psichologijos studijos. kuris universitetas geriausias?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-23 11:59:30 | Nuoroda

Kas planuojate i psichologija?pasidalinkite mintimis

Žinutė parašyta: 2010-04-24 19:03:27 | Nuoroda

bas, aš ketinu, galbūt vdu, bet į mokamą ;)

Žinutė parašyta: 2010-04-24 19:03:36 | Nuoroda

bas, aš ketinu, galbūt vdu, bet į mokamą ;)

Žinutė parašyta: 2010-04-27 19:44:56 | Nuoroda

as planuoju i psichologija.VDU arba MRU. tik kazin ar istosiu;) o kodel tu planuoji i mokama stoti?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-04-27 19:56:11 | Nuoroda

stosiu i VDU. Nemokama, aisku :D 

Žinutė parašyta: 2010-04-27 20:46:11 | Nuoroda

o jei neistosi>?

Žinutė parašyta: 2010-04-28 09:45:27 | Nuoroda

Nes psichologija tikrai nemenkai kainuoja

Žinutė parašyta: 2010-04-28 14:30:44 | Nuoroda
pirma rašė:

o jei neistosi>?

 būkim optimistai;D

Žinutė parašyta: 2010-05-04 18:54:04 | Nuoroda

Labas ;) 

As irgi planuoju i psichologija stoti, aisku i  mokama, bet gal zinot ar butu imanoma istot i mokama su ne itin aukstais balais i MRU? i VU net nesvajoju, nes ten net jauciu gerai islaikius net i mokama neistociau :D

tai va, jei kas ka zinot, papasakokit placiau

Žinutė parašyta: 2010-05-04 19:22:35 | Nuoroda

kodel i mokama nori?:)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-04 19:27:53 | Nuoroda

nes manau, kad i nemokama neistosiu, nes nesimokau taip gerai, kad islaikyciau egzus nuo 70 iki 90% :) aisku, kai islaikysiu egzus, jei bus rezultatai normalus i nemokama rasysiu , bet as kazkodel abejoju :D

Žinutė parašyta: 2010-05-04 20:00:24 | Nuoroda

Nesuvokiu tų, kurie nori i psichologiją stot. Jums ką - savų problemų maža? Visą gyvenimą knaisiotis po kitų žmonių smegeninę. Nesuprantu, kame gerumas/smagumas. Pabandykit man paaiškinti, mažu žiū, pasikeis nuomonė, nors nuoširdžiai tuo abejoju.

Žinutė parašyta: 2010-05-04 20:56:20 | Nuoroda

hm. na cia sunku paaiskinti:) bet galeciau pradeti nuo to, kad man patiktu studijuoti psichologija, nes ten mokoma labai idomiu dalyku:) antra, baigus psichologijos mokslus, nebutinai tuir dirbti su zmoniu problemomis - labai platus darbo pasirinkimas, tarkim, tu gali dirbti policijos srityje - zmogus tardomas, o tu is jo veido mimiku speji ar jis meluoja ar ne, kas ir kaip, na ta prasme , kad tu pazysti zmogu studijuodamas psichologija, jo vidu ir t.t., nebutinai dirbti su jo problemomis, nors man visai patiktu :) cia kaip kiekvienam zmogui, pvz man nesuprantama kam zmones stoja i koki viesaji administravima ar pan. taip tau nesuprantama kodel kas nors nori i psichologija stot.:) aisku, paskutiniais metais tu psichologu atsirado kaip ir teisininku, visi kazkodel uzsinorejo nzn kodel. as tai seniai svajoju apie tai:) tai va :D

Žinutė parašyta: 2010-05-06 11:56:43 | Nuoroda

Jei žmogus galvoja, kad įstojus į psichologiją, galima po to dirbti tik psichologu, tai jo tikrai ribotas mąstymas. Žinau, kad baigus šią specialybę, tikrai nedirbsiu kokioj ligoninėj. Psichologų dabar reikia ir įmonėse, o laikui bėgant Lietuvoje jų reikės dar daugiau. O šiaip, aš pati ruošiuosi rašyti apie psichologiją ir vesti kokius nors seminarus ar kursus. Tai yra tikrai įdomiau, ir.. pelningiau. Jei ne Lietuvoje, tai užsienyje. 

Žinutė parašyta: 2010-05-06 16:28:08 | Nuoroda

tai taip :) 

tai kas jau studijuoja MRU psichologija parasykit, papasakokit kaip ten:) ar nera siaubingai sunku mokytis sia specialybe ?:)

Žinutė parašyta: 2010-05-07 00:05:31 | Nuoroda
Egypt rašė:

<Jei žmogus galvoja, kad įstojus į psichologiją, galima po to dirbti tik psichologu, tai jo tikrai ribotas mąstymas.>... < Psichologų dabar reikia ir įmonėse...>

Pati sau prieštarauji. Iš pradžių sakai, kad įstojus nebūtinai reikia dirbti pagal specialybę, o po to įrodinėji, kokia ta specialybė yra paklausi..

Mano mąstymas nėra siauras. Tik tvirtas nusistatymas, kad žinias reikia panaudoti tikslingai. Jei baigiau inžineriją, nesiimsiu dizainerės amato. Net plataus mąstymo nereik, kad eitųsi suprasti mano mintį:)

Beje, kaip būsima psichologė turėtum save labiau kontroliuot. Neatrodo kad tai itin gerai tau sektųsi.

Žinutė parašyta: 2010-05-07 11:41:56 | Nuoroda
Absurdus rašė:

Pati sau prieštarauji. Iš pradžių sakai, kad įstojus nebūtinai reikia dirbti pagal specialybę, o po to įrodinėji, kokia ta specialybė yra paklausi..

Mano mąstymas nėra siauras. Tik tvirtas nusistatymas, kad žinias reikia panaudoti tikslingai. Jei baigiau inžineriją, nesiimsiu dizainerės amato. Net plataus mąstymo nereik, kad eitųsi suprasti mano mintį:)

Beje, kaip būsima psichologė turėtum save labiau kontroliuot. Neatrodo kad tai itin gerai tau sektųsi.

 Pirmiausia, paskutinis mano sakinys parodė, kad aš nebūtinai turėsiu klausytis visokių žmonių problemų, nes savo profesiją galiu pakreipti ir kita linkme. Psichologijos, bet tai nereiškia, kad toks darbas apima tik žmonių problemų klausymąsi. Mano tikslas - ne padėti žmonėms spręsti problemas, o stengtis išmokyti juos gyventi taip, kad pačių problemų skaičius sumažėtų kaip įmanoma labiau.

Išvis nesuprantu tamstos pasisakymo: "Tau ką, savų problemų maža, kad nori dar kitų klausytis?". Ir nematau reikalo tamstos įtikinėti, kuo šita profesija yra gera ar bloga, nes tokie kaip jūs visada laikosi savo nuomonės ir niekada jos nekeičia, net jei ji akivaizdžiai neteisi.

Trečia, ne jums spręsti, ar aš tinkama psichologijos specialybei, ar ne. 

O šiaip, mielieji, nestokit į psichologiją. Kuo mažiau jūsų stos, tuo didesnis man šansas bus patekti į VF ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-08 12:33:15 | Nuoroda
Absurdus rašė:
Egypt rašė:

<Jei žmogus galvoja, kad įstojus į psichologiją, galima po to dirbti tik psichologu, tai jo tikrai ribotas mąstymas.>... < Psichologų dabar reikia ir įmonėse...>

Pati sau prieštarauji. Iš pradžių sakai, kad įstojus nebūtinai reikia dirbti pagal specialybę, o po to įrodinėji, kokia ta specialybė yra paklausi..

Mano mąstymas nėra siauras. Tik tvirtas nusistatymas, kad žinias reikia panaudoti tikslingai. Jei baigiau inžineriją, nesiimsiu dizainerės amato. Net plataus mąstymo nereik, kad eitųsi suprasti mano mintį:)

Beje, kaip būsima psichologė turėtum save labiau kontroliuot. Neatrodo kad tai itin gerai tau sektųsi.

 Niekada negalima teisi zmogaus uz jo pasirinkima. Kiekvienas zmogus renkasi pagal save, jei jam atrodo ,kad si specialybe paklausi, idomi ir reikalinga tai negalima jo smerkti. Man pavyzdziui atrodo nesamoningos specialybes susijusios su chemija ar fizika, bet neinu ir nesakau tiems zmonems, kurie nori stot, kad nestotu. Jeigu jiems patinka tai dziugu prasau tegul stoja. Kaip yra sakoma del skonio nesigincijama. manau, kad sis pasakymas galioja ir profesiju pasirinkime.

Žinutė parašyta: 2010-05-13 22:41:07 | Nuoroda
gabriele_palanga rašė:

tai taip :) 

tai kas jau studijuoja MRU psichologija parasykit, papasakokit kaip ten:) ar nera siaubingai sunku mokytis sia specialybe ?:)

 Nesimokau MRU, bet pažįstu, kas mokosi. Tai tkrai nėra siaubingai sunku. Odontologija kokia tikrai baisiau. Be to MRU nėra tas universitetas, kuris iš studentų reikalauja daugiausiai. Kas Romery gerai, tai kad dėstytojų daug naujų ir šviežių (plius modernus pastatas ir valgykla pigi). O mokytis MRU bent jau tikrai nėra kažkaip labai sunku.

Beje į pagrindinį temos klausimą galiu vienareikšmiškai atsakyti - VU, Tam pritaria visi - tiek studentai, tiek dėstytojai. Visgi VU yra VU. Bet ten ir mokytis kur kas sunkiau. Sunkiauuuuuu.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-13 13:25:37 | Nuoroda

O aš vis dėlto galvoju apie studijas MRU. Jei jau rinkčiausi psichologiją, manau, kad MRU mokoma profesionaliausiai. Nekišama nereikalingų dalykų, dėl to studentams lengviau susikoncentruoti į pagrindinius. Beje, kaip jau buvo minėta, MRU jauni dėstytojai, vadinasi ir žinios šviežesnės, ir jų perteikimo būdas įdomesnis, ir studentus geriau supranta, ir paskaitos įdomesnės....

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą