VU sociologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-17 23:12:15 | Nuoroda

Sveikuciai gal kas planuojate studijuoti sociologija?

Žinutė parašyta: 2010-03-21 14:22:36 | Nuoroda

 Šauni tema, tikėkimes pasipildys daugiau žmogučių :) 
Jei kyla kokių klausimų apie sociologijos studijas, filosofijos fakultetą ar dar bet ką - rašykit ;) Su mielu noru atsakysiu.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-03-29 14:41:17 | Nuoroda

 Taip pat galiu pamineti, jog nuo geguzes 1d. MRU taip pat gali atsirasti sociologija, jei bus patvirtinta programa ;) 

Žinutė parašyta: 2010-05-03 17:49:42 | Nuoroda

Sveiki! Planuoju bandyt siemet stot.

Labai noreciau is jau studijuojanciu isgirst kokiu konrs atsiliepimu: ar pateisino lukescius, kokie destytojai, kokia siaip situacija fakultete, ka patys galvojat apie sios specialybes perspektyvas?

Labai noriu isgirst kokiu nors nuomoniu!

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-05-13 23:32:10 | Nuoroda

 http://www.filosfsa.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=67&Itemid=70
Rekomenduoju užsukt besidomintiems sociologija, socialiniu darbu, psichologija ir filosofija :) Pasiskaitysit, galėsit parašyt studijuojantiems studentams nurodytais paštais - apie viską papasakos išsamiau.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-05 22:46:33 | Nuoroda

Sveiki, planuoju/norėčiau studijuoti sociologiją arba socialinį darbą  VU. Kaip manot, kokie konkursiniai balai šiemet bus šioje specialybėje. Kils, leisis? Kas dar planuoja čia stoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:15:25 | Nuoroda

Sveiki, aš mąstau apie galimybę studijuoti VU sociologiją :) Jeigu pasitikėti gandais, kad didžioji dalis gabaus jaunimo pabėgs studijuoti į užsieni, tada konkursinis balas turėtų kristi

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-06 21:25:18 | Nuoroda
Murėja rašė:

Sveiki, aš mąstau apie galimybę studijuoti VU sociologiją :) Jeigu pasitikėti gandais, kad didžioji dalis gabaus jaunimo pabėgs studijuoti į užsieni, tada konkursinis balas turėtų kristi

 Na matai, tokie mano gal primityvūs, bet gal teisingi paskaičiavimai. Taigi, tarkim, anglų kalbą laikė dvigubai daugiau žmonių, čia tiesiog šiaip skaičius, faktas tik, kad daugiau, taigi, vadinas balų bus du kartus daugiau, vadinas, ir aukštų balų, bus du kartus daugiau, taigi, jei anais metais tu gavai 99 tai šiais metais su tavim 99 gavo dar tiek žmonių, taip pat ir 100, taigi, viena vertus balas konkursinis kyla, bet kita vertus tai tik santykinai, nes šiaip ar taip teoriškai lieka tas pats, nes aplenkti tave gali tie patys žmonės, nebent tave pradės lenkti B kurso mokiniai ir tie, kurie laukė mokyklinio. Bet, aišku, prisideda ir tas protukų nutekėjimas, bet tai, manau, nėra vien tik mokiniai iš aukštų balų grupės, tai nemanau, kad keisis žymiai.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:03:18 | Nuoroda
Mantukas. rašė:
Murėja rašė:

Sveiki, aš mąstau apie galimybę studijuoti VU sociologiją :) Jeigu pasitikėti gandais, kad didžioji dalis gabaus jaunimo pabėgs studijuoti į užsieni, tada konkursinis balas turėtų kristi

 Na matai, tokie mano gal primityvūs, bet gal teisingi paskaičiavimai. Taigi, tarkim, anglų kalbą laikė dvigubai daugiau žmonių, čia tiesiog šiaip skaičius, faktas tik, kad daugiau, taigi, vadinas balų bus du kartus daugiau, vadinas, ir aukštų balų, bus du kartus daugiau, taigi, jei anais metais tu gavai 99 tai šiais metais su tavim 99 gavo dar tiek žmonių, taip pat ir 100, taigi, viena vertus balas konkursinis kyla, bet kita vertus tai tik santykinai, nes šiaip ar taip teoriškai lieka tas pats, nes aplenkti tave gali tie patys žmonės, nebent tave pradės lenkti B kurso mokiniai ir tie, kurie laukė mokyklinio. Bet, aišku, prisideda ir tas protukų nutekėjimas, bet tai, manau, nėra vien tik mokiniai iš aukštų balų grupės, tai nemanau, kad keisis žymiai.

 Tamstos atsakymas maloniai nustebino :) Sutinku, kad bendrai paėmus konkursinis balas kils dėl didesnio laikančiųjų skaičiaus. Bet jei kalbėtume tik apie sociologiją reikėtų atkreipti dėmesį į šios studijų krypties populiarumą, mano manymų kaip ir praėjusiais metais populiariausi bus politikos mokslai. Man kiek žinoma 2009 metais stojančių į VU vf sociologija balai buvo nuo 19,94 iki 17,88, o 2008 metais nuo 18,93 iki 16,54, vadinasi stojamasis balas kyla, bet ko galima tikėtis šiais metais sunku prognozuoti dėl įvykdytos reformos.

  • Istorija / VBE 62
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Matematika / VBE 62
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-09 23:12:27 | Nuoroda

Na, man kažkiek ramiau, kad pirmu numeriu vf ją parašė tik 49 žmonės

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2013-07-28 21:24:04 | Nuoroda

 Gal yra įstojusių šiais metais, kaip ir aš? :)

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 92
  • Matematika / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą