STUDIJOS UŽSIENYJE
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-28 11:37:44 | Nuoroda

Sveiki, būsimi studentai, nuuuu, kaip sekasi jum? (: Kuo toliau, tuo labiau manau, kad Lietuvoje nėra perspektyvų. Egzaminai nulems ar liksiu čia, ar išvažiuosiu. Kol jaunas turi nestabdyt ! Bet tik atrodo, kad bus lengva užsieny (: O kaip galvojat jūs? Kursit ateity Lietuvoje? Iš tikrųjų, tai galima gyventi ir čia, nors ir visi varo ant Lietuvos ir bėga iš jos, bet kitur gyvenimas mažai kuo pasikeičia, nebent pinigų atžvilgiu. Bet aš dar savęs nelaikau pinigų ir kapitalizmo auka, aš tik norėčiau gyvent laimingai, išlikti žmogumi, be lietuviško pykčio, nepasitenkinimo, todėl esu ant svarstymų ribos, bet pirmą vietą vis tiek statau užsieniui (;  Pasidalinkit savo nuomone apie ateitį čia ir kitur, nes vieniems čia gerai, kiti Lietuvą pasiryžę iškeisti ir taikytis prie svetimos kultūros. O gal kas 100% stos į užsienį?

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-11-28 12:23:20 | Nuoroda

gal kas gali isdestyt visa plana, pradedant nuo nulio, ka reikia daryt norint istoti i uzsienio univera. :) Taigi 1. Reikia noreti. 2.?

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-11-28 14:40:49 | Nuoroda

Labuka, na as kaip ir rimtai galvoju, taciau vienintelis dalykas, kas dar vercia susimastyti, tai studiju ir pragyvenimo kaina. na studijom yra suteikiama paskola, taciau ne paciam pragyvenimui. taciau jau pasirasiau personal statement ir gabalelis liko isversti. nors kiti zmones jau rugsejo menesi issiunte paraiskas ir jau gavo offerius su salygomis, kurias ivydzius, jie istos. as nezinau ar mano PS yra stiprus, jis lemia mazdaug 60 proc ar tu istosi ar ne. reikia siusti ir 11os klases metinius arba 12 kl pirmo pusmecio, taciau deadlinas yra sausio 15d., o tada dar nebuna isvesti pusmeciai, tai reikia juos nurodyti kaip predicted grades. jeigu gausi offeri, tikriausiai reikes isilaikyti nelengva IELTS anglu kalbos egzamina. zodziu, popierizmo, pinigu ir nervu bus sukista daug :( bet gal del sviesesnes ateities? ;) 

Žinutė parašyta: 2009-11-29 10:49:22 | Nuoroda

Jo, popierizmo ir pinigų daug, bet dabar yra tuos reikalus tvarkančios firmos. Pirmiausiai turbūt reikia išsirinkti į kurios šalie univerą nori stoti:)

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-11-29 13:57:37 | Nuoroda

as konkreciai apie Anglija kalbejau, man geriausiai zinoma agentura kalba.lt . bet ji a) siulo prastai reitinguojamus universitetus b)kiek teko girdeti, nelabai atsakingai dirba savo darba, kaip pvz paciam universitetui nenusiuncia kai kuriu dokumentu,,,

agenturas renkasi tie, kurie nemoka patys uzsipildyti paraisku, tai irgi nieko gero nebyloja

Žinutė parašyta: 2009-11-30 20:02:31 | Nuoroda

bet kiek žinau ne visur IELTS'o reikia :) kitur užtenka tavo pažymio buvau prieš kelias savaites Vilniuje parodoje kurią rengė www.kalba.lt tai ten pasakojo,kad ne visur jo reikia :) reikia tik įrodyti savo anglų kalbos žinias,kiek žinau yra kur užtenkta tik anglų kalbos lygio patikrinimo testo ,ten juokai :) pati laikiausi neseniai :) 

Žinutė parašyta: 2009-11-30 23:50:14 | Nuoroda

vat ir vel kaliegos jus minit kalba.lt , kuri siulo universitetus easanciu reitingu gale (vienas kitas yra padoresnis), tad jie ir nesoksta labai ausktai su savo reikalavimais

Žinutė parašyta: 2009-12-01 11:29:12 | Nuoroda

tu skaityk kas parašyta :) aš sakiau,kad aš buvau parodoje kurią rengė ši atstovybė :) tai nereiškias,kad ji pasakojo apie juos :) buvo iš kiekvieno univero ar kolegijos po atstovą atvažiavę ir tu galėjai prieiti ir pats pasiklausi tai kas tave domina :) ir tikrai nebuvo kaip tu sakai tų mažai žinomų universitetų :) buvo tokių apie kuriuos reiktu pasvajoti dar :) 

Žinutė parašyta: 2009-12-01 20:52:49 | Nuoroda

jeigu kalbi apiee 28 dienos, tai cia nebus pries savaite,

o siaip as gi nesigincyt cia uzsireginau, tad tik pasijuoksiu :D 

Žinutė parašyta: 2009-12-01 20:55:19 | Nuoroda

na cia tas 'pries savaite' is kitos operos, siek tiek

Žinutė parašyta: 2009-12-01 22:53:12 | Nuoroda

aš kalbu apie 18-19 dienomis kur vyko :)  

Žinutė parašyta: 2010-01-16 15:04:45 | Nuoroda

nu vaaa, pati bandysiu stoti!(:

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-01-19 21:03:24 | Nuoroda

Geri yra kalbos.lt universitetai. Svarbu, kad geresni yra už Lietuvos :p Gal jau kas įstojo į užsienio universitetą? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-02 21:10:07 | Nuoroda

Labas labas labas. AS galiu jau pasidalinti ispudziais, kad jau zinau jog istojau i Middlesex universiteta Londone. Na, nera jis toks jau auksto lygio, bet man tinka :) Taigi, liko tik gauti ir issiusti atestata ir jau ieskoti bilietu, kada palikt Lietuvele :P Viso sito moralas tas, jog ieskau draugu ar bendraminciu arba siaip zmoniu, kurie zada stoti i UK, geriausia i Londona, nes: 1. Keliese isgyventi visas bedas ir problemas, su kuriomis susiduri naujoje valstybeje, yra lengviau 2. Ieskau zmoniu, su kuriais galeciau ten nuomotis buta. 3. Ir siaip, juk daug smagiau tureti draugu krastieciu. Taigi, tikiuosi, kad kas nors atsilieps. :))

Žinutė parašyta: 2010-06-02 21:24:13 | Nuoroda

Paprasciausiai turbut yra stoti per UCAS.co.uk ten viskas labai paprasta, seip pats turiu offeri i viena skotijos universiteta, taciau keliausiu ten, nebent jei negausiu vf norimai specialybei lietuvoje :)

Žinutė parašyta: 2010-06-02 21:25:38 | Nuoroda

Sveiki, kas planuojat kitais metais stoti i uk universitetus pasiskaitinekit ucas.com, pats turiu offeri i viena skotijos universiteta, bet keliausiu ten, jei negausiu vf norimai specialybei lietuvoje :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 19:34:41 | Nuoroda

luknei, o tai dabar juk jau per velu stot i UK? As ir pats galvoju kazka ,bet kiek atsimenu cia stojimu laiko riba jau praejo

Kaip tu stot mastai? Ar kitiem metam?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 35
Žinutė parašyta: 2010-07-03 19:41:48 | Nuoroda

Ai jau perskaiciau, kad kitais metais.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 35
Žinutė parašyta: 2010-07-03 19:55:40 | Nuoroda
zooms rašė:

Geri yra kalbos.lt universitetai. Svarbu, kad geresni yra už Lietuvos :p Gal jau kas įstojo į užsienio universitetą? :)

Universitetas universitetui nelygu...kaip tu gali teigt kad geresni.Taip,pasirinkimas didesnis bet nereiskia kad jie visi yra auksto lygio.Vienintelis privalumas tik tas kad daugumoje mokslas yra nemokamas,o ar tu gausi tiek ziniu kiek lietuvoj tai cia dar labai didelis klaustukas.Plius nepamirsk kad viskas angliskai ir manau pradzioj visus rektoriu aiskinimus gali but gana sunku suprast,nu nebent anglu kalboje esi jau labai mandras.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 21:24:31 | Nuoroda

Kalbant apie UK, man atrodo, kad jei dabar pildytumet UCAS anketa, tai butu galima per clearinga stot. Tai reiskia, kad i tas vietas, kurios dar liko neuzimtos. Tad pasirinkimas mazeja ir sansas istoti mazeja. Be to, reiktu greitai viska susitvarkyti: motyvacinis, anglu egzaminas (kurio reikia didziajai daugumai univeru), susipazinimas su sistema, galu gale, pats sprendimas. Cia kazkas sake, kad privalumas tas, kad mokslas nemokamas. Jis dar ir kaip mokamas. Nemokamas tinka kalbant apie kai kurias skandinavijos salis. Bet kalbama, jog ten vadoveliams daug isleidziama.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą