IT 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-29 23:54:18 | Nuoroda
Jelefant rašė:

nerodo ir man. O kur isviso turi rodyt?

 Pasikartosiu :), rodys nuo 2010-07-13

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-30 10:38:16 | Nuoroda
SuperHP rašė:
Jelefant rašė:

nerodo ir man. O kur isviso turi rodyt?

 Pasikartosiu :), rodys nuo 2010-07-13

 Kartok tu nekartojęs, vis tiek kai kuriems niekada neateina į galvą patiems pasiskaityti ar bent jau atsiversi ankstesnį forumo lapą. ;]

  • Informacinės technologijos / VBE 24
  • Istorija / VBE 44
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 37
Žinutė parašyta: 2010-06-30 11:29:08 | Nuoroda

Skaites as ir zinau, tiesiog atsakau tam komentatoriui kuris primygtinai prase pasiziureti. Nereik cia is saves gudruoliu statyt

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-06-30 11:42:17 | Nuoroda
Jelefant rašė:

Skaites as ir zinau, tiesiog atsakau tam komentatoriui kuris primygtinai prase pasiziureti. Nereik cia is saves gudruoliu statyt

 Niekas ir nelaiko savęs gudruoliu. Tiesiog atsibodo matyti tą pačią situaciją visuose forumuose. Atsiranda gi tokių žmonių, kurie nieko susirasti patys nesugeba ir reikia viską aiškinti po tris kartus. Aš taikiai!

  • Informacinės technologijos / VBE 24
  • Istorija / VBE 44
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 37
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:09:47 | Nuoroda

Sveiki, norejau paklausti ar butu lengva istoti i informatika su lietuviu VBE 3 proc o IT VBE 83 proc, ir kiek daugmaz reiktu gauti matematikos kad istot i vf vieta? 

  • Fizika / VBE -
  • Informacinės technologijos / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:15:58 | Nuoroda
DDRII rašė:

Sveiki, norejau paklausti ar butu lengva istoti i informatika su lietuviu VBE 3 proc o IT VBE 83 proc, ir kiek daugmaz reiktu gauti matematikos kad istot i vf vieta? 

 http://www.baluskaiciuokle.lt/index.php

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:16:05 | Nuoroda
DDRII rašė:

Sveiki, norejau paklausti ar butu lengva istoti i informatika su lietuviu VBE 3 proc o IT VBE 83 proc, ir kiek daugmaz reiktu gauti matematikos kad istot i vf vieta? 

 http://baluskaiciuokle.lt/

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:34:44 | Nuoroda
DDRII rašė:

Sveiki, norejau paklausti ar butu lengva istoti i informatika su lietuviu VBE 3 proc o IT VBE 83 proc, ir kiek daugmaz reiktu gauti matematikos kad istot i vf vieta? 

 Pagal praeitų metų stojimus tūrėtų užtekti bent išlaikyti matematiką ir jau būtų galimybė įstoti į informatiką tiek VU tiek KTU. O dar žinant, kad yra ir daugiau informatikos prakraipos studijų tai kažkur tikrai įstotum vien išlaikęs matematiką. Į balą taip pat įsiskaičiuoja ir anglų metinis pažymys.

  • Informacinės technologijos / VBE 98
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-02 02:16:01 | Nuoroda

ta balu skaiciuokle tai zn... aciu Gyti 

  • Fizika / VBE -
  • Informacinės technologijos / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-07-02 09:57:32 | Nuoroda

Tai gal kas zino koks buvo pereinamasis balas ? :) daug skiresi nuo bandomojo ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 12:07:58 | Nuoroda

Sveiki. Iškart atleiskit, jei tai jau buvo minėta, bet noriu sužinoti ar vis dar galima (ir iki kada) pateikti apeliacija del IT valstybinio egzo rezultatu? Rezultata as jau suzinojau senai, tad kaip ir nebegalima, taciau NEC'e ar kazkur radau kad oficiali paskelbimo data dar net neatejo...;o Tad..isvis nebezinau. Help.  

Žinutė parašyta: 2010-07-04 13:39:38 | Nuoroda
petizzle rašė:

Sveiki. Iškart atleiskit, jei tai jau buvo minėta, bet noriu sužinoti ar vis dar galima (ir iki kada) pateikti apeliacija del IT valstybinio egzo rezultatu? Rezultata as jau suzinojau senai, tad kaip ir nebegalima, taciau NEC'e ar kazkur radau kad oficiali paskelbimo data dar net neatejo...;o Tad..isvis nebezinau. Help.  

 Deja, jau per vėlu. Man rodos 23 d. buvo oficiali

Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:37:37 | Nuoroda

nezinau as tai islaikiau lietuviu 80 % ir laimes pilos kelnes, nes visi kuriuos pazystu pasirode prasciau  bet gal kas gali man paaiskinti ta balu ir procentu sistema ? tarkim is matematikos susimoviau juodai  gavau 8 balus   tai kiek cia butu procentais? ir ka rasys i atestata?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:06:28 | Nuoroda
Uoga19 rašė:

nezinau as tai islaikiau lietuviu 80 % ir laimes pilos kelnes, nes visi kuriuos pazystu pasirode prasciau  bet gal kas gali man paaiskinti ta balu ir procentu sistema ? tarkim is matematikos susimoviau juodai  gavau 8 balus   tai kiek cia butu procentais? ir ka rasys i atestata?

 8 balai tai ir yra 8%

Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:12:42 | Nuoroda

Jėzusmarija, aš maniau, kad abiturientams jau tokių klausimų kilti neturėtų.. O čia žmonės blaškosi po forumą ir klausinėja ar gavę 5% jie jau išlaikė egzaminą.. Baisu pagalvot, kas darysis kai bus deadline'as lamabpo prašymams..

Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:35:30 | Nuoroda
Innuendo rašė:

Jėzusmarija, aš maniau, kad abiturientams jau tokių klausimų kilti neturėtų.. O čia žmonės blaškosi po forumą ir klausinėja ar gavę 5% jie jau išlaikė egzaminą.. Baisu pagalvot, kas darysis kai bus deadline'as lamabpo prašymams..

 Visada atsiranda lyg iš dangaus nukritusių.. bet ką padarysi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:43:30 | Nuoroda

 galbūt tai nėra abiturientas,gal žmogus eksternas, anksčiau baigęs mokyklą. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:43:30 | Nuoroda

 galbūt tai nėra abiturientas,gal žmogus eksternas, anksčiau baigęs mokyklą. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą