KMU 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-11 15:24:15 | Nuoroda
seirara rašė:

Aiste, o jei nepaslaptiskiek is egzu surinkai ir ar vf studijuoji medicina? kmu ar vu? man tai aktualu,nes pati i medicina nuo vaikystes noriu,bet egzu bijau kaip velnias kryziaus...

 chemijos gavau 61,bio 75, lt 89. labai daug lemia mat.metinis pazymys, as turejau 8A, o jei pvz buciau turejus 9, buciau vf gavus. taigi moku uz moksla VU. Stenkites tureti kuo aukstesni chemijos ir matkes metini, ir laikykite abu egzus, jei kuris nors nepasisektu

Žinutė parašyta: 2010-01-11 20:59:48 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
seirara rašė:

Aiste, o jei nepaslaptiskiek is egzu surinkai ir ar vf studijuoji medicina? kmu ar vu? man tai aktualu,nes pati i medicina nuo vaikystes noriu,bet egzu bijau kaip velnias kryziaus...

 chemijos gavau 61,bio 75, lt 89. labai daug lemia mat.metinis pazymys, as turejau 8A, o jei pvz buciau turejus 9, buciau vf gavus. taigi moku uz moksla VU. Stenkites tureti kuo aukstesni chemijos ir matkes metini, ir laikykite abu egzus, jei kuris nors nepasisektu

 siaubas, kaip apmaudu. Turbūt jei būtum turėjus B lygyje 10, tai į nemokamą įstotum, nes kiek žinau, prie A lygio prideda vieną balą tai 8+1 ,  o B nieko. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-11 22:16:55 | Nuoroda
sanemis rašė:
Aiste18 rašė:
seirara rašė:

Aiste, o jei nepaslaptiskiek is egzu surinkai ir ar vf studijuoji medicina? kmu ar vu? man tai aktualu,nes pati i medicina nuo vaikystes noriu,bet egzu bijau kaip velnias kryziaus...

 chemijos gavau 61,bio 75, lt 89. labai daug lemia mat.metinis pazymys, as turejau 8A, o jei pvz buciau turejus 9, buciau vf gavus. taigi moku uz moksla VU. Stenkites tureti kuo aukstesni chemijos ir matkes metini, ir laikykite abu egzus, jei kuris nors nepasisektu

 siaubas, kaip apmaudu. Turbūt jei būtum turėjus B lygyje 10, tai į nemokamą įstotum, nes kiek žinau, prie A lygio prideda vieną balą tai 8+1 ,  o B nieko. 

kas butu,jei nebutu.... jau nusibodo save grauzti del tu keliu procentu ar per mazo metinio.. kaip yra, taip

Žinutė parašyta: 2010-01-12 20:03:38 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
sanemis rašė:
Aiste18 rašė:
seirara rašė:

Aiste, o jei nepaslaptiskiek is egzu surinkai ir ar vf studijuoji medicina? kmu ar vu? man tai aktualu,nes pati i medicina nuo vaikystes noriu,bet egzu bijau kaip velnias kryziaus...

 chemijos gavau 61,bio 75, lt 89. labai daug lemia mat.metinis pazymys, as turejau 8A, o jei pvz buciau turejus 9, buciau vf gavus. taigi moku uz moksla VU. Stenkites tureti kuo aukstesni chemijos ir matkes metini, ir laikykite abu egzus, jei kuris nors nepasisektu

 siaubas, kaip apmaudu. Turbūt jei būtum turėjus B lygyje 10, tai į nemokamą įstotum, nes kiek žinau, prie A lygio prideda vieną balą tai 8+1 ,  o B nieko. 

kas butu,jei nebutu.... jau nusibodo save grauzti del tu keliu procentu ar per mazo metinio.. kaip yra, taip

 ech, mano situacija buvo ta pati.jei ne nelemtas matematikos 8 A lygiu, o pvz 9 butu buve, uz moksla KMU nemokeciau ir as...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-01-18 19:28:47 | Nuoroda

 Aš irgi žadu stoti į KMU odontologiją arba farmaciją, jei tik egzai, žinoma, pasiseks. ir rašysiu tik vf, nes kaina mano akimis žiūrint yra tikrai labai didelė..

Žinutė parašyta: 2010-01-20 19:08:13 | Nuoroda
PEAS13 rašė:

 Aš irgi žadu stoti į KMU odontologiją arba farmaciją, jei tik egzai, žinoma, pasiseks. ir rašysiu tik vf, nes kaina mano akimis žiūrint yra tikrai labai didelė..

 Aš irgi rašysiu tik vf. :)

Žinutė parašyta: 2010-01-22 14:56:03 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
seirara rašė:

Aiste, o jei nepaslaptiskiek is egzu surinkai ir ar vf studijuoji medicina? kmu ar vu? man tai aktualu,nes pati i medicina nuo vaikystes noriu,bet egzu bijau kaip velnias kryziaus...

 chemijos gavau 61,bio 75, lt 89. labai daug lemia mat.metinis pazymys, as turejau 8A, o jei pvz buciau turejus 9, buciau vf gavus. taigi moku uz moksla VU. Stenkites tureti kuo aukstesni chemijos ir matkes metini, ir laikykite abu egzus, jei kuris nors nepasisektu

 Kaip tik galvoju ar matematika salia chemijos laikyt ar ne.tai dabar biski paskatinai

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-06 12:06:51 | Nuoroda
Peach rašė:

Norėčiau KMU studijuoti visuomenės sveikatą arba BPS, tik šiuo metu labai abejoju ar pavyks....

 Į visuomenės sveikata istotum laisvai su 80 bio, ir ~ 70 kitu egzu (Liet/mat arba liet/chem). Bet kadangi visuomenes sveikata užsima, sveikatos vadyba tad reiktu but labai aktyviam ir megti organizacini darba dirbti tiek vienam, tiek grupese.

Žinutė parašyta: 2010-02-06 19:34:54 | Nuoroda

Aš ir noriu į kineziterapija. Jaučiu busiu retas vaikinas. xD

Žinutė parašyta: 2010-02-06 20:00:30 | Nuoroda

aš tai stosiu i VU arba VDU 4 metus pastudijuosiu biochemija, o tada keliausiu i JAV arba i Japonija studijuoti nano chemijos.

  • Chemija / VBE 79
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-02-17 16:13:54 | Nuoroda

as taip pat noreciau i kinizeterapiuja... gal zinot, ar labai sunku istot? kokiu balu min reikia?

Žinutė parašyta: 2010-02-17 20:36:33 | Nuoroda

as ir noriu i medke bet zinau be sansu... siemet perlaikysiu biologija kad nors i slauga istociau  aisku bet kokiu atveju tik MOKAMA

Žinutė parašyta: 2010-02-18 09:02:25 | Nuoroda

 Į kineziterapiją reikia gana tikrai aukštų balų, mažiausias konkursinis balas į valstybės finansuojamą vietą buvo 18.12 , tad norint ten įstoti reikia egzaminus išlaikyti bent virš 70 procentų. Kadangi pirmą pusmetį ten pats mokinausi (mokomoje vietoje), tad pirmas pusmetis žiauriai nuobodus, visokios edukologijos... Na, bet kiek girdėjau antram pusmetyje bus anatomija, kineziterapijos pagrindai, tad gal kažkas jau padoriau bus. Tačiau kai buvo pokalbis su ketvirtakursiais, jie labai skundėsi, kad KMU kineziterapijoje labai mažai praktikos, o LKKA daugiau.

Dar kažkokia mergina kalbėjo apie slaugą. Na, nenuvertinkit savęs taip, į slaugą mažiausias konkursinis balas į vf vietą buvo 16,86. Turėtum apie 60 išlaikyti lietuvių,  kokį 62 bio ir apie 50 chemiją/matematiką ir įstotum. Taip pat ima metinį pažymį chemijos arba matematikos (to, kurio egzamino nelaikai). Valstybinis egzaminas nėra jau kažkokia kalno viršūnė, tikrai įmanoma pasiruošti, juk nepretenduoji į 90, užtektų ir 60, jeigu nori į slaugą, tad tikrai įmanoma. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-02-18 16:25:09 | Nuoroda

Na va remiantis skaiciavimais  (perlaikysiu biologija) tai stosiu i KU slauga arba Visuomenes sveikata.... bandysiu vf   jei pasiseks bio egzas siemet   nes kitu nepakeisiu pazymiu :

turiu mat.7 lt 8 tai ziuresiu kaip cia man ir kas... 

gaila kad per liga susigadinau gyvenima  (del moklsu 11-12)

Žinutė parašyta: 2010-02-18 20:30:52 | Nuoroda
dolcedija rašė:

Na va remiantis skaiciavimais  (perlaikysiu biologija) tai stosiu i KU slauga arba Visuomenes sveikata.... bandysiu vf   jei pasiseks bio egzas siemet   nes kitu nepakeisiu pazymiu :

turiu mat.7 lt 8 tai ziuresiu kaip cia man ir kas... 

gaila kad per liga susigadinau gyvenima  (del moklsu 11-12)

 O nenorėtum laikyti ir matematikos ar chemijos egzaminą, jis būtų žymiai vertesnis už mokyklinį, kad ir nelabai daug gautum.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-02-19 11:48:06 | Nuoroda

chemija galvojau laikyt bet be sansu  nebent ant durniaus eit laikyt...  bet as isto gausiu 10 % ir tiek dar negausiu...

 

jauciu teks rinktiss KU slauga, visuomenes sveikata arba ergoterapija       o kmu paliksiu savo vaikams

Žinutė parašyta: 2010-02-19 15:25:42 | Nuoroda

kad ir as tokia optimiste buciau

Žinutė parašyta: 2010-02-20 11:43:55 | Nuoroda

Žinutė parašyta: 2010-02-20 16:20:43 | Nuoroda
dolcedija rašė:

chemija galvojau laikyt bet be sansu  nebent ant durniaus eit laikyt...  bet as isto gausiu 10 % ir tiek dar negausiu...

 

jauciu teks rinktiss KU slauga, visuomenes sveikata arba ergoterapija       o kmu paliksiu savo vaikams

 Klausyk. jei esi iš Kauno ir turi noro, galiu tave pamokyti chemijos, nemokamai, nes ir man naudinga bus - pasikartosiu ir pamatysi, kad gausi bent jau kokius 30 tai tikrai. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-02-22 12:33:48 | Nuoroda

vot ne saule esu is klaipeds

 

bet aciu uz gerus norus labai  :)

 

send. prisipirkau susni biologijos knygu uzduociu ir t.t. pradesiu ruostis egzui biologijos nors

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą