Iki egzaminų laiko lieka vis mažiau ir mažiau. Kaip ruošiatės?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-05 20:51:30 | Nuoroda
vitae rašė:

Aš pritingiu :) Mokausi tik tada, kai nueinu pas korepetitorius. Namuose sunku susikaupti, vis kažkur nuklysta mintys... Daugiau dėmesio skiriu anglų kalbai. O matematika išvis skaudi tema, prisėdu spręst ir verkt norisi, kaip atrodo, kad nieko nemoku ir neatsimenu..,. O lietuvių tai vakarais pradėjau skaitinėti iš naujo svarbiausius kūrinius, kuriais ketinu remtis per rašinį.

Tiek to ir ruošimosi. Noriu, kad viskas greičiau ateitų ir greičiau praeitų...

 Aš tai atvirkščiai darau nei tu: daug laiko matematikai ir mažai anglų, nes vos pusvalandžiui prisėdu, atrodo kaip 2val.  O paskutiniam tavo sakiniui pritariu

Žinutė parašyta: 2010-05-05 20:58:43 | Nuoroda

Sveiki, ketinu rasyti samprotaujamaji rasini, neisivaizduoju nuo ko pradeti ruostis, mokytoja pataria skaityti eseistu darbus, rinktis argumentus..  Dar nepradejau tinkamai ruostis, nesukaupiau medziagos, todel Idomu kaip jus ruosiates? galbut esate sukaupe naudingos informacijos ir norite draugiskai pasidalinti? :) buciau dekingas:)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 20:06:13 | Nuoroda

O kokius pasaulio ar Lietuvos eseistu kurynius patartumete paskaityti? :) kurie yra izymiausiu, verciausi paskaityti?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-30 20:21:34 | Nuoroda

 D.Kajokas, S.Parulskis, Ivanauskaite, Martinaitis

Žinutė parašyta: 2010-06-01 09:55:39 | Nuoroda

Sweiki :)

mokykla jau seniai esu baigusi, taciau nerimauju del poros sawo pazistamu - ar tikrai pakanka ishsilaikyt 2 egzaminus, kad gautum brandos atestata?...

Žinutė parašyta: 2010-06-01 10:00:39 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

Sweiki :)

mokykla jau seniai esu baigusi, taciau nerimauju del poros sawo pazistamu - ar tikrai pakanka ishsilaikyt 2 egzaminus, kad gautum brandos atestata?...

 Tikrai taip :)

  • Biologija / VBE 84
  • Chemija / VBE 59
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-06-01 10:02:52 | Nuoroda
Godasa rašė:
Sviatosa rašė:

Sweiki :)

mokykla jau seniai esu baigusi, taciau nerimauju del poros sawo pazistamu - ar tikrai pakanka ishsilaikyt 2 egzaminus, kad gautum brandos atestata?...

 Tikrai taip :)

 Dekui! :)

Žinutė parašyta: 2010-06-01 15:09:46 | Nuoroda

Labai aciu swlabr'ui :) 

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą