Politologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-16 13:52:56 | Nuoroda

Sveiki! Mane taip pat domina Jūsų, studijuojančiųjų, nuomonė, kadangi šiemet VU politikos mokslus parašiau pirmu numeriu, tikiuos įstoti

Žinutė parašyta: 2012-07-20 10:32:29 | Nuoroda

 Sveiki visi :) Aš taip pat galvoju apie politologijos studijas, ir paskaičiusi šitą forumą dar labiau užsinorėjau, tik bėda ta, kad norisi stoti ne tik į politologiją, bet ir istoriją...... o dargi ir į veterinariją :D Žinau, kad sprendžiant kur stoti nereikėtų daryti taip, kaip pasako tėvai, tačiau nuo istorijos studijų visi mane bando atplėšti, nes, mat, darbo nebus ir išvis ką aš su tuo darysiu... Nors gal ir jų tiesa. Na, dar reikės pagalvoti. Nes tiesą sakant labai norėčiau studijuoti ir politologiją ir istoriją, abu dalykai be galo žavi, o ir įvairius darbus, ypač susijusius su istorija ir politika patinka rašyti (: Taigi norėjau paklausti, ar jūs nedvejojote tarp istorijos ir politologijos? Labai sunku apsispręst...

Žinutė parašyta: 2012-07-22 22:17:27 | Nuoroda
Montte rašė:

 Sveiki visi :) Aš taip pat galvoju apie politologijos studijas, ir paskaičiusi šitą forumą dar labiau užsinorėjau, tik bėda ta, kad norisi stoti ne tik į politologiją, bet ir istoriją...... o dargi ir į veterinariją :D Žinau, kad sprendžiant kur stoti nereikėtų daryti taip, kaip pasako tėvai, tačiau nuo istorijos studijų visi mane bando atplėšti, nes, mat, darbo nebus ir išvis ką aš su tuo darysiu... Nors gal ir jų tiesa. Na, dar reikės pagalvoti. Nes tiesą sakant labai norėčiau studijuoti ir politologiją ir istoriją, abu dalykai be galo žavi, o ir įvairius darbus, ypač susijusius su istorija ir politika patinka rašyti (: Taigi norėjau paklausti, ar jūs nedvejojote tarp istorijos ir politologijos? Labai sunku apsispręst...

Sveika, tada galėtum stoti į VDU, nes jame visi studentai turi galimybę pasiimti gretutines studijas Taip kad galėtum studijuot politiką ir pasiimti istorijos gretutines arba atvirkščiai

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą