Psichologija. Kur? Kodėl?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:26:59 | Nuoroda
Psicheli rašė:
Ervy rašė:
Psicheli rašė:

Kaip manot, istosiu su savo balais i nemokama mru? Antra rasiau vdu.

 na dar nuo anglu metinio priklauso.

 metinis irgi neįspūdingas, 8.

 Nesijaudink, į MRU tikrai turėtum įstot. 

  • Istorija / VBE 39
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:48:28 | Nuoroda

Na...laikau špygas, kad su savo balais sugebėčiau patekt į vdu nemokamą...Tikiuosi, kad dar anglų patemps į viršų. Nes rašysiu pirmu numeriu psi į vdu.O kur daugiau...nesugalvojus :D

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-07-08 01:27:31 | Nuoroda
Slite rašė:

Na...laikau špygas, kad su savo balais sugebėčiau patekt į vdu nemokamą...Tikiuosi, kad dar anglų patemps į viršų. Nes rašysiu pirmu numeriu psi į vdu.O kur daugiau...nesugalvojus :D

 o tu pries suzinant rezultatus galvojai i vdu stot?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 06:21:24 | Nuoroda
Slite rašė:

Na...laikau špygas, kad su savo balais sugebėčiau patekt į vdu nemokamą...Tikiuosi, kad dar anglų patemps į viršų. Nes rašysiu pirmu numeriu psi į vdu.O kur daugiau...nesugalvojus :D

 Hei, stosiu su tokiais pačiais balais galima sakyt :D (tik pas mane istorija 67) :) ir pati tikiuosi, kad anglų patemps ir įstosiu ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-10 09:51:35 | Nuoroda

 Įstosit net jei ir anglų nepatemps. : )

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-10 10:31:08 | Nuoroda
Psicheli rašė:

Kaip manot, istosiu su savo balais i nemokama mru? Antra rasiau vdu.

 Na jei ir anglų bus panašiai kaip ir lietuvių, tada labai tikėtina. Mano matiekos egzamino rezultatas buvo daugiau nei per puse prastesnis nei tavo, bet sugebėjau įstot, tačiau į mokamą :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 00:12:31 | Nuoroda

Pagal praitus metus turėčiau įstoti, o kaip bus šiemet - pamatysim :) (dabar tik pradėjau mėtysis ar kultūros vadybą pirmą ar psichologiją) 

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-10-22 19:57:07 | Nuoroda

Sveiki, nors esu dar moksleive taciau galvoju apie studijas. Noriu buti neurologe. Gal kas zinote kokiu egzaminu reiketu tokiai profesijai? Ir gal kas gali patarti kur butu geriau stoti kaune?

Žinutė parašyta: 2012-10-22 20:46:04 | Nuoroda
pavojus101 rašė:

Sveiki, nors esu dar moksleive taciau galvoju apie studijas. Noriu buti neurologe. Gal kas zinote kokiu egzaminu reiketu tokiai profesijai? Ir gal kas gali patarti kur butu geriau stoti kaune?

 Visu pirma tai turėtum baigti bendrąsias medicinos studijas kurios trunka 6 metus. Į medicina stojant reikia egzaminu tokių: Biologijos, lietuviu, chemija arba matematika ir metinis pažymys kurio egzamino nelaikai chemija arba matematika. Neurologija kaip sritį galima pasirinkti tik po 7 metų studijų ir tai ten vyksta konkursas labai didelis tad nesi tikras ar būtent ten ir įstosi. Net bent dar galima užsienį bandyti. :)

Žinutė parašyta: 2012-10-22 21:54:54 | Nuoroda

O kur geriau stoti mokytis medicinos kaune?

Žinutė parašyta: 2012-10-25 13:06:18 | Nuoroda

Lietuvoje išvis studijuoti medicina yra  tik du universitetai Vilniaus universitetas ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas kuris yra Kaune. :)

Žinutė parašyta: 2013-01-09 16:25:41 | Nuoroda

Sveiki visi,

Simet esu viso labo vienuoliktoke, taciau baigusi dvylika klasiu galvoju apie psichologija arba psichiatrija. Noreciau pasiklausti apie psichiatrija. Man reikia imti vientisasias medicinos studijos, o poto jas baigus galimas psichiatrijos pasinkimas? Ar labai nelengva patekti studijuoti medicina?

Žinutė parašyta: 2013-01-11 18:02:53 | Nuoroda
Baroque rašė:

Sveiki visi,

Simet esu viso labo vienuoliktoke, taciau baigusi dvylika klasiu galvoju apie psichologija arba psichiatrija. Noreciau pasiklausti apie psichiatrija. Man reikia imti vientisasias medicinos studijos, o poto jas baigus galimas psichiatrijos pasinkimas? Ar labai nelengva patekti studijuoti medicina?

 Taip reikėtų stoti į mediciną ir baigti 6 metus trunkančias studijas + 1 metai internatūros, bet ir tai nesate garantuota jog gausite psichiatrijos rezidentura, bet jei ir gautumėte dar + 4 metai studijų, išvis 10 metų mokytis iki norimos specialybės. Na tas sunkumas žiūrint pagal ką matuojamas šiuo metu medicina yra viena iš populiariausių studijų krypčių ir konkursinis balas yra aukštas ir egzaminus reikia išlaikyti tikrai puikiai. Tai va nuo egzaminų rezultatų priklauso tas sunkumas įstoti, kuo aukštesnis konkursinis balas tuo užtikrinčiau. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą