Užsienis vs. Lietuva
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-06 15:21:42 | Nuoroda

Sveiki,

Įdomu būtų sužinoti jūsų nuomonę, pamąstymus, atsiliepimus ar palyginimus dėl mokslų Lietuvos ir užsienio universitetuose. Jų pliusus ir minusus. Pats dabar galvoju apie stojimą į užsienio universitetą, multimedijos bakalauro studijas.

Šarūnas.

  • Biologija / VBE 7
  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 6
  • Matematika / VBE 6
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-02-16 10:52:49 | Nuoroda

Atrodo, jog tokia temą jau esu mačiusi šiame forume, bet ką gi...

Aš vienareikšmiškai tik už užsienį. Nekokia iš manęs patriotė :]  Tačiau labai daug kas priklauso nuo pačio žmogaus siekių. Pvz. jeigu jis tenori gauti aukštojo moklso diplomą, tuomet, manau, net neverta "kišti" pinigus ir jėgas į mokslą užsienyje. Ne paslaptis ir ne naujiena, jog Lietuvoje mokslo lygis yra labai menkas. Galima sakyti, jog tik Lietuvoje studentai gauna 20 procentų reikiamos ir 80 procentų nereikalingos informacijos. Ir deja, tik keli procentai iš viso moka ją panaudoti praktiškai. :] O jau ką kalbėti, jog šiais laikais tas gautas popieriukas yra nieko vertas... Kiek daug baigusiųjų aukštąjį mokslą stovi darbo biržos eilėse... ar dirba absoliučiai ne pagal įgytą profesiją. Asmenys, baigę užsienio universitetus visada bus pirmoje eilėje ir visa galva aukščiau už lietuvius, studijuojančius Lietuvoje. Taip buvo, yra ir bus. Bet neatmenu ir tokios galimybės, jog jeigu iš tiesų "lendi" į tą sferą, kuri tau patinka, kad ir Lietuvoje, ir nuoširdžiai daug dirbi ir nori kažko pasiekti- pasieksi :]]

Žinutė parašyta: 2010-03-11 22:25:48 | Nuoroda

Ann, iš tavo monologo galima suprasti, kad užsienis tiesiog laukia ištiestomis rankomis, kad mokslas ten toks geeeeras, ir baigus jį tikrai turėsi darbą ir BŪTINAI pagal specialybę.  

 

Žinutė parašyta: 2010-03-18 14:17:29 | Nuoroda

Noirdesir, zinoma, galbut beskaitant taip ir atrode :]

Taciau taip, ne visada. Vien uzsienio galimoms perspektyvoms nepakanka.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą