Eksternai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-03 21:34:25 | Nuoroda

Sveiki,

Gal kas esate/buvote susidūrę su brandos egzaminų perlaikymu? Kankina toks klausimas: jei perlaikant yra gaunamas mažesnis balas, tai tuomet kuris yra imamas stojant? Ar geresnis, ar tas naujasis?

Žinutė parašyta: 2010-05-03 21:42:36 | Nuoroda
Absurdus rašė:

Sveiki,

Gal kas esate/buvote susidūrę su brandos egzaminų perlaikymu? Kankina toks klausimas: jei perlaikant yra gaunamas mažesnis balas, tai tuomet kuris yra imamas stojant? Ar geresnis, ar tas naujasis?

 Aš šiemet perlaikau egzaminus. Tavo brandos atestatas išlieka toks pats, tiesiog gauni papildomą priedą su naujai išlaikytais egzaminais. Tad iš viso turėsi du priedus, vieną, kai baigei mokyklą ir laikei egzaminus ir naują, kai perlaikai, jie abu galioja. Tad gali pasirinkti, kurį priedą pateiksi stojant į aukštąją mokyklą, o gali ir abu (jei viename gavai aukštesnį lietuvių įvertinimą, o kitame - chemijos). 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-03 21:47:39 | Nuoroda

Tai žodžiu taip: jei gaunu mažiau (perlaikau matmatiką, nors ją jau prieš du metus laikiau) , tai to priedo tiesiog nerodau ir pateikiu vien tik atestatą su tuo senesniu rezultatu?

Žinutė parašyta: 2010-05-03 21:50:49 | Nuoroda
Absurdus rašė:

Tai žodžiu taip: jei gaunu mažiau (perlaikau matmatiką, nors ją jau prieš du metus laikiau) , tai to priedo tiesiog nerodau ir pateikiu vien tik atestatą su tuo senesniu rezultatu?

 Taip. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-03 21:53:43 | Nuoroda

Dėkui už atsakymą, ramiau dabar ant dūšios :)))

Žinutė parašyta: 2010-05-09 01:46:13 | Nuoroda

na, nevisai tiksliai cia pasisakyta, arba pats neviska zinau. as esu perlaikes egzus ir perstojes tai reikejo rodyt visus priedus su visais balais. ir senaji ir naujuosius. stojant i prasymo lapa suvedami visi duomenys, tik kai skaiciuojamas konkursinis balas imami patys geriausi is esanciu rezultatu. bent jau taip buvo praeitais metais

Žinutė parašyta: 2010-06-17 12:40:40 | Nuoroda

sveiki, nu va perlaikiau visus egzus ir dabar nelabai suprantu ka reikia man daryt. kazkas sake kad reikia eit kazkur registruotis, o ne internetu, o konkrecios info neradau internete(arba nemokejau ieskot) butu labai malonu jeigu kas papasakotumet ka dbr man daryti :) as eksternas

Žinutė parašyta: 2010-06-17 13:20:50 | Nuoroda

ir dar man idomu kaip as gausiu tu egzaminu atsakymus ir tuos priedus prie atestato kurie liudys kad laikiau?

 

Žinutė parašyta: 2010-06-17 14:42:13 | Nuoroda

Priedą gausi po egzaminų rezultatų toj mokykloj, kuri yra paskirta tavo miesto bazine mokykla.

Žinutė parašyta: 2010-06-17 16:23:37 | Nuoroda
dingusi_siela rašė:

Priedą gausi po egzaminų rezultatų toj mokykloj, kuri yra paskirta tavo miesto bazine mokykla.

 aisku :) ir tada su atestatu ir tuo priedu turesiu nueiti i ten kur uzregistruos mane?

Žinutė parašyta: 2010-06-17 18:08:02 | Nuoroda

Pirmiausia registruojiesi internetu, kaip ir visi, tik paskui neši dokumentus.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-06-26 11:53:35 | Nuoroda

o kaip sužinot eksternui perlaikyto egzamino rezultatą? Reikia eit į tą bazinę mokyklą?

Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:42:31 | Nuoroda

sveiki. turiu klausykma, gal kas nors padesite man.

Tarkim as dabar studentas, vilniaus universiteto, nusprendziau perstoti, man is pradziu reikia mesti universiteta? ar as galiu bandyti nemesdamas? Nes jeigu nepavyks perstoti, tai noreciau toliau testi studijavima...

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-06-29 22:51:29 | Nuoroda
MyMMu rašė:

sveiki. turiu klausykma, gal kas nors padesite man.

Tarkim as dabar studentas, vilniaus universiteto, nusprendziau perstoti, man is pradziu reikia mesti universiteta? ar as galiu bandyti nemesdamas? Nes jeigu nepavyks perstoti, tai noreciau toliau testi studijavima...

 Jei nori perlaikyti brandos egzaminus, gali tai padaryti ir nenutraukdamas studijų (jei to klausi :D )

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-13 00:11:12 | Nuoroda

Kas perlaikėte egzaminus Kaune gal žinote kada duos pažymas,kur bus parašyta kokius egzaminus perlaikėm? :) 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-13 09:04:48 | Nuoroda

 Vakar pasiskambinęs paklausiau,tai sakė trečiadienį po pietų jau bus

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-13 09:25:04 | Nuoroda

Nu bet tai pypiec. Palieka porą dienų dokams susitvarkyt. O jei dar kam dirbt reik tom dienom, tai ate, studijos, iki geresnių laikų.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 09:46:28 | Nuoroda

Pti paskambink ir pasakyk, kad visu egzu atsakymus zinai ir, kad neteikiai jokiu apeliaciju..tada per diena israso. Vakar uzsisakiau tai siandien kaip jau ir bus po 10 sake :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 10:02:51 | Nuoroda

Vakar skambinau, sakė neduod sistema to priedo atspausdint...

Žinutė parašyta: 2010-07-13 10:04:07 | Nuoroda

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą