Eksternu 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-18 22:24:32 | Nuoroda

Sveiki forumiečiai.Šiemet ketinu persilaikyti du egzaminus į valstybinius...Tad turiu truputį klausimėlių dėl egzamino laikymo eksternu.Visų pirmą tai kiek žinau tai į bazinę mokyklą reikia nunešti paraišką iki kovo 5 d. bet...bet...Ši paraiška duodama laikyti egzaminą pagrindinės sesijos metu, tačiau ar galima paraišką pateikti vėliau ir egzaminą laikyti pakartotinės sesijos metu?

Na o antra tai man įdomu ar būtinas tas atestatas, kai pateikinėji paraišką?Nes pas mane jis dar realiai neatspausdintas ;DD

 

 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-01-19 11:21:43 | Nuoroda

Labas.Taip,iki kovo 5d. pateikti galima pagrindinei sesijai,o iki kovo vidurio (man rodos,kad iki 15d.) - pakartotinei. Atestato tai reikia,bet geriau nueik i www.nec.lt ir ten bus parašyta ką būtinai reikia turėti.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-01-19 17:58:11 | Nuoroda

 Atestatas tikrai būtina, taip, galima ir per pakartotinę sesiją laikyti. Bet Kauno mieste dar nepaskelbta bazinė mokykla.... 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-19 19:58:18 | Nuoroda

Paskelbta,aš bent jau radau nec.lt

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-01-19 20:44:40 | Nuoroda

 gali duoti nuorodą? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-19 23:05:26 | Nuoroda

O per kiek laiko mokykloje padaro tą atestatą?;/

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-01-20 09:31:29 | Nuoroda
bartezas16 rašė:

O per kiek laiko mokykloje padaro tą atestatą?;/

 Manau jis jau išspausdintas kai baigei mokyklą, todėl turėtum nueiti į savo seną mokyklą ir atsiimti. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-01-20 17:19:16 | Nuoroda
sanemis rašė:

 gali duoti nuorodą? 

www.egzaminai.lt/failai/bazines.php

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-04-19 17:45:16 | Nuoroda

O kai uzsiregistruoji tai jau ir viskas daugiau nieko nereikia tik laukti datos ir eiti i egzamina?

Žinutė parašyta: 2010-04-19 22:17:30 | Nuoroda
Canife rašė:

O kai uzsiregistruoji tai jau ir viskas daugiau nieko nereikia tik laukti datos ir eiti i egzamina?

 Mums sakė prieš egzamino dieną nueiti į bazinę mokyklą ir pažiūrėti kur vyks egzaminas. Jei čia pat, tai viskas aišku, o jei ne, tai reiks vis tiek ateiti prie bazinės mokyklos ir lydintis mokytojas nuves iki egzamino, tik tada reiktų anksčiau ateiti. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą