndžiau 11 klasės gale. Mokiausi istoriją A lygiu, iš gamtos mokslų B kursu turėjau fiziką, nelabai į temą :D Bet nuspręndžau, kad reikia ir pakeičiau mokymosi profilį. Per vasarą mokiausi, o 12 klasėj atėjau jau į biologiją ir chemiją. Aišku, mūsų situacijos nesulyginamos, aš turėjau dar visus metus mokykloj. Bet... Per vasarą padirbėjus sugebėjau būt viena geriausių klasėj, niekada problemų neturėjau ir olimpiadose dalyvavau. Vadinasi, jei nori - gali. Aš savo vasaros paaukojau gal mėnesį. Tad per 5 mėnesius tikrai tikrai įmanoma. Pritarsiu jau pasisakiusiam - žaviuosi tokiais žmonėmis :) 

Susitiksim fakultete ;) 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-12-31 16:29:10 | Nuoroda
Ironsoldier rašė:

Kaip manote, ar įmanoma per 5 mėnesius nuo pagrindų pasiruošti chemijos egzaminui? Ir kaip būtų su žiniomis, kurios įgyjamos, atliekant laboratorinius bandymus? Tikriausiai galima išmokti ir popieriuje...  O gal vis dėlto manote, kad geriau mokymuisi paaukoti dar vienerius metus?
 

 Manau, kad visiškai įmanoma. Visiškai. Jeigu į tai žiūri pakankamai rimtai ir yra ryžto, gali pasiekti itin gerų rezultatų;)) Dėl žinių, įgyjamų per laborus galiu pasakyti tik tiek, kad mokykloje mes per visus chemijos mokymosi metus darėme daugiausiai tris laborus ir tai..ten tik papilstymas vos ne 'iš tuščio į kiaurą', taip, kad VISKĄ galima išmokti popieriuje, dėl to tau tegul būna ramu:)

p.s siūlyčiau daugiausia susikoncentruoti ties ankstesnių metų egzais (sprendinėjimu). Tuomet pamatysi, kad ten laabai daug kas kartojasi ir tiesiog suprasi visą sistemą, ką jie iš tavęs nori išpešti pateikdami vienokį ar kitokį klausimą:) Jetau, kaaaip man patiko chemijos egzas..su mielu noru antrąkart būčiau ėjus;D Linkiu, kad ir tau tokios nuotaikos būtų! Sėkmės!

Žinutė parašyta: 2012-01-09 22:29:09 | Nuoroda

 Sveiki 

man dar tik 14metu, atrodo as dar biski per jauna cia registruotis, bet matau, kad cia yra zmoniu kurie tikrai atsakys, todel noreciau paklausti: jau 2-3metus lb noriu veliau studijuoti medicina, su malonumu rasau biologijos kontrolinius, pati domiuosi, netgi bandziau mokytis kaulu pavadinimus  Man idomu kokius dalykus rinkotes stodami i medicina? 

Žinutė parašyta: 2012-01-14 14:07:40 | Nuoroda
saldike rašė:

 Sveiki 

man dar tik 14metu, atrodo as dar biski per jauna cia registruotis, bet matau, kad cia yra zmoniu kurie tikrai atsakys, todel noreciau paklausti: jau 2-3metus lb noriu veliau studijuoti medicina, su malonumu rasau biologijos kontrolinius, pati domiuosi, netgi bandziau mokytis kaulu pavadinimus  Man idomu kokius dalykus rinkotes stodami i medicina? 

 Gal ir tikrai ankstoka dar galvoti :p Bet seip 11 klasei pasiimk Biologija, Matematika, Lietuviu ir Chemija A lygiu  (daugiau nebent jei paciai idomu gali kanors pasiimt A lygiu) , issilaikyk puikiai visus egzus ir galesi studijuot :D

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-02-07 21:19:53 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
saldike rašė:

 Sveiki 

man dar tik 14metu, atrodo as dar biski per jauna cia registruotis, bet matau, kad cia yra zmoniu kurie tikrai atsakys, todel noreciau paklausti: jau 2-3metus lb noriu veliau studijuoti medicina, su malonumu rasau biologijos kontrolinius, pati domiuosi, netgi bandziau mokytis kaulu pavadinimus  Man idomu kokius dalykus rinkotes stodami i medicina? 

 Gal ir tikrai ankstoka dar galvoti :p Bet seip 11 klasei pasiimk Biologija, Matematika, Lietuviu ir Chemija A lygiu  (daugiau nebent jei paciai idomu gali kanors pasiimt A lygiu) , issilaikyk puikiai visus egzus ir galesi studijuot :D

 Dekui labai :)

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-02-07 22:02:35 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
saldike rašė:

 Sveiki 

man dar tik 14metu, atrodo as dar biski per jauna cia registruotis, bet matau, kad cia yra zmoniu kurie tikrai atsakys, todel noreciau paklausti: jau 2-3metus lb noriu veliau studijuoti medicina, su malonumu rasau biologijos kontrolinius, pati domiuosi, netgi bandziau mokytis kaulu pavadinimus  Man idomu kokius dalykus rinkotes stodami i medicina? 

 Gal ir tikrai ankstoka dar galvoti :p Bet seip 11 klasei pasiimk Biologija, Matematika, Lietuviu ir Chemija A lygiu  (daugiau nebent jei paciai idomu gali kanors pasiimt A lygiu) , issilaikyk puikiai visus egzus ir galesi studijuot :D

 ŠEIP????????

Žinutė parašyta: 2012-02-11 15:51:18 | Nuoroda
miausakosuo rašė:
Ighnaz rašė:
saldike rašė:

 Sveiki 

man dar tik 14metu, atrodo as dar biski per jauna cia registruotis, bet matau, kad cia yra zmoniu kurie tikrai atsakys, todel noreciau paklausti: jau 2-3metus lb noriu veliau studijuoti medicina, su malonumu rasau biologijos kontrolinius, pati domiuosi, netgi bandziau mokytis kaulu pavadinimus  Man idomu kokius dalykus rinkotes stodami i medicina? 

 Gal ir tikrai ankstoka dar galvoti :p Bet seip 11 klasei pasiimk Biologija, Matematika, Lietuviu ir Chemija A lygiu  (daugiau nebent jei paciai idomu gali kanors pasiimt A lygiu) , issilaikyk puikiai visus egzus ir galesi studijuot :D

 ŠEIP????????

 Uh ah, siaip

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2012-02-11 17:50:36 | Nuoroda

Sveiki. Esu dešimtokė, ne už kalnų profiliavimas. Galvoju rinktis medicinos kryptį, galbūt mediciną arba kineziterapiją. Tačiau nežinau ar patempsiu tokiu krūviu mokytis, nes esu mikčiojanti.. Tad kaip jūs manot, verta stoti i mediciną ar bandyti kitus, nenorint susigadint sveikatos..?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą