VU informologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-09 18:32:12 | Nuoroda

Sveiki,

pirmasis semestras arteja prie pabaigos o dar nematau kad kas butu sukures tokia tema. Nejaugi niekas negalvoja apie sia specialybe shiemet?

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-04 14:35:38 | Nuoroda

Sveiki, galvoju apie perstojima i sia specialybe, arba galbut kita komfako specialybe, bet si pasirode idomiausia, atrodo perspektyvi. Gal kas nors galetu suteikti daugiau informacijos - pavyzdziui, apie kai kuriuos destomus dalykus (dirbtinis intelektas, mediologija - lygis), perspektyvas baigus, kokios naudos dave,  kokybe ir pan?

Labai lauksiu atsakymo, aciu uz bet kokia informacija!

Žinutė parašyta: 2010-05-10 03:35:51 | Nuoroda

Nagi, aš kaip pirmakursis nieko negaliu papasakot tau rūpimais klausimais. Mediologija rudens semestre prasidės(destytojas girdėjau kirvis), o dirbtinis intelektas išvis toli gražu dar.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-10 08:27:41 | Nuoroda

 O kas dėsto dirbtinį intelektą?

Žinutė parašyta: 2010-05-11 02:40:52 | Nuoroda

Jeigu domėtumeis labiau negu apsimeti, butum senai susiradęs tokią elementarią informaciją internete:

www.kf.vu.lt/lt/abarius

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-11 07:37:34 | Nuoroda

 Na mane domina tik dėstytojas, prieš tai žinojau tik vieną dėstytoją dėstantį MIF'e dirbtinį intelektą, bet atsiliepimai labai neigiami. Dabar žinosiu alternatyvų dėstytoją.

Žinutė parašyta: 2010-05-19 22:45:11 | Nuoroda

 sveiki :)

o kaip su matematika čia kažin? daug? žudanti? ar galima dvyliktoj klasėj tik piešus gėles per pamokas languotuose sąsiuviniuose kaip nors prasisukt? ;D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-20 01:23:38 | Nuoroda

Labas,

matau, kad savi žmonės esam :)) Tai va man mokykloj su matematika buvo tokia situacija: 10tos klases patikrinimą išlaikiau 7netui ir beprotiškai nustebinau mokytoją(gnyda penkis išvedus buvo) :)  Na o vienuoliktoj klasėj pasirinkau B lygi ir nieko daugiau neveikiau tik piešiau į sasiuvinio galą :)

Tai va įstojau į informologiją ir atėjęs į pirmas matiekos paskaitas pamačiau, kad visiškai nieko nesuprantu, tai puoliau melstis dievo, kad tik išlaikyčiau. Maldos užimdavo daug laiko, tai i matiekos paskaitas taip ir nebevaikščiojau :) Atėjūs egzo dienai atsisėdau prie gudrios grupiokes ir nusirašiau 8netui. Bučiau daugiau gal net gavęs, bet kad labai tyngėjau laukt kol grupiokė išpręs likusius du (iš penkių) uždavinius. Nu mano tikslas buvo gaut penketą, tj galvojau nėr ko plešytis.

Taigi, manau, kad atsakiau į tavo klausimą apie sudetingumą :) Prikolas buvo kai dėstytojas tik profilaktiškai, besišypdamas pasakydavo, kad dirbtume savarankiškai ir nekreipdavo dėmesio, kad aplinkui sambruzdis.

P.S.Visi informologai šiemet išlaikė matiekos egzą. Tuo tarpu, tarp verslo informacijos vadybos studentų(tų aceit gudresnių, didesniu konkursiniu balu, pasitaikė neišlaikiusių. Visada žinojau, kad debilų armija ten susirinkus :))

P.P.S Suprantu, kad galėjau ir trumpai pasakyt, kad nieko sunkaus su ta matieka nebuvo, bet nenorėjau, kad netyčia pagalvotum jog galbūt aš apsimetinėju kaip viskas buvo lengva o iš tikro esu knygų žiurkė.Neneigsiu, pasitaiko tokių, bet aš tai durnelis,  for real :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-20 18:59:16 | Nuoroda
ka_tu_kaip_tu rašė:

Labas,

matau, kad savi žmonės esam :)) Tai va man mokykloj su matematika buvo tokia situacija: 10tos klases patikrinimą išlaikiau 7netui ir beprotiškai nustebinau mokytoją(gnyda penkis išvedus buvo) :)  Na o vienuoliktoj klasėj pasirinkau B lygi ir nieko daugiau neveikiau tik piešiau į sasiuvinio galą :)

Tai va įstojau į informologiją ir atėjęs į pirmas matiekos paskaitas pamačiau, kad visiškai nieko nesuprantu, tai puoliau melstis dievo, kad tik išlaikyčiau. Maldos užimdavo daug laiko, tai i matiekos paskaitas taip ir nebevaikščiojau :) Atėjūs egzo dienai atsisėdau prie gudrios grupiokes ir nusirašiau 8netui. Bučiau daugiau gal net gavęs, bet kad labai tyngėjau laukt kol grupiokė išpręs likusius du (iš penkių) uždavinius. Nu mano tikslas buvo gaut penketą, tj galvojau nėr ko plešytis.

Taigi, manau, kad atsakiau į tavo klausimą apie sudetingumą :) Prikolas buvo kai dėstytojas tik profilaktiškai, besišypdamas pasakydavo, kad dirbtume savarankiškai ir nekreipdavo dėmesio, kad aplinkui sambruzdis.

P.S.Visi informologai šiemet išlaikė matiekos egzą. Tuo tarpu, tarp verslo informacijos vadybos studentų(tų aceit gudresnių, didesniu konkursiniu balu, pasitaikė neišlaikiusių. Visada žinojau, kad debilų armija ten susirinkus :))

P.P.S Suprantu, kad galėjau ir trumpai pasakyt, kad nieko sunkaus su ta matieka nebuvo, bet nenorėjau, kad netyčia pagalvotum jog galbūt aš apsimetinėju kaip viskas buvo lengva o iš tikro esu knygų žiurkė.Neneigsiu, pasitaiko tokių, bet aš tai durnelis,  for real :)

 ooo ačiū tau, po tokių žinių saulėlydis už lango pasidarė ryškesnis :D

o kaip su kitais dalykais? daug tokių, kurie priklausantiems grupei "labiau humanitaras negu šiaip normalus žmogus" būtų sunkiai įveikiami? ar viskas įveikiama, tik reik prie gudročių sėdėt? :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-20 19:05:33 | Nuoroda

Sveiki, gal kas nepatingetumete ir atsakytimete i kleta klausimu  mano anketoje. Cia del mokslu labai reikia , o respondentu truksta. Aciu labai.  www.manoapklausa.lt/apklausa/221908532/

Žinutė parašyta: 2010-05-21 02:32:04 | Nuoroda

Na aš humanitarus laikau normaliais žmonėm, bet supratau tavo klausimą :) Tai galėčiau atsakyt, kad ne :) Dėl nusirašinėjimo tai tik matematikos dėstytojas toliaravo :)) kiti buvo griežtesni šiuo atžvilgiu, tačiau kiti dalykai negąsdino :) Antram semestre prasidejo tokia ale informatika(pamiršau dabar dalyko tikslų pavadinimą, mes vadinam Pranaičiu- dėstytojo garbei) tai ten panos vietom sukiau gaudosi :) Na dar makro ekonomika kaikuriems sunku, bet aš kažkaip iš bendro išprusimo vartausi dar(i paskaitas nevaikštau) :) Manau, kad pirmam kurse gąsdinančių dalykų nėra :) Na nebent mane gąsdina Anglų kalba. Bijau, kad gali neprileist prie egzamino :) Aišku čia dėl to aš pats kaltas :) Dėstytoja labai bjauri, tai nevaikščiojau i paskaitas :) Tai va dabar sežiu prie pc, liko kelios valandos prezentacijai paruošt :) Jeigu neparuošiu, tai tau įstojus susitiksim kitamet anglų paskaitosse :D

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-22 11:40:54 | Nuoroda

Kam sunku studijuoti informologiją, tai meskit akmenį į mane. Perspektyvų aišku yra, bet jos toli toli ateityje.  Dėstytojų kirvių tikrai nėra ir nebus. O mediologija - tai tik skambus pavadinimas, o šiaip dar tik eksperimentinis dalykas, vnz palaida bala.

Žinutė parašyta: 2010-05-22 12:10:31 | Nuoroda

Pasirodyk "belekuriuo" atveju nusitaikysiu :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 19:28:18 | Nuoroda

 skamba džiugiai visai tada 

gal yra dar kokių dalykėlių, kuriuos reikėtų žinot, pritraukiančių/atbaidančių prie/nuo stojimo čia? :) 

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-23 20:17:53 | Nuoroda

Net nežinau žinok ką tau papasakot daugiau:) Geriau būtų, kad klaustum kas idomu, galėčiau atsakyt :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:35:28 | Nuoroda

 pats kodėl čia stojai, ko tikėjaisi ir ko dabar jau nebesitiki? ;D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-23 23:02:08 | Nuoroda

Stojau todėl, kad realiai neturejau kur stot be matematikos :D Mokykloj turėjau tris megstamus dalykus - anglų, lt ir istoriją ir nebuvo kur deėis :) Nenorėjau į kokias nors filologijas ar panašei. Tai atradau(tiksliau pasakė klasiokas) informologiją :) Nesidomėjau nei dėstomais dalykais, nei dar kuom nors(na gal aprašymą perskaičiau - patiko) :) Realiai norėjau įstot i VU :) Iš esmės nesitikėjau nieko :) Galbūt dėl to, kad mano tokia natūra, chill outas :D Taip ir užrašėm trys klasiokai šitą specialybę pirmu numeriu :) Tai geriausias draugas išoko i anglų filologiją, aš i su klasioke čia :) Nu ir va gyvenam :) Prileido vis dėl to prie egzo anglų dėstytoja, poryt egzas :) Žėsim kas kaip :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-24 00:11:20 | Nuoroda

ee, as irgi visai svarstau stot cia.

Bet va, ar galit kas nors man paprastai ir zmoniskai paaiskinti, kokie vis delto yra esminiai skirtumai tarp informologijos ir viv?

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-05-24 04:23:17 | Nuoroda

Sveikas,

du esminiai skirtumai yra :

  1. VIV konkursinis balas kaip taisyklė visada aukštesnis.
  2. VIV labiau orentuota į verslą negu Informologija.

Toliau jau reiktų lygint dalykų sandus. Iš esmės pirmuose kursuose paskaitos vyksta tos pačios, poto prasideda idomybės. Labai tyngiu dabar užsiimt programų lyginimu, todėl palieku nuorodas, jeigu labai idomu, palyginsi pats :)

Verslo informacijos vadybos programa:

www.kf.vu.lt/uploads/docs/Studiju%20programos/2009_Verslo%20informacijos%20vadyba_BN.doc

Informologijos programa:

www.kf.vu.lt/uploads/docs/Studiju%20programos/2009_Informologija_B.doc

 

Žiurėkis kokie dalykai atrodo idomesni ir tada jau stok :) Neturėtum nusivilti :) Beto, pirmais semestrais nėra sunku perstoti iš vienos specialybės į kitą :)

Sekmes

 

P.S. Bučiau "davęs per ausis" už tai, kad tyngi naudotis paieška forume, bet ji čia tokia apgailėtina, kad man nieko neliko tik surast topika, kur lyginamos šios dvi studijų programos:

www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/23091/1

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:35:41 | Nuoroda

 o kiek iš egzaminų +/- reik surinkt, kad taip į vf? :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą