Apie taikomaja matematika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-21 11:15:01 | Nuoroda

puiku laukiu savo naujos fuksės :D beje būsiu mmt kuratorė :D 

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:48:39 | Nuoroda

 Studijuosiu jau trečius metus KTU ir jei reikėtų rinktis, tai rinkčiausi ir vėl Taikomosios matematikos programą KTU su geriausia galimybe derinti matematikos ir informatikos mokslo šakas. KTU informatikos fakultetas yra geriausias Lietuvoje. Taikomosios matematikos studentai turi glaudžius ryšius su informatikos fakultetu. Matematikos dėstytojai yra puikūs, sukalbami, pasiruošę konsultuoti studentus. Man atrodo, kad kažkas kalbėjo iš nuogirdų ir nežinojo tikrosios situacijos. VU irgi puikus universitetas, bet prieš du metus parašiau KTU. Priežastis galėčiau tik privačiai paaiškinti. Sėkmės visiems matematikams. :) KTU taikomosios matematikos studentai gali rinktis iš 4 specializacijų: Taikomoji matematika (duomenų analizės matematiniai metodai ar verslo sistemų matematinis modeliavimas), Taikomoji matematika + ekonomika, Taikomoji matematika + informatika. 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:54:52 | Nuoroda

 Taip pat matematikams KTU niekur lakstyti nereikia. Visos paskaitos vyksta studentų gatvėje, pastatai yra vienas šalia kito. :) Laksto tik tie, kurių fakultetai yra laisvėje. Būsimieji KTU matematikai neturėtų dėl to nerimauti. ;) Taigi, tai buvo trumpa info apie mano universitetą. ;)

Žinutė parašyta: 2013-12-08 12:56:59 | Nuoroda

Sveiki gal galite kas zinote man tiksliai atrasyti,ar cia yra tikrai universitetas ar as galiu cia mokytis? aciukas.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą