Verslo knygos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-21 22:03:46 | Nuoroda

Sveiki forumiečiai,

Štai, kokių verslo knygelių turiu. Jos tikrai gero turinio, labai naudingos studentams. Pati perskaičiau, tai žinau:


Tom Peters "Tobulumo beieškant"

Įspūdį paliko Tomo Peterso knyga "Tobulumo beieškant". Tai knyga apie verslą, joje išdėstyti 8 svarbiausi principai kiekviename versle. Knyga parašyta remiantis tyrimu, kurios objektas buvo geriausios JAV bendrovės.

Parduodu už 24 lt., kai knygyne kainuoja apie 50 lt.
Būklė ideali. Su turiniu viskas tvarkoje.

--

David Allen "Produktyvaus darbo paslaptys"
Šita knyga labai gera yra tuom, kad daug praktiškų patarimų. Knygos autorius moko produktyvumo - kaip tuos pačius darbus nudirbti greičiau, efektyviau, netgi linksmiau. Duodu dešimt balų, nes metodai tikrai veikia!

Parduodu už 19 lt., kai knygynuose apie 45 lt.
Būklė ideali.

--

Kaihan Krippendorff "Pranašumo menas"
ŠIta man patiko todėl, kad kai skaitai ir (jeigu yra galimybė) taikai praktikoje, jautiesi kaip Aleksandras Makedonietis arba Julijus Cezaris. ŠItoj knygoj aprašyti 36 kariniai metodai, kaip įgyti pranašumą konkurencinėje kovoje. Super!

Parduodu už 19 lt., kai knygynuose apie 40 lt.
Būklė irgi tikrai gera.

--

Marina Melija "Verslas - tai psichologija"
Man patiko, kad autorė yra iš Rusijos ir mato viską taip, kaip yra, t.y. realistiškai. Čia ne pasakų knyga, kur dažniausiai būna rašomos amerikiečių, prisisvajojusių.. Rusė aptaria svarbiausias kiekvienam verslo žmogui problemas, ji pati konsultavo turtingus oligarchus.

Parduodu už 19 lt., kai knygynuose apie 40 lt.
Būklė puiki.

--

Jeigu kažkas susidomėjo mano knygomis, rašykit
elektroniniu paštu: .

Žinutė parašyta: 2010-03-22 00:05:34 | Nuoroda

 Aš turiu dvi knygas, viena - vadybos, kita - marketingo.

Jack Welch, Suzy Welch "Laimėti"
Man patinka, kad šitoj knygoj pateikti aiškus ir, rodos, paprasti patarimai. Nors jie turi didžiulę įtaką. Kalbama apie konkurencinį pranašumą, biudžeto sudarymą, vidinį kompanijos augimą, vadovavimą žmonėms. Šiaip, daug patarimų ir darbuotojams vadovams, nebūtinai darbdaviams, t.y. tiems, kurie nori siekti karjeros.

Parduodu už 35 lt. (knygynuose - 80 lt.)


John Marriotti "Protinga rinkodara"
Šią knygą prilyginčiau rinkodaros pagrindų vadovėliui. Taip ir yra. Aptariami ir paprastučiai, rodos, klausimai: kas yra rinkodara? rinkodaros planas? kaip jį sudaryti? knyga pravers ir naujokui, ir praktikos "ragavusiam" žmogui.

Parduodu už 15 lt.


Jeigu įdomu, man irgi rašykit el-paštu:

Sėkmės!

Žinutė parašyta: 2010-03-22 03:48:11 | Nuoroda

Turiu:

Seth Godin - Visi pardavėjai yra melagiai (17 LT.)
Neil Reichman - SPIN pardavimai (27 LT.)

Stovis geras.
Kontaktai:

Žinutė parašyta: 2010-03-22 22:57:05 | Nuoroda

Parduodu:

VERSLO GENIJUS - 17 lt.
VERSLAS IR MOTERIŠKUMO PRINCIPAS - 13 lt.
KODĖL ŽLUNGA ŠAUNŪS VADOVAI? - 13 lt.
PARDUOK MĖLYNĄ DRAMBLĮ - 13 lt.

 

Kontaktai:

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą