Vgtu Kūrybinės industrijos 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-04 12:36:34 | Nuoroda

Sweiki Na, mieli dvyliktokai, ką manot apie šias studijas? Gal yra žadančių stoti?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-05-04 18:25:59 | Nuoroda

labas;) noreciau studijuoti industrijas.vilioja kazkaip.bet baisu del informatikos, kiek zinau jos ten daugokai.o is manes informatike nekokia;D

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-04 18:37:08 | Nuoroda

is manes juo labiau jokios informatikes. bet tai ten programavimo nera man rodos, tai dar kaip nors:) o i ka dar galvoji be industriju stot?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-05-04 18:39:35 | Nuoroda

ir gal teko bendrauti su studijuojanciais?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-05-04 19:11:54 | Nuoroda

nea, bet ten bus kompiuterine grafika,modeliavimas;) nebendravau, bet noreciau pasidomet.o taip tai dar planuoju i psichologija, viesaji administravima,galbut nekilnojmo turto vadyba vgtu;)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-04 21:43:50 | Nuoroda

mane tai labai gasdina auksti balai i nemokama.  i mokama tai ne taip sunku pakliut, bet pagal prioritetus ziuri, o as pirmiausia i komfaka noriu pakliut. zodziu nzn kaip cia bus, taciau pabandysiu daugiau suzinot apie sia specialybe:)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-05-05 18:01:48 | Nuoroda

mane taip pat balai gasdina.o i mokama nelabai noreciau stot.jau geriau psichologija mokamai studijuociau;D bet kalbant apie kurybines industrijas, mane labiausiai gasdina pats univeras.ivairiu kalbu apie ji esu girdejus: destytojai kirviai,ziauriai sunku mokytis,daug kas iskrenta po pirmo pusmecio.

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-06 16:35:52 | Nuoroda

Hoy, esu KI pirmakursė ir galiu nuraminti, kad dėl informatikos pergyventumėte mažiausiai. Pirmą semestrą praktiškai net prie kompų neprisėdom, gavom teorijos, kurią nebuvo sunku atsiskaityti.

Antrą semestrą prisėdom prie kompų!! )) Nieko sudėtingo - excelis, šiek tiek HTML'o ir dabar pradėjom flashą.

Aišku programa vis tobulinama, vyksta aktyvūs tyrimai su tikslu pagerinti KI studijų kokybę, tai galbūt sekanti laida gaus ir kitus dėstytojus ir gal net kitą pačio modulio struktūrą, tai sunku konkrečiau kas bus Jums pasakyti.

Vienu ar kitu atveju, visiems linkiu sėkmės:)

  • Informacinės technologijos / VBE 30
  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2010-05-06 17:56:48 | Nuoroda
Backspace rašė:

Hoy, esu KI pirmakursė ir galiu nuraminti, kad dėl informatikos pergyventumėte mažiausiai. Pirmą semestrą praktiškai net prie kompų neprisėdom, gavom teorijos, kurią nebuvo sunku atsiskaityti.

Antrą semestrą prisėdom prie kompų!! )) Nieko sudėtingo - excelis, šiek tiek HTML'o ir dabar pradėjom flashą.

Aišku programa vis tobulinama, vyksta aktyvūs tyrimai su tikslu pagerinti KI studijų kokybę, tai galbūt sekanti laida gaus ir kitus dėstytojus ir gal net kitą pačio modulio struktūrą, tai sunku konkrečiau kas bus Jums pasakyti.

Vienu ar kitu atveju, visiems linkiu sėkmės:)

 aciu uz info;) O tau paciai sitos studijos patinka? i nemokama ar mokama istojai?

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Žinutė parašyta: 2010-05-06 19:46:25 | Nuoroda
Jjustulyte rašė:
Backspace rašė:

Hoy, esu KI pirmakursė ir galiu nuraminti, kad dėl informatikos pergyventumėte mažiausiai. Pirmą semestrą praktiškai net prie kompų neprisėdom, gavom teorijos, kurią nebuvo sunku atsiskaityti.

Antrą semestrą prisėdom prie kompų!! )) Nieko sudėtingo - excelis, šiek tiek HTML'o ir dabar pradėjom flashą.

Aišku programa vis tobulinama, vyksta aktyvūs tyrimai su tikslu pagerinti KI studijų kokybę, tai galbūt sekanti laida gaus ir kitus dėstytojus ir gal net kitą pačio modulio struktūrą, tai sunku konkrečiau kas bus Jums pasakyti.

Vienu ar kitu atveju, visiems linkiu sėkmės:)

 aciu uz info;) O tau paciai sitos studijos patinka? i nemokama ar mokama istojai?

 Na kaip matai mano egzų balai nežiba, papuoliau į mokamą..ir tai per plauką:)

Na pirmą pusmetį tikrai galvojau, kad ne čia papuoliau,  kadangi studijų programa dar visai nauja tai daug nesuderintų dalykų, dėstytojai būna,kad patys nelabai žino ką mums turi išdėstyti, nors tokių dėstytojų vienetai, bet buvo)) ir šiaip pirmas pusmetis - bendrieji dalykai - matieka(su kuria papurte visus), filosofija, kūno k(!!!), Europos studijų įvadas...tai nelabai įdomu ir mokytis buvo, bet va antram semestre prasidėjo įdomesni ir labiau į specialybę orientuoti dalykai, kaip etno kultūros studijos, kurias Veronika Povilionienė veda, Kiekybiniai medijų tyrimų metodai ( labai įdomus dalykas-pasirodo!)..estetika, informacija ir komunikacija..

Žodžiu noriu pasikartoti, kad nemažai žmonių deda daug pastangų šitos programos tobulinimui, tvarkymui ir plėtojimui.)

  • Informacinės technologijos / VBE 30
  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2010-05-09 14:28:58 | Nuoroda

 va kaip rase, kad destytojai patys dar nelabai zino ka turi isdestyt. Tai is tiesu nauja specialybe dar pakankamai ir man labai idomu, o kokiu perspektyvu isidarbint yra? Nes cia spektras studiju tai labai platus:)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-05-10 03:33:13 | Nuoroda

JUOKIAMES komfake iš jūsų studijų programos. Spektras platus - žinios paviršutiniškos.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-10 18:28:57 | Nuoroda

dabar jau visai issigandau. kiek skaiciau apie specialybe tai ji tikrai man.. bet informatikos egzamino nepasirinkau... o ir matematikos tik B lygiu mokausi.. bandomieji ant puses buvo... nors vidurkis gana aukstas.. bet bijau, kad neistosiu net i mokama.. :(

Žinutė parašyta: 2010-05-10 18:47:31 | Nuoroda

Be to si specialybe tik VGTU destoma? kazka girdejau kad ir VDU yra, taciau neaptikau programoje

Žinutė parašyta: 2010-05-11 02:36:21 | Nuoroda

Labas,

neturėjau laiko peržvelgti naujosios stojimo tvarkos, bet jei žvelgtume į praeitų metų, pamatytume, kad nei matematikos nei informatikos egzamino, stojant i šią studijų programą, nereikia :) Imamas tik matematikos arba informatikos metinis pažimys.

Jeigu niekas nepasikeitė, tai konkursinio balo skaičiuoklę gali rasti čia:

www.vgtu.lt/priemimas/lt/konkursinio_balo_skaiciuokle/27367.22182

Kaip bebutų gaila, lyginant praėjusius metus ir tavo nusakytą sutiaciją - tau iš esmės būtų ragas, tačiau nereikia užmiršti kelių faktorių:

1. Dar yra laiko tobulėjimui

2. Pernai metų konkursinis balas buvo labai aukštas vien dėl nepelnyto susidomėjimo ir specialybės pervertinimo. Nežinia kaip šiemet bus.

 

However, peržvelgiau studijų sandą tai pamačiau tokių dalykų kaip kreditų švaistymas i visas puses. Pvz.: Kūno kultura. Taip pat: Kiekybiniai medijų tyrimo metodai(Komunikacijos fakultete šitą dalyka išmokstame savarankiškai, nešvaistydami laiko.)

Apibendrinant, nežinau ar verta stoti čia. Čia tavo pasirinkimas, šeip siulyčiau dar gerai apie tai pagalvoti. Ypač, kai diplome bus parašyta "Komunikacijos ir informacijos bakalauras"(Tokį pat diplomą gauna visos Komunikacijos fakulteto specialybės) O ir konkursinis balas buvo žymei mažesnis i daugumą komunikacijos fakulteto specialybių.(Aš įstojau į informologija su 18,04)

Neneigsiu, buvau parašęs Kurybines industrijas 6tu nemeriu, bet pirmi trys buvo Informologija Vf, Verslo informacijos vadyba VF ir laiminguoju trečiu Informologija M :D įstojau i mokamą, bet laimei kažkoks asilas ar puskvailė nespėjo laiku priduot dokumentų ir spėjau perstot i nemokamą dar nė mokslo metam neprasidėjus :DD

Sekmes apsisprendime

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-11 18:44:42 | Nuoroda

siaubas kazkoks.. ;s.. tai neverta stot del to? ;s

Žinutė parašyta: 2010-05-11 22:05:44 | Nuoroda

gal kas zinote kiek kainuoja jei i mokama pakliuni kurybines industrijos ?:)

Žinutė parašyta: 2010-05-12 08:41:23 | Nuoroda

Vienas semestras : 1946 lt.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-05-12 13:39:55 | Nuoroda

Nesakau, kad neverta, sakau, kad verta pamastyt prieš stojant :) Nesimokęs negaliu teigt, kad ten ragas visiškas. Tikiu, kad daug naudos gali duot šios studijos. Pati supranti, viskas priklauso nuo pačios tavęs. Kiek norėsi, tiek pasimsi iš universiteto. Nors iš asmenines tynginio patirties galiu pasakyt, kad neretai būna sunku daug pasimt :DDD

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-05-12 15:04:28 | Nuoroda

aciu. o kiek yra vietu stojant i sia specialybe daug mas? nes niekur neradau negaliu isivaizduot ;s

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą