Iki egzaminų laiko lieka vis mažiau ir mažiau. Kaip ruošiatės?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-30 15:31:04 | Nuoroda
aurete rašė:
Smeterling rašė:
aurete rašė:

Aš darau matematikos ankstesnių metų egzaminus, skaitau lietuvos istoriją ir dar ruošiuos "Skirgailą" ir "Mažvydą" perskaityt dar kartą Žinoma, svarbiausia pamokas lankau, nes ten pagrindinis kartojimas vyksta.

 manai bus Skirgaila ir Mažvydas?

 Manau, nes pernai dramos nebuvo tai gal šiemet bus. Beto Marcinkevičiaus jubiliejus...

 Galėtu būti;D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-30 21:13:53 | Nuoroda

o gal kas turi kokiu idėjų kaip pasiruošt teksto suvokimui? Bandau daryt savarankiškai tas užduotis, bet vistiek rezultatai neįspūdingi...;/ 

Žinutė parašyta: 2010-04-30 22:22:29 | Nuoroda
swlabr rašė:

o gal kas turi kokiu idėjų kaip pasiruošt teksto suvokimui? Bandau daryt savarankiškai tas užduotis, bet vistiek rezultatai neįspūdingi...;/ 

 Skaudi tema.

Neįsivaizduoju kaip galima tokį dalyką išmokt ir neįsivaizduoju ką aš per egzaminą darysiu, nes man jis baisiausia egzaminų dalis.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-04-30 22:28:41 | Nuoroda

Savarankiskumas kazi ar kuo siuo atveju pades. Svarbiausia aktyviai dalyvauti pamokose ir kuo daugiau informacijos gaudyti is mokytojos. Apskritai, labai svarbu zinoti ivairius zanrus, kas jiems budinga. Taip pat ivairiu rasytoju rasymo stiliu. Pvz. koks stilius labiau budingas politikams, koks poetams ir tt... Zinoma, analizuojant reikia nesijaudinti ir stengtis isijausti i teksta - kaip tu pats jausmuteis toje situacijoje.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-04-30 22:28:43 | Nuoroda

Savarankiskumas kazi ar kuo siuo atveju pades. Svarbiausia aktyviai dalyvauti pamokose ir kuo daugiau informacijos gaudyti is mokytojos. Apskritai, labai svarbu zinoti ivairius zanrus, kas jiems budinga. Taip pat ivairiu rasytoju rasymo stiliu. Pvz. koks stilius labiau budingas politikams, koks poetams ir tt... Zinoma, analizuojant reikia nesijaudinti ir stengtis isijausti i teksta - kaip tu pats jausmuteis toje situacijoje.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-05-01 08:31:17 | Nuoroda

Suvokimą savarankiškai galima mokintis, nusipirk pratybas su atsakymais ir padirbėk. Svarbiausia turėti įgūdžių, praktikos, tada jau lengviau gaudaisi tekste ir egzamine. Aš per lietuvių egzaminą suvokime, manau, apsižioplinau, buvau kažkaip pavargęs po rašinio, ten pribraukiau, sumaišiau klausimus, tai šiek tiek apmaudu buvo, svarbiausia turėti kantrybės ir atsiduodi egzaminui :D (nors palyginus dar nemažai gavau pernai - 75) 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-01 08:48:37 | Nuoroda

 ir kažkaip egzaminuose man gale buvo labai sunku susikaupti. Pirmus klausimus atsakinėju dar su ryžtu, vėliau jau taip normaliai, o gale jau taip norisi viską mesti ir išeiti - pradeda pilvas gurgti, pavargęs po tų dviejų valandų jau ir taip, jokios pertraukos, o jei dar paskutiniai klausimai kokie sunkūs, iš vis norisi suplėšyti tą egzą :D . Tad šiemet privalau būti kantrus ir žiūrėti į viską rimtai.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-01 10:51:05 | Nuoroda
sanemis rašė:

Suvokimą savarankiškai galima mokintis, nusipirk pratybas su atsakymais ir padirbėk. Svarbiausia turėti įgūdžių, praktikos, tada jau lengviau gaudaisi tekste ir egzamine. Aš per lietuvių egzaminą suvokime, manau, apsižioplinau, buvau kažkaip pavargęs po rašinio, ten pribraukiau, sumaišiau klausimus, tai šiek tiek apmaudu buvo, svarbiausia turėti kantrybės ir atsiduodi egzaminui :D (nors palyginus dar nemažai gavau pernai - 75) 

 Kokias pratybas teksto suvokimui? Reiktų man kažko panašaus

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-05-01 13:14:09 | Nuoroda
sanemis rašė:

 <...> iš vis norisi suplėšyti tą egzą :D <...>

 !!! :D

Žinutė parašyta: 2010-05-01 16:15:40 | Nuoroda
bambukaz rašė:
sanemis rašė:

Suvokimą savarankiškai galima mokintis, nusipirk pratybas su atsakymais ir padirbėk. Svarbiausia turėti įgūdžių, praktikos, tada jau lengviau gaudaisi tekste ir egzamine. Aš per lietuvių egzaminą suvokime, manau, apsižioplinau, buvau kažkaip pavargęs po rašinio, ten pribraukiau, sumaišiau klausimus, tai šiek tiek apmaudu buvo, svarbiausia turėti kantrybės ir atsiduodi egzaminui :D (nors palyginus dar nemažai gavau pernai - 75) 

 Kokias pratybas teksto suvokimui? Reiktų man kažko panašaus

 geriausiai dabar būti egzaminų tekstų suvokimą daryt, lyg 2009 ir 2008 metų ats yra internete, o kitų paprašyk pas mokytoją. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-04 18:50:39 | Nuoroda

na daugiausiai demesio skiriu matematikai, ivairiu knyguciu prisimeiau ir sprendziu, per diena po kelias valandas.dar istorija pasiskaitineju.maziausiai demesio skiriu lietuviu ir anglu;)  o taip tai daugiausiai mokausi sekmadieniais

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-04 22:24:34 | Nuoroda

man tai nuosridziai stogas vaziuoja..ir ne del to kad labai daug mokyciaus,bet del to kad save baigiu uzgriauzt..liko menuo,laukia 3 egzaminai..tiek daug reik ismokt,kad net nezinau nuo ko pradet.. as siaip bijau lietuviu,nes as rasysiu tikrai interpretacija,ir tikiuosi kad bus koks maironis,biliunas,neris.. nes tie visi modernistai..as ju nesuprantu. gaunu 5 uz analize.ir jei tarkim nebus nei vieno autoriaus kury labai gerai mokeciau ar suprasciau,nezinau ka darysiu..taip supanikuosiu,ir nieko neparasysiu...

Žinutė parašyta: 2010-05-05 12:23:23 | Nuoroda
nemano rašė:

man tai nuosridziai stogas vaziuoja..ir ne del to kad labai daug mokyciaus,bet del to kad save baigiu uzgriauzt..liko menuo,laukia 3 egzaminai..tiek daug reik ismokt,kad net nezinau nuo ko pradet.. as siaip bijau lietuviu,nes as rasysiu tikrai interpretacija,ir tikiuosi kad bus koks maironis,biliunas,neris.. nes tie visi modernistai..as ju nesuprantu. gaunu 5 uz analize.ir jei tarkim nebus nei vieno autoriaus kury labai gerai mokeciau ar suprasciau,nezinau ka darysiu..taip supanikuosiu,ir nieko neparasysiu...

 Maironio ir Salomėjos Nėries valstybiniam lietuviųkalbos egzamine labai nesitikėk, nes labai abejotina ar jie paklius.

Žinutė parašyta: 2010-05-05 13:18:41 | Nuoroda

Aš tai jau antra diena kaip rimtai dirbu su istorija ir anglų. Deja, lietuvių kalbai ir matematikai dėmesio negaliu prisiversti pakankamai skirti, o pastarajai labiausiai reikėtų.. 

Žinutė parašyta: 2010-05-05 13:51:16 | Nuoroda
Egypt rašė:

Aš tai jau antra diena kaip rimtai dirbu su istorija ir anglų. Deja, lietuvių kalbai ir matematikai dėmesio negaliu prisiversti pakankamai skirti, o pastarajai labiausiai reikėtų.. 

Mane labai istorija spaudžia.. Anglų mažiausia rūpinuosi aš, tarp istorijos ir anglų egzamino bus nemažai laiko pasiruošimui. Lietuvių kalbai tik knygų skaitymui nebeturiu laikom, istorija viską atima.. :/

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-05 15:20:34 | Nuoroda
bis aufs Messer rašė:
nemano rašė:

man tai nuosridziai stogas vaziuoja..ir ne del to kad labai daug mokyciaus,bet del to kad save baigiu uzgriauzt..liko menuo,laukia 3 egzaminai..tiek daug reik ismokt,kad net nezinau nuo ko pradet.. as siaip bijau lietuviu,nes as rasysiu tikrai interpretacija,ir tikiuosi kad bus koks maironis,biliunas,neris.. nes tie visi modernistai..as ju nesuprantu. gaunu 5 uz analize.ir jei tarkim nebus nei vieno autoriaus kury labai gerai mokeciau ar suprasciau,nezinau ka darysiu..taip supanikuosiu,ir nieko neparasysiu...

 Maironio ir Salomėjos Nėries valstybiniam lietuviųkalbos egzamine labai nesitikėk, nes labai abejotina ar jie paklius.

 Tikimybe kad paklius tokia pati kaip ir visu kitu autoriu

Žinutė parašyta: 2010-05-05 16:55:11 | Nuoroda

 Aš kažkaip turiu metodiką (bent jau biologijoje ir chemijoje) - pažiūru visus egzaminus ir jei kokia tema labai senai buvo egzamine (prieš 5 ir daugiau metų, o gal net ir arčiau), tai ko gero ją įdės šiemet. Nors lietuvių gal ir kitaip su tais interpretacijos autoriais, o su samprotaujamu rašiniu , tai ši jau metodika vargu ar padeda, nebent gali būti įsitikinęs, kad tokia pati temos mintis vargu ar bus kasmet. Jei pernai buvo laisvė, jau kokius tris metus ko gero jos nebus egzamine, o gal ir daugiau net. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-05 18:35:56 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Aš kažkaip turiu metodiką (bent jau biologijoje ir chemijoje) - pažiūru visus egzaminus ir jei kokia tema labai senai buvo egzamine (prieš 5 ir daugiau metų, o gal net ir arčiau), tai ko gero ją įdės šiemet. Nors lietuvių gal ir kitaip su tais interpretacijos autoriais, o su samprotaujamu rašiniu , tai ši jau metodika vargu ar padeda, nebent gali būti įsitikinęs, kad tokia pati temos mintis vargu ar bus kasmet. Jei pernai buvo laisvė, jau kokius tris metus ko gero jos nebus egzamine, o gal ir daugiau net. 

 ir ar tavo metodika pasitvirtina? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-05 20:09:49 | Nuoroda

Aš taip atostogauju, kad net baisu   Jau baigiu įvaldyt požiūrį "kaip Dievas duos"...

Žinutė parašyta: 2010-05-05 20:40:55 | Nuoroda

Aš pritingiu :) Mokausi tik tada, kai nueinu pas korepetitorius. Namuose sunku susikaupti, vis kažkur nuklysta mintys... Daugiau dėmesio skiriu anglų kalbai. O matematika išvis skaudi tema, prisėdu spręst ir verkt norisi, kaip atrodo, kad nieko nemoku ir neatsimenu..,. O lietuvių tai vakarais pradėjau skaitinėti iš naujo svarbiausius kūrinius, kuriais ketinu remtis per rašinį.

Tiek to ir ruošimosi. Noriu, kad viskas greičiau ateitų ir greičiau praeitų...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą