MIF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-27 16:43:21 | Nuoroda

Taigi, turiu svajonę studijuoti Mif'e. Gal kas galit ką patart? Būtų šaunu sulaukti tiek gerų tiek blogų atsiliepimų iš tų kas jau ten studijuoja ar zada stot.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-02-27 17:13:54 | Nuoroda

Jei labai gerai pavyks egzamimus išlaikyt tai bandysiu stoti į finansų ir draudimo matematiką mif. O į kurią specialybę tu planuoji stoti?

Žinutė parašyta: 2010-02-27 17:41:02 | Nuoroda

Ekonometrija, nes galvoju kad į fdm man mazai šansų

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-02-27 18:12:08 | Nuoroda
Sandra1 rašė:

Taigi, turiu svajonę studijuoti Mif'e. Gal kas galit ką patart? Būtų šaunu sulaukti tiek gerų tiek blogų atsiliepimų iš tų kas jau ten studijuoja ar zada stot.

 laba :) studijuoju mif'e pirmus metus ir kol kas nesigailiu :) pliusiukas mif'ui

Žinutė parašyta: 2010-02-27 18:17:12 | Nuoroda

syptsypt  kokia specialybę studijuoji? kokiu balu įstojai?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-02-28 16:47:51 | Nuoroda

syptsypt gal pažįsti studijuojančių finansu ir draudimo matematiką  nes šitoj svetainej nelabai tokiu randu) ir galėtum atsiųst pvz jų skype ar pan.

Žinutė parašyta: 2010-02-28 20:14:45 | Nuoroda
Sandra1 rašė:

syptsypt  kokia specialybę studijuoji? kokiu balu įstojai?

 MIM (matematikos ir informatikos mokymą) įstojau su 18.76

Žinutė parašyta: 2010-02-28 20:17:58 | Nuoroda
aurete rašė:

syptsypt gal pažįsti studijuojančių finansu ir draudimo matematiką  nes šitoj svetainej nelabai tokiu randu) ir galėtum atsiųst pvz jų skype ar pan.

 na nežinau, ar taip jau galiu visų skype dalint :)

 

 

Žinutė parašyta: 2010-03-01 17:27:04 | Nuoroda

o gal kas galit pasakyt kaip ten su rusų kalba? negi ir ji studijų programose yra?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-03-01 21:31:47 | Nuoroda
Sandra1 rašė:

o gal kas galit pasakyt kaip ten su rusų kalba? negi ir ji studijų programose yra

jinai nėra kaip atskiras dalykas :) tiesiog gali rinktis, kokią užsienio kalbą imti, vieni renkasi anglų, kiti rusų, dar kiti, jei neklystu, vokiečių :)

Žinutė parašyta: 2010-03-01 22:35:06 | Nuoroda
syptsypt rašė:
Sandra1 rašė:

o gal kas galit pasakyt kaip ten su rusų kalba? negi ir ji studijų programose yra

jinai nėra kaip atskiras dalykas :) tiesiog gali rinktis, kokią užsienio kalbą imti, vieni renkasi anglų, kiti rusų, dar kiti, jei neklystu, vokiečių :)

 nuraminai, nes man tai rusu juodas miskas

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-03-12 14:47:34 | Nuoroda

Nejaugi nebera norinciu pasisakyt apie MIF?

Žinutė parašyta: 2010-03-31 22:29:05 | Nuoroda

 Sveiki,
Studujuoju mif'e, finansai ir draudimo matematika. Jei kas turut rupimu klausimu, rasykit i skype (mahler1234), mielai atsakysiu (jei sugebesiu :D ) ;]]

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-01 19:23:56 | Nuoroda

syptsypt, gal galėtum plačiau papasakoti apie savo studijuojamą dalyką? sunku ar lengva? įdomu? kaip išsilaikei egzaminus? ir pan.

Žinutė parašyta: 2010-04-02 22:40:03 | Nuoroda
Svaja rašė:

syptsypt, gal galėtum plačiau papasakoti apie savo studijuojamą dalyką? sunku ar lengva? įdomu? kaip išsilaikei egzaminus? ir pan.

 na pirmiausia, tai apie mūsų specialybę gali pasiskaityti va čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

taip pat čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

na o aš galiu pasakyt tai, kad nesigailiu ir jeigu dabar vėl galėčiau rinktis, stočiau ten pat...dėl to, ar sunku, ar lengva, tai čia sąlyginis dalykas, daugeliui nelengva ( vis dėl to aukštoji matematika), bet tikrai įmanoma. Man asmeniškai visai įdomu, aš tik pirmam kurse ir toliau bus  įdomiau kai prasidės pedagoginiai dalykai...dėl egzaminų, išlaikiau, manau, vidutiniškai ( matkė 90, lt 63 atrodo, anglų 71 ), bet įstojau pirmu nr, kadangi specialybė nelabai populiari, galima įstoti ir su nedideliais balais...apie patį dalyką, tai pirmam kurse mes turim daug matematikos, daug informatikos, šiek tiek psichologijos ir užsienio kalbą, vėliau matkės mažėja, daugėja visokių pedagoginių dalykų, man asmeniškai didelis šios specialybės pliusas atrodo tai, jog pas mus ne vien "sausa" matematika. Kadangi man matematika patinka, nuoširdžiai noriu dirbt mokykloj, todėl aš čia jaučiuosi savo vietoj ir galiu drąsiai rekomenduot kitiem :) O galiu paklaust, kodėl susidomėjai? Nori dirbt mokykloj? 

Žinutė parašyta: 2010-04-03 13:01:43 | Nuoroda

 Na jeigu kas nors turėsite klausimų dėl VU, MIF, Programų Sistemos (Software Engineering) tai į šiuos klausimus manau galėsiu atsakyti. Vienintelis toks bendras dalykas MIF'e, kad matyt matematikos tikrai neišvengsi, kad ir ką studijuotum čia.

Žinutė parašyta: 2010-04-03 21:13:41 | Nuoroda
david rašė:

 Na jeigu kas nors turėsite klausimų dėl VU, MIF, Programų Sistemos (Software Engineering) tai į šiuos klausimus manau galėsiu atsakyti. Vienintelis toks bendras dalykas MIF'e, kad matyt matematikos tikrai neišvengsi, kad ir ką studijuotum čia.

 Sveikas, ketinu stoti į šią specialybę šiais metais. Gal galėtum papasakoti plačiau apie studijas?

Ar sunku įstoti? Ar sunku mokytis?

Žinutė parašyta: 2010-04-05 08:09:42 | Nuoroda

Kai aš stojau prieš metus tikrai reikėjo kažkiek stengtis su mokslais/egzaminais. Be ~1850 balų matyt galėjai ir nemėginti (nežinau ar pasikeitė skaičiavimo sistema). Dabar kaip ir su visomis specialybėmis tas balas kažkiek girdėjau krito, bet tai dar nereiškia, kad nereikia stengtis. Kiek pasiieškojus radau tik 2008 metų informaciją, tai minimalus tais metais apie ~1700 balų, o maksimalus kaip visada, ~4000. 

Svarbiausia kai stoji reikia suvokti, kad Programų Sistemos (Software Engineering) [specialiai rašau anglišką pavadinimą] yra kiek daugiau nei plikas programavimas. Tai yra inžinerinė specialybė. Programuoti moka kiekvienas, o va klausimas ar moki projektuoti, analizuoti, galvoti, vadovauti komandai, paruošti produktą pagal kainą ir laiką bei daug kitų dalykų.

Kiek teko kalbėtis su dekanu, jis Programų Sistemos laiko maždaug tokiame pačiame lygyje arba antrus po finansų draudimo matematikos pagal sudėtingumą. Dažnai dėstytojai manys, kad realiai dauguma dalykų jau išmana ir papildomai aiškinti nelabai reikia. Jeigu iš informatiko jie nesitiki, kad jis žinos vienus ar kitus dalykus iš „progsisto“ jie tikėsis, kad jau žinosi/suprasi.

Ar yra sunku? Na kaip pasakyti, mokytis tikrai reikia, jeigu esi IT entuziastai ir tikrai ketini šioje rinkoje suktis, ypač dideliuose kompanijose prie didelių projektų, matyt šauni vieta pradėti. Atrodo turime ir išmestų licėjistų dėl nepažangumo, tad tikrai atsipalaiduoti negalima.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-05 14:53:41 | Nuoroda
syptsypt rašė:
Svaja rašė:

syptsypt, gal galėtum plačiau papasakoti apie savo studijuojamą dalyką? sunku ar lengva? įdomu? kaip išsilaikei egzaminus? ir pan.

 na pirmiausia, tai apie mūsų specialybę gali pasiskaityti va čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

taip pat čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

na o aš galiu pasakyt tai, kad nesigailiu ir jeigu dabar vėl galėčiau rinktis, stočiau ten pat...dėl to, ar sunku, ar lengva, tai čia sąlyginis dalykas, daugeliui nelengva ( vis dėl to aukštoji matematika), bet tikrai įmanoma. Man asmeniškai visai įdomu, aš tik pirmam kurse ir toliau bus  įdomiau kai prasidės pedagoginiai dalykai...dėl egzaminų, išlaikiau, manau, vidutiniškai ( matkė 90, lt 63 atrodo, anglų 71 ), bet įstojau pirmu nr, kadangi specialybė nelabai populiari, galima įstoti ir su nedideliais balais...apie patį dalyką, tai pirmam kurse mes turim daug matematikos, daug informatikos, šiek tiek psichologijos ir užsienio kalbą, vėliau matkės mažėja, daugėja visokių pedagoginių dalykų, man asmeniškai didelis šios specialybės pliusas atrodo tai, jog pas mus ne vien "sausa" matematika. Kadangi man matematika patinka, nuoširdžiai noriu dirbt mokykloj, todėl aš čia jaučiuosi savo vietoj ir galiu drąsiai rekomenduot kitiem :) O galiu paklaust, kodėl susidomėjai? Nori dirbt mokykloj? 

 Kažkaip sena svajonė mano dirbt mokykloj. Nuo labai senų laikų save kaip mokytoją įsivaizduoju. Ir matematika patinka labai bent jau mokykloj. Tačiau visi atkalbinėja mane, kvaila sako kad į tokį dalyką stot nori. Kazkaip dar baimė kyla dėl informatikos, nevisai aš su ja draugauju, kadangi sakai kad jos daug tai gali kilt bėdų.

Žinutė parašyta: 2010-04-05 15:21:52 | Nuoroda
Svaja rašė:
syptsypt rašė:
Svaja rašė:

syptsypt, gal galėtum plačiau papasakoti apie savo studijuojamą dalyką? sunku ar lengva? įdomu? kaip išsilaikei egzaminus? ir pan.

 na pirmiausia, tai apie mūsų specialybę gali pasiskaityti va čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

taip pat čia portalas.emokykla.lt/Lists/Publikacijos/DispForm.aspx?ID=101 

na o aš galiu pasakyt tai, kad nesigailiu ir jeigu dabar vėl galėčiau rinktis, stočiau ten pat...dėl to, ar sunku, ar lengva, tai čia sąlyginis dalykas, daugeliui nelengva ( vis dėl to aukštoji matematika), bet tikrai įmanoma. Man asmeniškai visai įdomu, aš tik pirmam kurse ir toliau bus  įdomiau kai prasidės pedagoginiai dalykai...dėl egzaminų, išlaikiau, manau, vidutiniškai ( matkė 90, lt 63 atrodo, anglų 71 ), bet įstojau pirmu nr, kadangi specialybė nelabai populiari, galima įstoti ir su nedideliais balais...apie patį dalyką, tai pirmam kurse mes turim daug matematikos, daug informatikos, šiek tiek psichologijos ir užsienio kalbą, vėliau matkės mažėja, daugėja visokių pedagoginių dalykų, man asmeniškai didelis šios specialybės pliusas atrodo tai, jog pas mus ne vien "sausa" matematika. Kadangi man matematika patinka, nuoširdžiai noriu dirbt mokykloj, todėl aš čia jaučiuosi savo vietoj ir galiu drąsiai rekomenduot kitiem :) O galiu paklaust, kodėl susidomėjai? Nori dirbt mokykloj? 

 Kažkaip sena svajonė mano dirbt mokykloj. Nuo labai senų laikų save kaip mokytoją įsivaizduoju. Ir matematika patinka labai bent jau mokykloj. Tačiau visi atkalbinėja mane, kvaila sako kad į tokį dalyką stot nori. Kazkaip dar baimė kyla dėl informatikos, nevisai aš su ja draugauju, kadangi sakai kad jos daug tai gali kilt bėdų.

 skaitau ir galvoju...it's me! labai panašios abejonės ir mane ėmė praėjusiais metais...ir aš visokių atkalbinėjimų prisiklausiau, bet nekreipk dėmesio, kas ką sako, galų gale pakalbėk su savo mokytoja :) jeigu darbas bus mielas, tai koks skirtumas, ką kas mano? jeigu nemielas...na ką gi, juk MIF ne pedagoginis, rastum ir kitokį darbą, šiaip ar tap bakalauru mokslai nesibaigia... o dėl informatikos, tai aš irgi baisiai bijojau, nes mokykloj jos kaip ir visai nesimokiau, bet žinok galima ir nuo nulio pradėt, žmonės mif'e geri, pradžioje mums padėjo :) o šiaip labai smagu, kad radau panašiai mąstančią :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą