Paspėliokim, koks autorių trejetukas bus 2010 lietuvių egzamine?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-08 17:20:16 | Nuoroda

Na tikrai nėra jokio kriterijaus,kad kai koks minėjimas dėtų tą autorių, esu rami dėl to

Žinutė parašyta: 2010-02-08 17:25:05 | Nuoroda
Cinike rašė:

Na jis buvo ir 2008. reiskias du metai is eiles, nu galbut ir nedes, bet atmest to nereiktu :) 

 gali būti, kad paims tyčia ir idės

Žinutė parašyta: 2010-02-08 17:39:28 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Cinike rašė:

Na jis buvo ir 2008. reiskias du metai is eiles, nu galbut ir nedes, bet atmest to nereiktu :) 

 gali būti, kad paims tyčia ir idės

 Gali būti kad visiems idės tuščia popieriaus lapą ir sakys interpretuokit.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-02-08 17:45:26 | Nuoroda

pesimistas ziuriu

Žinutė parašyta: 2010-02-08 18:00:36 | Nuoroda

ne, tiesiog kvaila tema gan, jo? :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-02-08 19:24:19 | Nuoroda
bambukaz rašė:

ne, tiesiog kvaila tema gan, jo? :D

 tema, kaip tema.. nieko cia kvailo, juk vis geriau paskaityt visu nuomones,apie tai kas musu visu neisvengiamai laukia

Žinutė parašyta: 2010-02-08 20:07:51 | Nuoroda
Kristinita rašė:

Tikiu, kad bus Škėma, nes lapkričio 29-ąją jam sukako 100 metų. Dar manau, kad bus Savickis :)

 Sukakas dar 100. :)

kaip tik šnd baigiau skaityt. Nežinau, kas turėtų būt, kad pasirinkčiau analizuot Škėma .

Žinutė parašyta: 2010-02-08 20:31:50 | Nuoroda
Smeterling rašė:
bambukaz rašė:

ne, tiesiog kvaila tema gan, jo? :D

 tema, kaip tema.. nieko cia kvailo, juk vis geriau paskaityt visu nuomones,apie tai kas musu visu neisvengiamai laukia

 o kvailumas tame, kokia to prasmė spėlioti? :) vistiek, kad ir atspėsit kelis, jūs nežinosit ar tie bus egzamine, ir vistiek gausit ruoštis pagal egzamino programą :D

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-02-08 20:45:48 | Nuoroda
bambukaz rašė:
Smeterling rašė:
bambukaz rašė:

ne, tiesiog kvaila tema gan, jo? :D

 tema, kaip tema.. nieko cia kvailo, juk vis geriau paskaityt visu nuomones,apie tai kas musu visu neisvengiamai laukia

 o kvailumas tame, kokia to prasmė spėlioti? :) vistiek, kad ir atspėsit kelis, jūs nežinosit ar tie bus egzamine, ir vistiek gausit ruoštis pagal egzamino programą :D

 tai isvada tokia , kad reikia ruostis viska, mokytis apie kiekviena autoriu

Žinutė parašyta: 2010-02-17 15:38:03 | Nuoroda

Žadu visiškai nesimokyt poetų, bet daug dėmesio skirti prozos ir dramos kūriniams. Kaip manot, ar galiu nuo to nukentėti? Juk turbūt nėra galimybės, kad bus trys eilėraščiai ir jokios dramos ar ištraukos? :D 

Žinutė parašyta: 2010-02-19 23:44:48 | Nuoroda
Egypt rašė:

Žadu visiškai nesimokyt poetų, bet daug dėmesio skirti prozos ir dramos kūriniams. Kaip manot, ar galiu nuo to nukentėti? Juk turbūt nėra galimybės, kad bus trys eilėraščiai ir jokios dramos ar ištraukos? :D 

 Tai netgi nerealu, kad duotu visus tris eilerascius... visuose egzaminuose buna prozos kurinys vienas eilerastis ir drama :) , ash poetu tai pat neismokinsiu ... tebeinu pas korepetitoriu, liepe net negu nekist prie poezijos :) nu cia kiekvieno reikalo, bet tavo pasirinkima laikau protingu :) 

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-02-21 11:36:27 | Nuoroda

Ačiū :) sutaupysiu daug laiko ir galėsiu daugiau dėmesio skirti prozai ir dramai :) 

Žinutė parašyta: 2010-02-21 14:12:13 | Nuoroda
bambukaz rašė:
Smeterling rašė:
Cinike rašė:

Na jis buvo ir 2008. reiskias du metai is eiles, nu galbut ir nedes, bet atmest to nereiktu :) 

 gali būti, kad paims tyčia ir idės

 Gali būti kad visiems idės tuščia popieriaus lapą ir sakys interpretuokit.

 Visai neblogai būtų.. :D

Žinutė parašyta: 2010-03-07 15:05:15 | Nuoroda

O kur galima rast visus autorius, kurių galima tikėtis egzamine?

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-08 17:24:53 | Nuoroda

Spėsiu: "Mažvydas", "Balta drobulė" ir dar koks nors mažai žinomas autorius :D

Žinutė parašyta: 2010-03-12 21:18:25 | Nuoroda

O ką manot apie samproavimo temas? :)

Žinutė parašyta: 2010-03-13 20:48:20 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

O ką manot apie samproavimo temas? :)

Aš irgi nusprendžiau samprotaujamą rašyt. Labai sunku nuspėt. Nėra nieko konkretaus. Kaip tu ruošies? :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-13 22:46:18 | Nuoroda

Aš taip pat samprotaujamajį rašysių :) bus paprasčiau turiu knygutę nusipirkus kur parašyta kaip rašyt jį ir pavyzdžiai tai galėsiu susikaupti istorijos egzaminui, kuris man svarbiausias :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 13:02:14 | Nuoroda

na aš sakiau stengsiuos protingas knygas skaityt :D bet kad nė nežinau,kokios gi jos:) Šiaip du nuostabūs kūriniai, kurie tinka labai daug kur samprotavime kaip kontekstai- ''Mažasis princas'' ir ''Odisėja'' , tai sakiau,prieš egzaminą gerai pakartosiu viską iš jų:) na,dar sąsiuvinio gale mokytoja sakė nusibraižyt lentelę,kur susirašyti įvarias samprotavimo temas ir šalia tai temai tinkamus kontekstus vis rašyti,kai tik ką perskaitai ir pan., bet man ten kažkaip nesiseka jos pildyt labai kruopščiai   

O kaip jūs ruošiatės? Ir kaip manot,kokios gali būti temos šįmet?:)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 17:23:45 | Nuoroda

Mnau samprotavimo temos bus susijusios su žmogumi ir visuomenės nuomonės ir panašiai... man mokytoja paterė visada įsiminti šias taisykles: pasibraukti temoje svarbiausius žodžius ir juos gražiai įpinti į pastraipas ir atsiminti, kad visada turi būti parašytos kultūrinės/istorinės aplinkybės, socialinės ir asmenine nuomonė pačioje pabaigoje :) ką jūs manote apie šiuos patarimus?

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą