Vaistai, papildai ir t.t
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-17 19:16:18 | Nuoroda

Sveiki, iki egzaminų liko mažiau nei pusmetis, krūviai nežmoniški... Mano smegenys jau perkaito ir jaučiu, kad įtemtai mokytis galiu vos valandą be pertraukos!!! O jei save spaudžiu, vis tiek nieko neišmokstu, o ir galvą pradeda skaudėt.   Gal vartojate kokius vaistus ar papildus smegenų veiklai ir atminčiai gerinti? Kokius patartumėt? 

Ačiū :)

Žinutė parašyta: 2010-01-17 19:37:28 | Nuoroda

baikit jūs verkt, man jau net atsibodo skaityt "liko tik pusmetis, nebegaliu, mirštu.." . niekas nemirė. nemirsim ir šių metų abiturientai.

Žinutė parašyta: 2010-01-17 22:03:59 | Nuoroda

 žinau, kad prieš egzaminą negalim gerti valerijono, nes jis truputį blokuoja atmintį.

Valgyk šokolado daug

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-18 12:49:01 | Nuoroda

 nesijaudinkit del tu egzaminu ;D Jei moketes, tai tikrai islaikysit, kalti tikrai nepatariu, nes tada viena zodi pamirsti ir jau nezinai kaip suformuluoti visa sakini.. Atsimenu ir mes praeitais metais jaudindavomes pries egzus, bet tai tik pries, o ne pusmeciui iki jo likus, tai nesveika ;D o is tiesu, labai gerai padeda juodasis sokoladas, valgyk jo kuo daugiau))  o egzaminai nera tokie sunkus kaip atrodo, tiesiog apima 11-12 klases zinias. Tad viskas bus ok))

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-01-18 15:50:36 | Nuoroda

Mokykis su pertraukom ir atsiminsi daugiau ir nepersitempsi. Kaip išvis galima mokytis be pertrauku nesuprantu :D Man tai neįmanoma :D
Svarbiausia nepersitempt ir daryt viską su protu!  

Žinutė parašyta: 2010-01-18 16:09:24 | Nuoroda

Na su tuo sokoladu tai nzn, daug valgant i kuna eina;D dabar geriu neurozan vitaminus

Žinutė parašyta: 2010-01-18 16:46:31 | Nuoroda

Vaje kokie mes jautrūs

Nesinervink taip. Na, manau,kad vaistus jau reikia gerti tik kai visai blogai... O šiaip tai ne pasaulio pabaiga;)

Aš geriu sedativ pc ar kažkokius panašius ir magnio berods tabletes, bet jau tada,kai būnu nemiegojus ar pan... Nors pastebėjau,kad pirmus kartus padėjo, ten vos ne kaip ant sparnų, lyg po atostogų grįžus :D O paskui....na, gal šiek tiek.
Daug miegokit. Geriau nebūna :)

Žinutė parašyta: 2010-01-18 16:46:32 | Nuoroda

Vaje kokie mes jautrūs

Nesinervink taip. Na, manau,kad vaistus jau reikia gerti tik kai visai blogai... O šiaip tai ne pasaulio pabaiga;)

Aš geriu sedativ pc ar kažkokius panašius ir magnio berods tabletes, bet jau tada,kai būnu nemiegojus ar pan... Nors pastebėjau,kad pirmus kartus padėjo, ten vos ne kaip ant sparnų, lyg po atostogų grįžus :D O paskui....na, gal šiek tiek.
Daug miegokit. Geriau nebūna :)

Žinutė parašyta: 2010-01-18 17:25:14 | Nuoroda

as tai geriu Neurozan, man tai padeda :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-01-18 18:56:10 | Nuoroda

mes nejautrus mes norim daug ir greitai sutalpinti info i savo galva;D

Žinutė parašyta: 2014-08-27 13:10:05 | Nuoroda

Aš tai pirkau vitaminus iš www.vaistine.lt/Vitaminai_ir_maisto_papildai/CatalogStore.aspx?CatID=PL_630 Čia vitaminai geromis kainomis ir pristatė labai greit ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą